• Önemli uyarı ; outlook.*, hotmail.* gibi adrese sahip iseniz maalesef onay maili sizlere gelmediği için üyelik bu adresler ile üye olamaz, şifrenizi isteyemezsiniz.

Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Göktuğ bebegimize ilik ariyoruz...

Göktug bebek ve diğer bebekler icin kızılaya gidip kök hücre bagışcı olacakmiyiz?

• Ankete Katılan
    10
  • Anket Kapalı .

Kalimeeero

Göktürk ♥️
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2016
1.495
2.241
Kıyamam..hep kan bağışında bulunmak için uğraştım ama maalesef kan degerimden dolayı red yiyorum,😔😔😔 insalllllllah benim yerimi dolduran oluyordur.. Allah şifa versin tüm hasta çocuklara

CuteMom

Dünya vazgeçenleri değil,azmedenleri hatırlar
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2013
30.111
24.785
Hasta olan ve ilşk bekleyen bütün bebekler için ben teşekkür ederim. Dün gece çok kötü haber aldım göktüg bebeğin doğacak olan kardeşi dawn sendromu teşhisi kondu tahliller yapılacak inşallah değildir. Öyle ise ilik veremiycek ve zaten bu aile böyle bir bebeği de doğurmaya güçleri yok. Tüp bebek ve ilik nakli için bir sürü masraflar harcandı babası dedesi seferber oldu bütün araştırmalar ankarada yapışdı ve uygun ilikkde bebek olsun die. Ama malesef o da böyle oldu :KK43:( büyük ihtimalle bu bebeği doğurmayacak annesi ve tekrar tüp bebek yapılacak süreç uzadı.Lütfen kök hücre bağışcısı olalım sesimizi duyuralım etrafımıza.
Nedır sartları? Ben kan verıyorum ama suanda verebılır mıyım? Emzırıyorum 16 aylık oglum ?

lamelifAmine

İnneddine indallahil islam🌸👆
Pro Üye
11 Temmuz 2014
5.198
10.197
😶 Allahım sifa versin benden kan almıyorlar hepatitliyim diye hatta esim risk grubuna girdiği için ondan da....inşallah annesine babasına bağışlar Allahım

bsr89

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2015
467
453
Uzun zamandır yazamadım göktug bebeğimiz kan almaya devam ediyor durumu iyi. Annesi hamile bebeğimizin tahlilleri temiz çıktı(yurt dışına gönderdiler) dawn sendromlu değilmiş. Çok mutluyuz inşallah ilik de tutcak.

Limonseven

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2019
7
2
Allah şifa versin, en yakın zamanda bulunur inşallah.

bsr89

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2015
467
453
Son durum nedir B bsr89 .!.:
Eylül ayında göktuğ bebeğin kardeşi doğacak kordon kanını alacaklar. Sonra inşallah uyarda doğacak bebeğimiz 2 yaşına gelmesi beklencek. O büyürken bebeğimiz kemoterapi alacak. İlik nakli ise o zaman gerçekleşecek. İlik nakli olunca 1 sene karantina gibi annesiyle bir evde yaşayacak kardeşine babane baba bakıcak. Çok uzun ve zorlu süreç. İnşallah uyacak iliği. Uymazsa gibi bir durumda olabilir ne kadar tüp bebek tedavisi ile bire bir yakın ilikli olsun die uğraşıldı isede bu da var. O zaman tekrar bekleyen hazırda embriolar var annemiz tekrar kardeş yapcak bir süre sonra inşallah bu son aşaama olmaz. Bebeğimiz için ne kadar erken o kadar iyi olacak ilik nakli bekliyoruz.

Yukarı Alt