GoldenRose--Classics--MissSelene?

-xixxsxxixk-

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
kızlar carsıda kozmetikciye ugradım bakim dedim ne var ne yok.. golden rose diye bi marka gördüm.. ben daha önce görmedim.. eve geldim sitesine bakayım dedim.. karsıma golden rose'un sitesinde 3 farklı marka cıktı.. goldenrose.com.tr den bakabilirsiniz.. bu markalar hakkında fikr sahibi olan varsa paylasabilirmi:1hug:

ahtapot

x))))
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
golden rose çok bilinen ve sevilen bi markadır.güzel göz kalemleri var mesela.classics de tanınır ama pek tutulmaz.diğer dediin markayıda ben genelde kalitesiz die bilirim ama net bişe söleyemem

P

Pamuk

Ziyaretçi
sadece golden rose adına söylüyorum kendini çok geliştirmiş olan bir marka... dipliner aramıştım baya, ucuz almak istedim carmina diye bi markanın aldım ki bana aaa çok iyi marka dedi her duyan ve ben hiç memnun kalmadım, 9 YTL vermiştim. istanbulda golden rose standına uğradım sordum 4.5 YTL, dipliner değil eyeliner aldım gerçi 6 YTL ye ve gerçekten çok başarılı buldum.
fark bakıcam yakında golden rose dan, hem güzel ürünleri hem henüz ucuz...

boncuk2334

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
golden rose yeni çıkan bir marka değil.çok uzun zamandır mevcut.orta karar bir üründür.ben göz kalemlerini renkli eyeliner lerini kullanıyorum ve çok memnunum

-xixxsxxixk-

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
yaa yanlıs anlattım galiba görmedim derken kullanmadım yani ürünlerini birebir kullanıp bakmadım nasıl diye.. =).. ya bayanlar tecrübelerinize güveniyorum.. yakın zamanda pudra alıcam okullar acılmadan işte.. ondan arastırıyorum.. kullandıgınız begendiginiz begenmediginiz neyi varsa yazın.. =)

gurbaa prenses

KK'nın Haylaz Kızı
Pro Üye
Emoji Skoru
199
golgen rose'un özellikle lip glossları harika...
aysenur yazıcı da bu markayi kullanıyor dudakları için.
victorias secret'in glosslarından ilham aldıklarını düşünüyorum zira eccük kopya cekilmiş :icecream:
classics de yine golden rose'un bünyesinden çıkan bi marka
1-2 ay once 4lü far, 1 lip gloss, bi kaç bronzlatici mendilini aldim fena değiller

missselene hakkında bildim yok :nazar:

tinkywinky

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6
ben farını denedim bi de eye liner ını gerçekten güzel.özellkle de farı..eski kahverengi farım avondu o bitince arkadaşımın tevsiyesi üzerine golden rose aldım.avon ile çok büyük bir farkı yok bence.ikisi de güzeldi :KK70:

Yuhanna

♥ Shimmer Gold ♥
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
Golden rose çook eski bi marka ama çok kalitesiz ve vasattı ama bu yıllarda öle bi gelişme sağladı ki,glossları,allıkları,parlatıcı paleti,simli kalemleri,renkli kalemleri,sedefli farları,simli eyelinerlar neler neler var çok da seviyorum ben çok hoşuma gidio parlatıcıları flan,fiatları da çok uygun ama pudra fondoten kapatıcı gibi ürünlerini kullanmam,ben gloss,allık farlarından ve kesinlikle göz kalemlerinden flan kullanıyorum

Yukarı Alt