Göğüs hapla büyür mü ?

dolores

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
8 Kasım 2007
Mesajlar
52
Emoji Skoru
0
Yaş
31
göğüs HAP'la büyür mü??

büyümez!!!

Diri ve canlı bir memeye sahip olmak tüm kadınların ortak düşlerinden biridir. Ama öncelikle erkeklerin de karşı cinste en çok ilgilendiği bölge olan memenin, nelerden oluştuğunu bilmeliyiz:

Meme en altta adele (kas) dokusu, süt bezleri ve yağ dokusundan oluşur. Adeleyi fazla çalıştırdığınız zaman oradaki yağ dokusu erir ve meme ufalır.

Peki meme büyümesi hapla nasıl olacak?

Mantıklı olarak bakarsak; ya yağ dokusunun artması gerek, ya da süt bezlerinin büyümesi gerek.

•Yağ dokusunun artması için oraya yağ gelmesi gerekiyor,

nereden ve nasıl gelecek bu yağ? Tabiki bu olmuyor.

•Süt bezlerinin büyümesi içinse hormon gerekiyor!!!

Bildiğiniz gibi adet öncesi, gebelikte veya doğum sonrası memede süt varken göğüslerinizde büyüme ve sertleşme olur. Doğum kontrol hapı kullanan bazı bayanlarımızda da bu olur.

Bunun dışında nasıl olur? OLMAZ yani olması için hormon gerekli.

Tabi üçüncü bir yöntem olarak çeşitli maddeler vererek oradaki-memedeki dokuda ödem (şişme-su toplanması meydana) getirebilirsiniz ama bunu düşünmek veya konuşmak dahi istemiyorum.

Demekki kullandığınız şey doğadan da olsa bitkisel de olsa hormon içeriyor.

Hem nedir bu son on yılın modası; Ben doğal ilaç kullanırım, o sentetik, bu bilmem ne, falan filan doğal olmayan dediğiniz şeyler uzaydan mı geliyor?

Hayır sadece doğadaki maddeler içinden kullanılması gerekli olmayanlar çıkarılıyor, zararlılar atılıyor, vücudun daha kolay kullanabileceği hale getiriliyor, yan etkileri azaltılıyor ve kontrollü olarak kullanımınıza sunuluyor.

Ekmekte pek doğal sayılmaz, başaktan un yapılıyor, su katılıyor, tuz katılıyor, pişiriliyor, doğal beslenmek için başak mı yemeliyiz?

Sentetikmiş zararlıymış gibi şeyler tamamen uydurmadır, tekrar ediyoruz ilaçlar veya haplar hangi maddelerden yapılıyor, dünyadaki maddelerden.

Yapısı değişiyormuş, etin de pişince yapısı değişiyor, çiğ et ve balık mı yiyelim devamlı? Ketçap zararlıdır, doğalı domatestir, onu yiyelim öyle mi?

Tekrar meme konusuna dönelim; demekki memeyi büyütmek için silikon gibi dışarıdan konulan maddelerin dışında gerekli olan şey HORMONdur. Hormonlar nereden geliyor, kökeni neresi? Doğadır ve doğal ürünlerin bazılarıda hormon içerirler.

Dünyada en yaygın kanser birinci sırada akciğer kanseridir, ikinci sırada ise meme kanseri gelir.

Size kontrollü, içindeki miktarları belirlenmiş ilaçlar sunulurken siz ne olduğu tam bilinmeyen, YAN etkileri ve uzun vadede memenizde ve vücudunuzda neler oluşturacağı bilinmeyen şeyleri kullanarak neden rizikoya giriyorsunuz?

Uzmanlar bu şekilde meme büyümez diyorsa neden hala üstüne gidiyorsunuz ? Eğer memenizin doğal halinden memnun değilseniz size en yakın estetik cerrahi önermekten başka çaremiz yok...
(alıntıdır...)
 

mankenaylin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
9 Ocak 2009
Mesajlar
2
Emoji Skoru
0
Yaş
32
valla ben göğüslerimden çok memnunum küçükken nie büyümüo bunlar derdim şimdii ağa gelio bazen=)
 

shekr

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
17 Eylül 2007
Mesajlar
354
Emoji Skoru
4
Yaş
37
Evet benimde küçük malesefsenağlamane yaptıysam büyümedi bi dönem haplarla dolgunluk kazandı ama bu geçici oldu malesef..Şimdi para biriktiriyorum estetik için bakalım inş. bende silikonlu sütyen kullanmaktan kurtulucam sırnaşık şey
 

guzyeli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
10 Ocak 2009
Mesajlar
20
Emoji Skoru
0
verdiğini zbilgiler mantıklı ne yalan söyliyim hap alma işimi iptal ettim tşk edrim
 
E

EU1

Ziyaretçi
..................................................................................
 
Son düzenleyen: Moderatör:

cosmicpower

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
22 Şubat 2009
Mesajlar
91
Emoji Skoru
0
arkadaşlar moralinizi hiç bozmak istemem ama büyümüyor.ben kullandım 4 kutu.bitkisel bir üründü.yan etkisi felan olmadı daha doğrusu hiç bir etkisi olmadı.binbir umutla aldığım bitkisel ürüne verdiğim paralar boşa çıktı.benden tavsiye eğer hormonal bir sorununuz yoksa bi ürün kullanmayın.eğer hormonal bir boukluğunuz varsa önce onu tedavi ettirin.benim hormon testim normal çıktığı halde kullandm..
 
M

mervesy

Ziyaretçi
yazın oldukça güzel dolores. göğüs büyümez ama geçici olarak dolgunlaşır.
actibreast krem göğüsteki yağ dokusunu artırıyor. fitoöstrojen içeren haplar ve bazı kremler de regl dönemindeki gibi ödem yapıyor. cinsel uyarı olunca da olan birşey bu ayrıca regl gibi. bitkisel de olsa östrojeni aşırı almak zararlı olabilir. ben actibreasti tercih ettim çünkü hormonal aktivite göstermediğini özellikle belirtiyorlar. 3 ay kullandım hala dogunluk ürüyor. ama kilo verme gibi verilebilirmiş.
 

butterfly

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
29 Nisan 2007
Mesajlar
6.245
Emoji Skoru
6
MEME HAPLA BÜYÜR MÜ?

büyümez!

Estetik Intenational Operatör Doktoru Bülent Cihantimur internette ya da eczanelerde satılan "göğüs büyütücü" hapların etkisiz olduğunu açıkladı.

Göğüs ölçülerinden memnun olmayan kadınların son yıllarda başvurduğu yöntemlerin başında, eczanelerden rahatça alınabilen haplar geliyor. Kullanılan bu ilaçların, doğru etkiyi yapmadığını açıklayan Estetik Intenational Operatör Doktoru Bülent Cihantimur, "bu ilaçları değerlendirmek için öncelikle meme dokusunu tanımalıyız. Meme en altta adale (kas) dokusu, onun üzerinde de süt bezleri ve yağ dokusundan oluşur. Adaleyi fazla çalıştırdığınız zaman oradaki yağ dokusu erir ve meme ufalır. Peki meme büyümesi hapla nasıl olacak? Mantıklı olarak bakarsak; ya yağ dokusunun artması gerek, ya da süt bezlerinin büyümesi gerek . Yağ dokusunun artması için oraya yağ gelmesi gerekiyor , nereden ve nasıl gelecek bu yağ? Tabi ki bu olmuyor. Süt bezlerinin büyümesi içinse hormon gerekiyor!"

Son yıllarda doğal ilaç kullanımının revaçta olduğunu hatırlatan Dr. Cihantimur, "Memeyi büyütmek için silikon gibi dışardan konulan maddelerin dışında gerekli olan şey hormondur. Hormonlar nereden geliyor, kökeni neresidir? Doğadır ve doğal ürünlerin bazıları da hormon içerirler. Dünyada en yaygın kanser birinci sırada akciğer kanserdir, ikinci sırada ise meme kanseri gelir." dedi. Cihantimur göğüs ölçülerinden memnun olmayan hanımları, doktorların verdiği kontrollü, içindeki miktarları belirlenmiş ilaçlar varken ne olduğu tam bilinmeyen, yan etkileri ve uzun vadede memede ve vücutta neler oluşturacağı bilinmeyen hapları kullanmamaları yönünde uyardı.
 
Yukarı Alt