• İstediğin her konuda başarılı olabilirsin! Saklama Kendini…
    Detayları incelemek için tıkla!
  • Pınar Labneli Tarif Yarışması 4. Hafta yarışma başladı.
    Pınar Labne lezzetlerı yarışıyor. Her hafta birinciye süpriz hediyeler.
    Lezzetli yarışmaya katılmak için HEMEN TIKLA !..

Göğüs ucu yarasına krem önerisi olan var mı

Sanem1kaya

Sevgi şımartıyorsa, dozu fazla gelmiş demektir
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2020
157
413
Uygun fiyatli birsey ariyorsan lansinoh var
 

Kedidilim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2015
281
398
29
Yara olmaması için bebeğin doğru kavraması gerekir meme ucunu YouTube ta filan nasil kavraması gerektiğine dair videolar var. İzleyebilirsiniz. Kreme gelince en doğal ve işe yarayanı ayva çekirdeğinden evde yapacağınız jel bir miktar suya koyunca jelleşiyor bir kaç saate ve mucizevi. Çok ciddi yaranız mevcutsa Garnastan pomad bana ebe hemşire önermişti kullanmama gerek kalmamıştı ama kullananlar iyileştiklerini söylediler. Garmastanı emzirmeden önce mutlaka çok iyi şekilde temizlemeniz gerekir. Tabi ayva çekirdeği jelinide. Bir de meme uçları kıyafete filan değdikçe hassaslaşıyor ben aventin gögüs kalkanlarını almıştım ped kullanmamada gerek kalmamıştı akan sütler onun içine akıyodu. Gümüş kapak kullananlarda var yara için deneyimlemediğim için bir şey diyemeyeceğim onun için. Geçmiş olsun.
 

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 25-02-2021

Hamileliğimin 18. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 155 gün kaldı.

Bebeğinizin çoğu kemikleri ultrason üzerinde görünecek kadar sertleşti. Bazı kadınlar için gebelikte tuz alımının sınırlandırılması, gebelikte oluşan ödem ve şişliklerin azalmasına yardımcı olabilir. Bu konuda diyetinizde kullandığınız tuz ile ilgili olarak doktorunuzla konuşabilirsiniz. Eğer reflü veya mide yanmasından şikayetiniz varsa, doktorunuza veya ebenize alabilceğiniz güvenli ilaçları sorabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 210 gr. - Yaklaşık boyu : 14.2 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

destina_88

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2012
2.554
2.220
Göğüs ucu yarasına krem önerisi olan var mı
Kremle geçer mi bilmiyorum, eğer ilk zamanlarsa gümüş kapak çok iyi geliyor. Bebek alışmış ve daha ilerleyen zamanlarda oluşan yara ise, dişten ısırma gibi, zeytinyağı ile kantaron yağıni cam bir kapta beklettim 1 gece, o da iyi geldi.
 


nanim

Üye
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2019
538
925
Ben Doğumdan 1 ay önce lansinoh kullanmaya başladım. Bebek doğru kavrayamadığı için yara oldu tabii yinede. Zeytinyağı denedim daha sonra, kreme bin basar. Zeytinyağı sürüp, makyaj pamuğuna da biraz döküp emzirme atletlini öyle giyiyordum. Çok iyi geldi. Saf zeytinyağını mutlaka deneyin.
 

ftmacr

Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2018
5
0
39
Avent in göğüs Ucu kremi ve avent in göğüs kalkanlarını tavsiye ederim çok kısa bir süre hafif bir çatlağım oldu bunlar sayesinde rahat atlattım bebeğim 7 aylık halen ara ara kullanıyorum