Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

karayipkorsani

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2013
710
830
bir şey sormak istiyorum ameliyat olalı 8. Günüm ve benim koltuk altlarımda hala fazlalık bar gibi..ordan küçültme yapmadı mı acaba diyorum..orası baya dolgun duruyor..aynı şeyi yaşadınız mı? Kafama takıldı
Ben ameliyat olalı 1 ay oluyor doltorum koltuk altlarından da biraz alıcam o yüzden dikişlerin biraz fazla olucak demişti ilk başlarda bana da fazlalık kalmış gibi gelmişti ama şimdi gayet normal duruyo ki 6 ayda tam şeklini alıcak

DeryaAkira

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2019
71
23
Ben ameliyat olalı 1 ay oluyor doltorum koltuk altlarından da biraz alıcam o yüzden dikişlerin biraz fazla olucak demişti ilk başlarda bana da fazlalık kalmış gibi gelmişti ama şimdi gayet normal duruyo ki 6 ayda tam şeklini alıcak
Ayni sekilde benim doktorumda koltuk altinda potluk kalmasin diye baya uzunca koltuk altima girmis hatta gecms bile diyebilirim ve gayt memnunum

Berilimnur

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2019
63
6
Benim de dikişim var baya..ama sanki eskisi gibi yine yağ kalmış kol altlarında gibi duruyor..şişlik mi yani geçer mi ?

KeziDiyebilirsiniz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2019
5
1
merhaba lily bende göğüslerimi küçülteceğim.ben izmirdeyim ve dr atay atalay bu konuda çok iyiymiş ama şimdi emziriyorum 4 ay sonra falan olacağım.ama 20 gün önce istanbulda bir arkadaşım oldu doktoru hatırlamıyorum ama öğrenirim o mkadar güzel olmuşki inanamazsın.ameliyat olan arkadaş daha bekar ve 20 yaşındaydı dr biraz özenmiş ameliyat tam 7 saat sürmüş sonuç mükemmel gerçi daha sargıları açılmamıştı ama süper.hiç düşünme bile hemen yaptır sanırım 5500 liraya yaptırmış.ameliyat olursan lütfen bizimle paylaş canım

Merhaba, arkadasiniz hangi doktora ameliyat olmus ?

karayipkorsani

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2013
710
830
Benim de dikişim var baya..ama sanki eskisi gibi yine yağ kalmış kol altlarında gibi duruyor..şişlik mi yani geçer mi ?
Hafiften bi kulak gibi bi çıkıntı vardı başta ben de korkmuştum acaba orası öyle mi durucak diye şimdi çok daha iyi görünüyo ameliyat daha çok yeni şişlik vardır tabiki o geçince daha güzel olucaktır

Yukarı Alt