Gokuyoruuum!!!

Gamze_

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
Ya kızlar biraz pis bi konu ama bilmem lazım ben dogum yaptıgımdan beri kokmaya basladım acayip bi şekilde kendimden tiskiniyorum aynı durum sizde de oldu mu psikolojim bozulacak yaa yaklasamıyorum kimseye fazla böeeehh iyyrenç!!..kafamçokkarıştı

CORUMUNCADISI

3 yavrum kuzumlarim
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
14
Ya kızlar biraz pis bi konu ama bilmem lazım ben dogum yaptıgımdan beri kokmaya basladım acayip bi şekilde kendimden tiskiniyorum aynı durum sizde de oldu mu psikolojim bozulacak yaa yaklasamıyorum kimseye fazla böeeehh iyyrenç!!..kafamçokkarıştı
neden korkuon ki onu anlamadim ? :uhm::sm_confused:

Gamze_

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
Kız cadı korkuyorum demedim kokuyorum diyom kızııım :)

ghaneli

^AhmetBarışCanan^
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
canim bende kokuyorum hatta sürekli duş aliyorum üstümü değişiyorum ama nafile sürekli süt akiyo üzerime biraz kalinca koku yapiyo emziriyomusun canim onun kokusu olabilir

Gamze_

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
Saol corumlum ya yani sen de olmasan ne yapardım ben gireyim bari :tomato::mymeka:.Kııııız giriyoz heralde gene de gecmiyo

CORUMUNCADISI

3 yavrum kuzumlarim
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
14
yaws sut kokuyordu baska ne olcak normal yaws
bende de oluyordu
norcen anca girip cikcan suya yada deodorant SIK ay ne bilim ki simdi ne dicemi sastim
:bbo::bbo:

Gamze_

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
Ya bi tek ben miyim diye sordum yaa inşallah gecer sutten kesince walla kalırsa yandım ha nefret ederim kokan insanlardan kocam da eder adamın yanına yaklasamıyom yaşakkıdı

CORUMUNCADISI

3 yavrum kuzumlarim
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
14
Ya bi tek ben miyim diye sordum yaa inşallah gecer sutten kesince walla kalırsa yandım ha nefret ederim kokan insanlardan kocam da eder adamın yanına yaklasamıyom yaşakkıdı

biseycik olmaz gecer insallah kocan o senin de get yanas yanina kokarsan sut kokarsin baska ne olcak şakkıdı

TATOSH

Huzurumm eşim,yavrum♥️
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
179
ee havalar sıcak süt veriyorsun normalden daha çok terleyebilirsin..
belkide sana öyle geliyordur canım..sık sık duş alıp biraz kokular sürün..yediğine içtiğinede dikkat et..baharatlı nebiliyim sarmısaklı şeyler çünki hepsi ter yoluyla dışarı atılır ki buda kokmanada sebep olur..
olmadı canım tuzla kendini....kokmazsın ozaman:)) sevgiler..yavrunu güle güle büyüt maşallah pek bir şirin...:nazar:

Yukarı Alt