İğneli Epilasyon göbekte iğneli lekesine çözüm

drunk in love

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
544
Galvanizde de böyle belirgin iz oluyor. Zamanla geçer, yaklaşık 3 ile 12 ay arasında. Güneşten mutlaka koruyun.
Galiba çok yüksek akımda çalışmışlar. Akımı biraz düşürmesini isteyebilirsiniz. Yapılırken cızırdama sesi ya da yanık kokusu gibi şeyler oldu mu?
İzlerin daha çabuk geçmesi için derma roller da yapabilirsiniz, kabuklar tamamen döküldükten sonra.
Cızırdama sesi yanlıs yapıldığını mi gösterir? Yoksa akim yüksek olduğu icin mi oliyor

drunk in love

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
544
Cızırdama sesi yanlış yapıldığını gösteriyor. Kıl kökünün dışında aşırı yüksek ısı verildiğinde oluyor.
Bana 9 akımla yapti. Makineye gore en yüksek akim . Tenimin kaldırdığını söyledi. Cızırdama sesi mi duydum yoksa kit kit ses mi bilemedim . Bir daha olduğuna sorucam

Letter1

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
60
Başka birisini deneyin bence de. Yanlış uygulama sonucu bende de belirgin izler oluşmuştu iki defa. Derma roller çabuk geçiriyor. Yaptıktan 3 hafta sonra izlerin hemen hepsi yok oldu. 2. kürden sonra tamamen yok oldular.
1,5 mm derma roller kullandım. Uygulama öncesi ve sonrasında bephanten ampul, c ve e vitamini ampullerini
karıştırıp cilde tampon hareketiyle yedirdim. Dermaroller için kullandığınız yağlar ters tepki yapabilir çünkü direkt deri altına emiliyor sürdüğünüz şey. Olmazsa derma roller yapmayı bir deneyin. Birkaç hafta sonra izler yok oluyor.
Nerdeyse1 sene oldu yaptırımı iğneli ce izler duruyor evet daha hafif belki ama burdayım diyorlar.. uzun zaman umursamadım ama artık tamamen yok olması için dermoreller yapmaya karar verdim. Siz nekadar süre ne aralıkla kullandınız acaba..

Burberry77

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
153
Nerdeyse1 sene oldu yaptırımı iğneli ce izler duruyor evet daha hafif belki ama burdayım diyorlar.. uzun zaman umursamadım ama artık tamamen yok olması için dermoreller yapmaya karar verdim. Siz nekadar süre ne aralıkla kullandınız acaba..
3 defa yaptım, birer ay arayla. Düz ve küçük bir bölge olduğu için yapması kolay. Kullanacağınız her şeyi steril edin, cildiniz de tamamen temiz olsun. Youtube da videolar var nasıl kullanacağınızı gösteriyor. Yan, dikey, sağ ve sol çapraz olmak üzere aynı bölgeyi 8 er defa taradım. Sonra da bepanten ampul, c ve e vitamini ampulleriyle tampon yaptım ve krem sürdüm. Madecasol, hametan tarzı iyileştirici merhemler sürebilirsiniz.

ilkimkosaradim1

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
15
Hametandan daha iyi çözümü olduğunu sanmıyorum açıkçası. Ben doktorumun tavsiyesiyle başladım, sizlere de tavsiye ederim.

Yagmur Dereli

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
342
Hametandan daha iyi çözümü olduğunu sanmıyorum açıkçası. Ben doktorumun tavsiyesiyle başladım, sizlere de tavsiye ederim.
benim bıyık bolgemdeki izler hametan ve madicasolla geçti. Ama uzun sure kullandim. Yanlış peeling yaniklarimi da bu kremler iyilestirdi.

Letter1

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
60
Benim hangi uzmana gidersem gideyim iz kalıyor 3 tane gittim hepsi de uzman tecrubeliydi. Kahverengi leke kalıo kabuk düşünce. Artık iğneli ep vazgeçtim sadece göğsüme gidicem bitirine kadar ama leke kalmasını da göze aldım kıllar bitince gögsümde bu kremleri kullansam heralde yine de toparlar.. Kıl mı leke mi arasından seçim yapcam nerdeyse..
benim bıyık bolgemdeki izler hametan ve madicasolla geçti. Ama uzun sure kullandim. Yanlış peeling yaniklarimi da bu kremler iyilestirdi.

Yukarı Alt