Göğüs ucu yarası

Esranur karaman

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2019
3
1
Bir aylık ikiz bebklerim var göğüslerim iki haftadır yara hiç bi şey fayda etmiyor resmen kanıyolar uçları yarıldı yarılan yerler iltihaplanmış gibi aynı gittikçe daha kötü oluyor lütfen yardım edin ne yapabilirm ne iyi gelir çok zor durumdayımm

Defnosun Annesi

Üye
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2019
105
31
Bir aylık ikiz bebklerim var göğüslerim iki haftadır yara hiç bi şey fayda etmiyor resmen kanıyolar uçları yarıldı yarılan yerler iltihaplanmış gibi aynı gittikçe daha kötü oluyor lütfen yardım edin ne yapabilirm ne iyi gelir çok zor durumdayımm
Herseyi denedim, olumlu sonuç alamadım. Tam ümidimi kaybedip acıya alıştığım zaman yani kızım 3 aylık olduğunda kendiliğinden geçti. Herkesin elbet geçiyor ama o sırada kim ne kullanırsa bence o yüzden geçtiği düşünülüyor. Bana hiç birşey fayda etmemişti. Silikon uç, kremler, gümüş kapak, karbonat..! 2 kere de cerraha göstermiştim o bile halini görünce şaşırdı. Çünkü çok şiddetli yarılmıştı. İnşallah sizin de çabucak geçer, çok zor çünkü 🙏

sweet mom

❤❤👨‍👩‍👧‍👧❤❤
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2019
641
919
Surekli lanolinli kremler surun tahin uzerindeki yagdan da fayda goren var. Garmastan pomad kullandim hic fayda etmedi ama en iyisi bi dra gidin iltihap varsa. Gogus kalkani da alabilirsiniz aventin

Farah4242

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2019
33
33
Bende çok çektim göğüs yarasindan göğüs ucu kopma durumuna geldi gümüş kapak vs bı sürü krem kullandım kremlere belki bin lira doktum kaç kez doktora gittim asla fayda etmedi delirme noktasına gelmiştim ama silikon göğüs koruyucu dene mutlaka ve yara için fito krem kullan acil çözüm mutlaka dene. Eğer kullanırsan fito krem , bebeği emzirmeden göğsünü yikamalisin

Yukarı Alt