Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Göbek eritme ve bel sekillenirme icin birebir!

Konusu 'Spor ile Sağlıklı Yaşam' forumundadır ve AdrianaLimaa tarafından 20 Ocak 2012 başlatılmıştır.

20 Ocak 2012
    Konu Sahibi : AdrianaLimaa
  1. AdrianaLimaa

AdrianaLimaa bilsen kac kurbaga optuk! Üye

Ödül Puanları:
    61
    Bu videolari baska bir konuda da paylastim ama daha cok kisinin gorebilmesi icin ayri bir konu acmaya karar verdim. 2 3 yildir kilo vermeye calisiyordum kilo alinca kaybettigim vucudumun seklini geri kazanmak icin evet kilo verdim 38 bedenden 36 ya dustum. Hala bir sorunum vardi... gobek ve bel kismim dumduz degil de portlek portlek duruyordu yaglar belli oluyordu sanirim pilates yapiyorum ve de mekikle beraber gobek cevremdeki yaglar sikilasip kas kati gobek kaslarimin ustunde lop lop duruyo hala masallah :KK4:
    Neyseki youtubeta tesadufen buldugum videolar gercekten ise yariyor 6 gun once buldum 4 gundur yapiyorum ve o loplukler azalmaya basladi gobegimin sisi de indi biraz ama daha cok vaar:KK31:

Videolari yaparken aci hissetmiyorsunuz cunku normal dans edermis gibi egzersizler muzikle beraber bu yuzden cok eglenceli ve de hareketler cok kolay :KK34: videodaki hareketleri yaptiran kadin bir videosunun 3 kez arka arkaya yapilmasini tavsiye ediyor ben bunun yerine 3 farkli videoyu birerkez yapip yarim saatte ter icinde kaliyorum, genelde terledigimde birakan bir insanim ama bu cok basit ve kararliyim yaza kadar en az haftada 3 - 4 kez (pilateste yapiyorum haftada 1 salon 1 kez de evde) hic birakmadan devam edicem.

eger sizde bana katilirsaniz her ay buraya bel olculerimizin ayda kac cm degistigini yazarak birbirimizi motive edebiliriz. Lutfen bir kez deneyin ne kadar calistirdigini gorunce vazgecemiceksiniz benim gibi:KK15:

10 min Booty Shaking Waist Workout- Lose inches off your waist by shaking your hips! - YouTube bu iclerinde en zorlayici olan ilk yapmak daha rahat

Get your SEXY BACK with this Fat Burning, Calorie Blasting, Body-Sculpting Workout by Tiffany Rothe - YouTube

The Bikini Abs Workout- - YouTube

kizlar daha sonra da bu videoyu buldum popo diklestirme ve kalca sekillendirme ve sikilastirma (dusuk bel izlerinden de) kurtulmak icin kullanmak isteyen olursa buyrunuz
    http://www.youtube.com/watch?v=0Yn-qdODHlM&feature=related

Son düzenleme: 5 Nisan 2012
    gamiland ve brunettee bunu beğendi.
  2. 20 Ocak 2012
  3. jelyb10

jelyb10 ++MaVi BerEliM++ Üye

Ödül Puanları:
    148
    canım bende aslında çok kilolu sayılmam ama göbek maşallah önden gidiyor.pazartesiden beri bende sabahları nivea body cd sini yapıyorum öğlenleride slim in 6 nın göbek egzersizleriyle zumba yapıyorum günde en az 100 en fazla 500 ip atladığımda oluyor.nivea nın sıkılaştırıcı jelini sürüyorum sabahları akşamlarıda altın çilek jeli aldım onu sürüp 30 dk. titreşimli kemer kullanıyorum.umarm kurtuluruz şu göbeklerden:KK43:

4. 20 Ocak 2012
  5. little_april

little_april Born to die... Üye

Ödül Puanları:
    86
    Tam da ihtiyacım olan videolar ya bende aslında çok kilolu değilim 1.68 boy 56 kilo ama göbek dedin mi maşallah :) önceden kaslarım vardı ama sporu bırakmak ve düşük bel pantolon beni bu hale getirdi... bu yüzden yarıyıl tatilinde hareket yapmaya karar vermiştim 3 gündür daha önce sporda yaptığım hareketlerden bazı pilates hareketlerinden yarım saat yapıyodum ama artık bunu deneyeceğim yani BEN VARIM :) ama belimi ölçemiyorum mezuram yok o yüzden azalma oldukça [inşallah :)] yazarım. bide diğer başlıklardan birinde görmüştüm su-elma sirkesi-bal karışımından içiyorum sabahları. bakalım bu hareketler işe yarayacakmı?

6. 20 Ocak 2012
  7. jelyb10

jelyb10 ++MaVi BerEliM++ Üye

Ödül Puanları:
    148
    sirkeli suyu bende içiyorum sabahları.brde sabah nivea body yapsam öğlenleride bunu yapsam nasıl olur acaba?sonuçta fazla kilo vermek isteemiyorum şöyle 2-3 kilo verip 48 filan olsam yeterde göbek için çabalamak lazım.

8. 21 Ocak 2012
  9. little_april

Ödül Puanları:
    86
    of of göbek başa bela :KK43: nivea işe yarıyomu canım sende nasıl ben thermal jel aldım onu kullanıyorum biraz yarıyo gibi geldi bana ama ben öyle görmek istediğim için mi acaba? bilemedim :) biraz daha kullanırsam büyük ihtimalle farkı daha iyi görebilirim

10. 21 Ocak 2012
  11. ines

ines Popüler Üye Üye

Ödül Puanları:
    106
    video çok eğlenceli az önce bende yaptım..ama baya zormuş kalça sallamak dans konusunda çok hantalım galıba:KK70:

12. 21 Ocak 2012
  13. AdrianaLimaa

Ödül Puanları:
    61
    Ohh ohh sevindim canim :KK34: yarin sabah uyandiginda cok fazla agriyabilir sicak dusa girseydin yatmadan benim cok agritmisti gulerken hapsururken kaslarim yaniyodu.. Ama 3 gun sonra tam gecti diyebilirim tam gecmeden ben yine yaptim tabi ama agri o kadar fazla olmadi.

benim durum biraz daha vahim canim 1.61 boya 57 kilo :2: bende de mezura yok ama ben sarj aletinin kablosunun ucunu gobek deligin hizasina getirip doluyorum kabloyu gobegimin etrafina sarip elimlede iki ucun birlestigi yeri tutuyorum sonra da cetvelle olcuyorum. Sende boyle yapabilirsin :)

Bu ayin olculerini yaziyim o zaman ben hemen :)

20. 01. 2012
    BEL - en ince kisim = 73.4

GOBEK DELIGI = 87.5

14. 21 Ocak 2012
  15. AdrianaLimaa

Ödül Puanları:
    61
    Bu motivasyonla bu sekilde gidersen sen benden once kurtulursun bile canim benim vaktim olmuyo malesef elimden bu kadari geliyo ama ins 5 6 ay icinde gider de yavas hizli onemli degil:KK1:

16. 21 Ocak 2012
  17. kara.leke

kara.leke zaman herşeyin ilacı ... Üye

Ödül Puanları:
    108
    bende bugün başlıyorum :) ve bugün itibari ile ölçülerimi yazıyım
    herkes yazsın arkadaşlar bakalım neler olucak

boy : 1,58
    kilo : 52
    bel : 75
    göbek 88

36 beden ama bel göbek erimesi lazım :)

18. 21 Ocak 2012
  19. little_april

Ödül Puanları:
    86
    benim ölçülerimde bunlar.(21.01.2012) hadi hayırlısı...
    Boy: 1.68
    Kilo: 56
    bel: 72
    Göbek: 82
    Bide anlamıyorum ya sabah kalkınca gayet düz (yada olabildiğince düz) bu göbek bi bardak su içiyorum yada bi dilim ekmek yiyorum. hemen şişiyo sizde de böyle mi?

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.