Gonal f kullananlar bir bakarmısınız?

nevra_t

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
9
Arkadaşlar dün gonal f 450 ıu başladım günde 100 ünite vurulucam,dün ilk doz vuruldu.Gece bir titreme ve mide bulantısıyla uyandım ve kustum gonal f in yan etkisi olabilirmi acaba?

el-muallim

kırk yaşımın çiçekleri..
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
27
selam arkadaşımm sanmıyorumm yanetkılerinde öle bişi yazmıyoo bende dün başladım gonallfa hemde günde 450 ile yuksekk yanı ben de gece uyuyamadımm çarpıntı vardı sankı ama baktımm yanetkılarında öle bi şi yazmıyoo hayırlııı inşş sonuçç güzell olurr kafana takma.. inşş hayırlısı ile atlatırızzz

Twinsmom1

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
131
canım bende gonal-f kullanıyorum günde 150 başlayalı 3 gün oldu ama benim böyle yan etkilerim olmadı,tabi her insanın vücudu aynı değil, bence sen hemen doktorunu ara belirtilerin normal olup olmadığını sor.Nerede tedavi oluyorsun?

Twinsmom1

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
131
Arkadaşlar ben tüp bebek tedavisi görenlerle sohbet odalarında chat yapıp deneyimlerimizi paylaşmak istiyorum ama böyle bir bölüm yok ben daha yeni üyeyim bu şekilde konuşmak çok uzun zaman alıyo,sizce böyle bir bölüm kurulabilirmi nasıl?

el-muallim

kırk yaşımın çiçekleri..
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
27
canım bende bilmiiyorumm genelde musait old buraya yazxıyorumm seninde hayırlı ols sen nerde yapıyosunn tadavini.............

Twinsmom1

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
131
canım bende bilmiiyorumm genelde musait old buraya yazxıyorumm seninde hayırlı ols sen nerde yapıyosunn tadavini.............
sağol canım ben anatolia'da yaptırıyorum,sen nerede yaptırıyorsun?İnşallah,Allah hepimize hayırlısını versin.

nevra_t

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
9
canım bende gonal-f kullanıyorum günde 150 başlayalı 3 gün oldu ama benim böyle yan etkilerim olmadı,tabi her insanın vücudu aynı değil, bence sen hemen doktorunu ara belirtilerin normal olup olmadığını sor.Nerede tedavi oluyorsun?
Bende aslında panik atak tarzı bir durum var acaba ondanmı öyle oldum dedim yoksa iğnedenmi bilemedim,kafamada taktım nasıl yapıcam bu iğneleri diye ama bugünde aynı olursam arıcam dr'umu..Ben Jinemed te tedavi görüyorum cnm...

nevra_t

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
9
selam arkadaşımm sanmıyorumm yanetkılerinde öle bişi yazmıyoo bende dün başladım gonallfa hemde günde 450 ile yuksekk yanı ben de gece uyuyamadımm çarpıntı vardı sankı ama baktımm yanetkılarında öle bi şi yazmıyoo hayırlııı inşş sonuçç güzell olurr kafana takma.. inşş hayırlısı ile atlatırızzz
İnşş cnm ya,yan etkileri nelermiş bende ilaç prospektüsü yok..

FOKURFOKUR

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
gaye anotoliadan memnunmusun birde rapor çıkarmak için yardımcı oluyorlar mı.

Yukarı Alt