Goji Berry bana katılmak isteyen varmı?

Pammik

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2016
153
79
canim cok sagol yardimin icin hem tane var paketde hem toz televizyonda reklami gidiyordu ebru walli vardiya eyer gormuwsen o reklam ordan numara alip sipariw verdim hem tozu cikti hem taneli var
Canım ne demek aşkolsun. Tozları için bişey diyemem kim olursa olsun güvenemiyorum ben ama taneleri dediğim gibi kullanabilirsin.
 

Pammik

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2016
153
79
Yok çok şükür Rabbime var Bi oğlum. Rabbim Mina sağlıklı hayırlı uzun ömür versin bana bağışlasın inşallah. Normaldi tüp bebek filan değildi. Ama çok istemiştim onu havalara uçmuştum ama var bir hayır napalım Rabbim verdi Rabbim aldı.
 

Hayat sarkisi

Hayatda en önemli varlığım ailem
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2016
367
21.488
Canım ne demek aşkolsun. Tozları için bişey diyemem kim olursa olsun güvenemiyorum ben ama taneleri dediğim gibi kullanabilirsin.
Tamam cok tewekkur ederim canim Allah her konuda yardimcin olsun inwallah bebeğine guzel saglikli kardewler getirirsin dunya ()
 

Pammik

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2016
153
79
Aminn inşallah çok sağol:)
Seninde yardımcın olsun her konuda. Rabbim herkese herşeyin hayırlısını nasip etsin inşallah..
 

abasakv

Herkes tercihlerini yaşar...
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2017
5
13
8 gündür kullanıyorum . Boğazıma çok düşkündüm gece karnım guruldayıp yemek yemediğim bir gün hatırlamıyorum. Kullanmaya başladığım ilk gün anlamadığım bir şekilde canım yemek yemek istemedi ve ben yemek yemeği unuttum .evet kahvaltı bile yapmadım akşam yatana kadar hiçbir şey yememiştim. Öğlen sadece vitamin vermesi için meyve yedim ve limonlu kayısılı form çaylarından içtim. Tam 8 gün önce 68 kiloydum şu an 62 kiloya düştüm .1 ay bile kullanmanıza gerek yok ben 1 haftaya 55 olurum ve ideal kiloma ulaşırım. Her şeyin fazlası risklidir 36 adet kapsül 2 kişiye bile yeter. 1 haftada çok hızlı etkisini gösterdi. Herkese tavsiye ediyorum ve herkes çok memnun kaldı.
 

Sahra21

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2019
1
0
arkadaşlar bir yerde okuduktan sonra uzun uzun araştırdım. Goji berry mevyesini, yağları enerjiye dönüştürüyormuş.

yaklaşık 4 gündür kullanıyorum şişkinliğim kalmadı diyebilirim. çayını yapıp içiyorum günde 3 defa aç karımla ve inanılmaz tokluk veriyor.

bununla birlikte diyette yapıyorum.

sizle bilgilerinide paylaşayım.

Faydaları...

Dünya daki en yüksek antioksidan yiyeceklerinden biridir. Antioxidant carotenoidsin tam bir tayfını içerir.
Ömür uzunluğunu artırmak için ve kuvvet verici olarak kullanılır.
19 farklı amino asit içerir (Arı poleninden altı kere daha yüksek). Methionine, Leucine, Isoleucine, Lysine, Phenylalanine, Threonine , Tryptophan, Valine ...
21 iz minerallerini içerir. Çinko, kalsiyum, germanyum, selenyum, fosfor ...
İçeriğindeki Germanyum kansere karşı koruyucu bir iz mineralidir. Nadiren, yiyeceklerde bulunur.
% 13 protein içerir, kepekli buğdaydan daha yüksektir.
Portakaldan yüzlerce kat C vitamini içerir.
B vitaminlerini içerir, yiyeceği enerjiye döndürmek için zorunlu.
%8 Vitamin E içerir. (Çok nadiren meyvelerde bulunur, sadece tahıl ve tohumlarda)
Beta Sitosterol'a içerir, anti-alevlendirici bir ajandır. Kolesterolü düşürür.
Cinsel iktidarsızlık ve büyüme hormonlarına iyi gelir.
Hormonların ve beyin ve sinir sisteminin düzgün iş görmesi için vücudun üretimi için gerektirilen gerekli yağlı asitleri içerir.
Kalp ve kan basıncına faydası olan maddeler içerir.
Solavetivone içerir. Bu madde güçlü bir anti fungal ve anti-bakteriyeldir.
Physalin içerir. Löseminin bütün büyük tiplerine karşı aktif olan doğal bir bileşiktir.
Tümörlere karşı deney farelerinde doğal katil hücre faaliyetini arttırdığı görülmüştür. Geniş tayfla anti-kanser ilacıdır.
Karaciğer tarafından kolin'i üretmek için kullanılan Betain içerir, sakinleştirici, hafızayı arttıran, kas büyümesini terfi ettiren ve yağlı karaciğer hastalığına karşı koruyan bir bileşiktir.
Betain ayrıca, vücudun enerji tepkilerinde kullandığı metil gruplarını sağlar ve homosistein düzeylerini azaltmaya yardım edebilir.
DNA'yı korur.
Havuçtan daha iyi bir beta karoten kaynağıdır.
Zeaxanthin içerir. Göz retinasında bulunan iki karotenoidden biridir. Göz sağlığı için çok yararlıdır.
Antioksidan Nedir ? : Yağların oksitlenmesini yavaşlatan maddedir. Canlılarda, kimyasal süreçler, özellikle oksitlenme, serbest radikallerin oluşmasına neden olur. Yüksek derecede reaktif olan serbest radikaller farklı moleküller ile kolayca reaksiyona girebilir ve böylece hücrelere, canlıya zarar verebilir. Antioksidanlar serbest radikallerle reaksiyona girerek (onlarla bağ kurarak) hücrelere zarar vermelerini önler. Bu özellikleriyle hücrelerin anomalileşme, ve sonuç olarak tümör oluşturma risklerini azalttıkları gibi, hücre yıkımını da azalttıkları için, daha sağlıklı ve yaşlılık etkilerinin minimum olduğu bir yaşam yaşama şansını yükseltir.bu yolculuğa benimle devam etmek isteyen arkadaşları beklerim.
Selam. Nereden satın alabiliyoruz rica etsem Fiat aralığı nedir?
 
Yukarı Alt