Göğüs Büyütme Günlüğü

TipOgrencisi

Üye
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2015
31
8
Ben de
3hafta boyunca uyguladin ve sonuç almadıniz mı o_O ben iki hafta denemistim ve dolgunlastigini hissetmistim şimdi niyeyse biraktim cay olarak adaçayı ile karıştırıp içiyorum bide sabah aksam yaglarla masaj yapiyorum artk büyüsünler ya çok sıkıldım :KK43: şimdi çörek otunu deniyorum bitince de çilek ve kayısı yağlarını deniycem bakalım krem ugrastirici her aksam sür sabah yıka bide kokuyo diye ugrasamiyorum streclemekde gerekiyo yoksa heryere sürülüyor bide Yglarda deniyim oda olmazsa bu kadin doğum kontrol haplari varmış oda arkadaslarm söyledi 4ay kullanmis göğüsleri büyümüş vucudundaki killar dökülmüş sivilceleri gitmiş yan etkide görmemiş o mecburi kullanmak zorunda rahatziligindan dolayi. Ben de hic olmadi son care bunu deniycem :KK43:
Ben de sıkıldım ya :/ Dolgunlaşma oldu ama burada bahsedildiği gibi santimlerce büyümeler olmadı 2 cm buyudu sadece
Dogum kontrol hapini doktora danisarak kullanmalisin gereksiz kullanimda bir suru yan etkisi mevcut Zaten kan pihtilastirici ozelligi var diye herkes kullanamiyor
Birde dogum kontrol hapi pko lu ve androjen yuzunden kucukluk sorunu yasayan bayanlarda etkili olur diye dusunuyorum canim ya
Sen danis bakalim bi yine de

ocimix

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2015
6
1
Evet pek düşünmüyorum artk ya fikrim değişti biraz. Ya bugün küçücük kuzenimin benden fazla göğsü olduğunu görünce hüsrana uğradım artk biraz olsun büyüsün istiyorum yaaa :KK43: yine aldim kremi bir ay güzelce deniycem inşallah ama demişler ki streclemeyin e bu nasl kremi emmeyen bişey olcak anlamış değilim :/

TipOgrencisi

Üye
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2015
31
8
Evet pek düşünmüyorum artk ya fikrim değişti biraz. Ya bugün küçücük kuzenimin benden fazla göğsü olduğunu görünce hüsrana uğradım artk biraz olsun büyüsün istiyorum yaaa :KK43: yine aldim kremi bir ay güzelce deniycem inşallah ama demişler ki streclemeyin e bu nasl kremi emmeyen bişey olcak anlamış değilim :/
Ya ben de yasiyorum ayni seyi :KK43: seni cok iyi anliyorum Kucucuk cocuklarin gogusleri benimkinden buyuk
Ben bi tshirt secmistim onu feda etmistim Havalar iyi ya kremi surup 10 15 dakika sonra o tshirtu giyiyordum

zikzok

Üye
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2019
30
106
Kızlar ben eskiden 75 dolduramazdım. Kiraz yiyerek ve masaj yaparak dolgunlaştırdım.Sonra hamile olduğum için iştahı açıldı akşamları yemek yemeye başladım. Kilom 75ten85e çıktı memeler gaydirigubbakcemile 90c allah size de versin . Şu an 90 kg 90 cup en son zor kapanıyor toparlayıcı sarkıyor

Yukarı Alt