Göğüslerin büyümesi kaç yaşında durur?

alev858

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2009
609
0
Ben çok merak ediyorum kaç yaşında tamamen duruyo büyümesi normal boyutuna ulaşıyo ben 17 yaşındayım şuan tam büyümediler bide uçları çıkmadı yani üşüyünce fln çıkıo ama normalde içinde duruyolar. bişe duymuştum uçları çıkmadıysa biraz daha büyüyomuş ama çıkıksa o boyuttan fazla büyümüomuş bilen warsa aydınlatabilir mi?:uhm::Saruboceq:
cnım bir uzman 31 yaşına kadar dıodu ama adını unuttum bide hç m.etme bnde 17 bçk yaşındayım senınki gbiydi ama verdgm tavsiteler var topic onu oku ve yap canım bende çok şşe yaradı iice dolgunlaştı ve halada buyuo m.etme

beru_asi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2010
5
0
Kendimde ve arkadaşlarımda gözlemlediğim kadarıyla kilo alakalı gibi geldi bana. 17 yaşındayım şuan. 13-14 yaşlarımda iken benimde limon kadardı. Kıskanırdım arkadaşlarımı çünkü ben sıfır bedendim.Herkes ergenlikte kilo aldı göğüsleride büyüdü doğal olarak. Bende 15 yaşımda kilo aldım.10 kilo kadar.38 kilodan 48 oldum.Şimdi o kıskandığım arkdaşlarımdan büyük göğüslerim annemin göğüsleri küçüktür mesela ama benim 90 filan oldu galiba.Ama uçları hala yok üşüyünce çıkıyor benimde.Kilo versem erirler mi biraz merak ediyorum.Daha büyüsünler istemiyorum.Birde benim yine bir arkadaşım göğüsleri oldukça büyük benimde o zaman hiç yok nerdeyse sormuştum nasıl bir anda büyüdü bu kadar diye tas kapadım demişti.O zaman tabii her duyduğumu yapıyordum büyüsünler diye yapmıştım aynısını o tas gibiler şimdi :KK70: Batıl inanç tabii ondan değildir.

mor_salkim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2009
490
0
canım ben lisedeyken minicikti gögüs bile denmezdi belki :)) ama benm ünv de büyüdü diyebilirm daha dolgunlaştı bence vücutla ilgili bişey ama ööle ahım şahım bişey olmadı tabi büyüdü deiğim :)))

zehre

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2010
308
0
ben 32 bucugum ve ALLAH serbetci KREMıNı VESıLE ETTı .BÜYÜYOLAR.2 ay önce hacca gittim orda dua etmek içimden geldi dua ettim.sonrada 1 ayda 3bucuk cm hiç bişey yapmadan büyüdü...
1ayda serbetciyle2cm büyüdü....azimle devam ediyorum adacayını bile içmiyorum sadece krem arada yağlar okadar.....
duada edin
opuyorumnanaktan

rebelage

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2011
11
0
bn 17.5 yaşındayım benim de küçük 75 kullanıyorum. Ama sanki geçen seneye göre biraz büyüdü gibi eğer dedikleriniz doğruysa 23 24 e kadar büyür inşallah bi de bence de bünye meselesi. Ama ben yine de sorun yapıyorum arkadaşlarımın büyükler. Bir de ben geçen seneye göre 3 kilo aldım ondan da büyümüşse bilemiyorum off..:26::26:

Yukarı Alt