göğsm çok ağrıyor aşılamdan mı acaba

peluska06

ikizlerim melek oldu :(
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
83
arkadaşlar bneim göğsüm aşılamadan 3- 4 gün sonra ağrımaya başladı 25 ekimde yaptırdım 10 gün falan oldu hla ağrıyor
neden acaba
o ilaçlardan mı ki yoksa hamilemiyim :))) sizde de oldu mu???

gulnihall

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
arkadaşlar bneim göğsüm aşılamadan 3- 4 gün sonra ağrımaya başladı 25 ekimde yaptırdım 10 gün falan oldu hla ağrıyor
neden acaba
selam canım aynı sorun bendede var senınle aynı gun yaptırmışız aşılamayı benımde 3-4 gun sonra basladı halada agrıyor bende acaba ılaçlardanmı dıyorum ama bu benım 3. aşılamam digerlerinde hiç gögüs agrım olmamıştı inş iyiye işarettir:) sen ne zaman kanda test yapacaksın

zasa

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
inşallah hamilesinizdir kızlar,benim ilk denemede olmuştu,tek belirtim göğüs ağrısıydı:))

gulnihall

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
inşallah hamilesinizdir kızlar,benim ilk denemede olmuştu,tek belirtim göğüs ağrısıydı:))
inş canım bende gögus agrısı var ara ara kasıkda batmalar oluyor ve asılamanın ilk 3 gunu cok kotu belım ve bacaklarım agrımıstı sencce ıyımıdır:) umutlanmakta ıstemıyorum ama bıyerlerım agrıyınca sevınıyorum:)

peluska06

Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
83
gülnihalcim bana 5 kasımda geltest yAPALIM DEDİ ama o gün dersim var pazarte4si 7 kasımda gidebilirm ancak :)

peluska06

Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
83
ayyy inşalalh canım yaaa :))
hiç ,umudum yok ama Allahtan umut kesilemz
Göğüs ucum çok ağrıyor biraz çokkkk azz kararmışta gibi geliyorr offff ne zor hamiş olmakkk

birce3535

o benim dünyam...
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
neden acaba
merhaba. benim de 3. aşılamamda olmuştu aynı şey. ilaçlardandır diye düşünmüştüm ben de ama hamileymişim. umarım seninki de öyledir...

peluska06

Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
83
1. aşılamam hüsranla sonuçlandı arkadaşalr :KK43:((
7 sinde adet oldum
bu ay ara verdik çünkü bayrama geliyor

birce3535

o benim dünyam...
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
1. aşılamam hüsranla sonuçlandı arkadaşalr :KK43:((
7 sinde adet oldum
bu ay ara verdik çünkü bayrama geliyor[/QUOTE

tahmin edebiliyorum üzüntünü ama tedavide stres gerçekten çok önemli. benim 3. aşılamamda tuttu. ve en stressiz başladığım aşılamamdı.

Yukarı Alt