Gonal f Acil yardımınıza ihtiyacım var!!

Seda402

Üye
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2018
100
30
Merhaba, Gonal f 450 iğne kullanıyorum saat 19.00 da yapmam gereken iğneyi unuttum ve 19.30 da yaptım problem olur mu yardım eder misiniz son aşılamam o yüzden çok gerginim :KK43:

Renklirenkli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2019
1.285
1.826
Evet problem olur. Derhal doktoru arayip, bilgilendirin ki asilama saatiniz degissin.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 16-03-2020

Hamileliğimin 26. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 99 gün kaldı.

Bebeğiniz yaklaşık olarak 810-830 gr. ağırlığında. Bebeğinizin derisinin altındaki kılcal damarların görünür olmasından dolayı, bebeğinizin rengi hala parlak kırmızı pembe. Ve bebeğinizin cildi hala kırışık. Kan dolaşımınızın daha sağlıklı olması için sık sık pozisyon değiştirmeyi unutmayın. Son zamanlarda nefes darlığı yaşamada artış olduğunu fark edebilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 820 gr. - Yaklaşık boyu : 35.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Renklirenkli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2019
1.285
1.826
Yaaa cok pardon ben yanlis anlamisim. Paniklettiysem, hakkini helal et ozur dilerim. Ben catlatma ignenin saati gibi algilamisim. Gecen bi arkadas ole sormustu sanirim oyuzden aklimda kaldi.
Hicbir sey olmaz canim, yumurtalar buyumemis daha. Onemli olan ovitrelle saati. Ins sen de hamilr kalirsin bu denemende. 😘

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 16-03-2020

Hamileliğimin 26. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 99 gün kaldı.

Bebeğiniz yaklaşık olarak 810-830 gr. ağırlığında. Bebeğinizin derisinin altındaki kılcal damarların görünür olmasından dolayı, bebeğinizin rengi hala parlak kırmızı pembe. Ve bebeğinizin cildi hala kırışık. Kan dolaşımınızın daha sağlıklı olması için sık sık pozisyon değiştirmeyi unutmayın. Son zamanlarda nefes darlığı yaşamada artış olduğunu fark edebilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 820 gr. - Yaklaşık boyu : 35.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

canimmkendimm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2018
2.003
1.826
Bişey olmaz arkadaşım, ferah tut içini. Daha 7mmymiş. Bundan sonra aksatma saatini alarm kur. Hemşireye bilgi verirsin ultrasona gittiğinde.

Seda402

Üye
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2018
100
30
Yaaa cok pardon ben yanlis anlamisim. Paniklettiysem, hakkini helal et ozur dilerim. Ben catlatma ignenin saati gibi algilamisim. Gecen bi arkadas ole sormustu sanirim oyuzden aklimda kaldi.
Hicbir sey olmaz canim, yumurtalar buyumemis daha. Onemli olan ovitrelle saati. Ins sen de hamilr kalirsin bu denemende. 😘
Hiç önemli değil beni şuan çok rahatlattin çok teşekkür ederim çok sağol Allah isteyen herkese nasip etsin :)

Yukarı Alt