• Önemli uyarı ; outlook.*, hotmail.* gibi adrese sahip iseniz maalesef onay maili sizlere gelmediği için üyelik bu adresler ile üye olamaz, şifrenizi isteyemezsiniz.

Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Göktuğ bebegimize ilik ariyoruz...

Göktug bebek ve diğer bebekler icin kızılaya gidip kök hücre bagışcı olacakmiyiz?

• Ankete Katılan
    10
  • Anket Kapalı .

bsr89

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2015
465
451
Göktuğ bebek bugün 2 yaşına geldi ve hala ilik bulunamadı ne kdar yazık ki kimse bağışcı olmuyor. Anacıgı tüp bebek yaptı hamile oğlunu kurtarmak için ona uygun ilik olsun die bir sürü araştırma yapıldı ve şuan bekliyorlar bu minicik bebek de hala kan almaya devam ediyor kardeşi doğunca ona can olacak inşallah bu süreç doğacak kardeşi 1 yada 2 yaşına gelene kadar devam edecek kemoterapi de alıcak. Çok yazık artık... insanlar bilinclenmeli ve bağışcı olmalı...

Liona Esposito

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2014
4.014
8.681
Göktuğ bebek bugün 2 yaşına geldi ve hala ilik bulunamadı ne kdar yazık ki kimse bağışcı olmuyor. Anacıgı tüp bebek yaptı hamile oğlunu kurtarmak için ona uygun ilik olsun die bir sürü araştırma yapıldı ve şuan bekliyorlar bu minicik bebek de hala kan almaya devam ediyor kardeşi doğunca ona can olacak inşallah bu süreç doğacak kardeşi 1 yada 2 yaşına gelene kadar devam edecek kemoterapi de alıcak. Çok yazık artık... insanlar bilinclenmeli ve bağışcı olmalı...
ilik nasıl veriliyor ?

Liona Esposito

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2014
4.014
8.681
Kızılaya bir kac tup kan verip form soruyorsunuz ve sıraya giriyorsunuz ben 2 yıldır listedeyim ama kimseye uyumadım hala bence vermek lazım
Ilik vermek zor mu peki. Legen kemigi falan cok ağrılı oluyomus simdi sadece kan verir gibi veriyomussun sanirim ama o da uygulamada varmi ki bilginiz var mi

Yarimm66

Sabırla bekledigim en güzel yarınımsın...
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2016
2.680
6.199
Ilik vermek zor mu peki. Legen kemigi falan cok ağrılı oluyomus simdi sadece kan verir gibi veriyomussun sanirim ama o da uygulamada varmi ki bilginiz var mi
Canım anestezi altında veriyorsun ve ağrın oluyor ama dayanilmicak derecede değil. Ben şunu düşünüyorum ben o kadar ağrıyla bir can kurtaraxaksam hele bu bir bbekse tabıkı büyükte olabilir ama bebekler bana göre öncelik o acı hiç annemisin bilmiyorum ama kardeşsin essin bizede olma olasılığı var ağrıları düşünme bence keşke sıra gelse bana ve ben versem. Bu arada devlet tarafından tüm ihtiyaçların karşılanıyor hangi şehirdeysem hastamız oraya gonderiliyorsun tüm masrafları devlet karşılıyor. Bence yapmalısın ıylık herşeyde önce gelir...

Yukarı Alt