Görücü usülü tanışma aşka dönüştü yardım lütfen..

Arya6237

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2020
166
168
O seni kaybettiğine yansın. Ömür boyu unutamaz bu cesaretsizliğinin neleri kaybettirdiğini. İnan var ya cesaretsiz, çekingen, korkak insanla hayat sürmez. Ben erkek olsam seni kaçırmaz ne yapar eder alırdım. Çünkü bu devirde aile kızı kendini bilen çok az. Benim de başıma böyle buna benzer bir olay geldi tam 6 ay oyaladı beni ciddi ciddi davrandılar kızla oğlan görüşsün dediler bu da konuştukça konuştu benle ama instagram face üzerinden numaramı vermedim ve üslubuma çok dikkat ettim baktım adamın evlenmeye niyeti yok derdi konuşmak eğlenmek sonra açık açık söyleyip eğlencen değilim dedim ben bunu her yerden engelledim zaten farklı semtlerde oturuyoruz senin gibi yakın değil. Sonra bana e postadan mesajlar attı (e postam herkese açık öğretmenim ben okulun sitesinde yazıyor) bi kaç gün ciddiyim falan hiç cevap vermedim, sonra bizim bi aile büyüğünü babamın işyerine göndermiş ciddiyiz kızı alacağız diye, göndermeden önce de bana mesaj atmıştı yarın babanın işyerine gidecek diye bende babama dedim söyle biz kızı başkasına verdik. O da aynen böyle demiş. Tekrar mesaj attı bana yazıklar olsun diye falan. Oh olsun ! Kimse vazgeçilmez değil, yani demek istediğim herkes kendini prens sanıyor bi havalar bi şeyler onlara uyarsan gönlünü eğlersen senle evlencek, yok ya babası paşa mı😁 Bende sonra çok etkilendim sevdim senin gibi ama sonra dedim deli miyim Gül gibi aile kızıyım öğretmenim o bana yalvarsın benle evlen diye kendisi kaybetti bi kuş kadar olup yuva kuramayan cesaretsiz 😊 Boşver aklına geldikçe başka şeyler düşün. 🌼
O kadar güzel yazmışsınız ki öncelikle güzel düşünceleriniz için teşekkür ederim😊Evet öncekiler gibi o da kaybetti iş işten geçince anlayıp dönüyorlar da artık bazı şeylerin anlamı kalmıyor. Bende hep böyle olur kafamda bitiririm yoluma bakarım geri gelirler ama bitmistir artık. Söylediklerinizde o kadar haklısınız ki onlar bizi kaybetti sonra üzülüp dursunlar 😁Allahım bundan sonra bizi hak edenlerle karşılaştırsın 🙏

ilhytzehra

Akademisyenkız🌼
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2015
517
213
O kadar güzel yazmışsınız ki öncelikle güzel düşünceleriniz için teşekkür ederim😊Evet öncekiler gibi o da kaybetti iş işten geçince anlayıp dönüyorlar da artık bazı şeylerin anlamı kalmıyor. Bende hep böyle olur kafamda bitiririm yoluma bakarım geri gelirler ama bitmistir artık. Söylediklerinizde o kadar haklısınız ki onlar bizi kaybetti sonra üzülüp dursunlar 😁Allahım bundan sonra bizi hak edenlerle karşılaştırsın 🙏
Çok Amiiinn 🤲🏻 Var öyle düzgün insanlar ve çıkacak karşımıza ben inanıyorum 😊🤲🏻

Hy-al

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2016
432
305
Ne kadar çekingen de olsa gerçekten hoşlandığı birinin peşinden gider böyle saçmalık mı olur. Hadı aramaya utanıyor mesajda mı atamıyor. Boşverin bence bu adamı inşallah karşınıza değerimizi bilen biri çıkar.

Arya6237

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2020
166
168
Ne kadar çekingen de olsa gerçekten hoşlandığı birinin peşinden gider böyle saçmalık mı olur. Hadı aramaya utanıyor mesajda mı atamıyor. Boşverin bence bu adamı inşallah karşınıza değerimizi bilen biri çıkar.
Amin inşallah🤲

girlolita

Queen B.
ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2019
2.460
8.793
Aklıma cinsel yöneliminin farklı olduğu geldi. Ailesi hep birileriyle görüştürmek istiyor üzerinde ciddi bir baskı var gibi. Belki sizinle tanışmayı kabul etmek istemesi ailesini susturmak içindi. Terlemesi de gerginlikten olabilir

Arya6237

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2020
166
168
Aklıma cinsel yöneliminin farklı olduğu geldi. Ailesi hep birileriyle görüştürmek istiyor üzerinde ciddi bir baskı var gibi. Belki sizinle tanışmayı kabul etmek istemesi ailesini susturmak içindi. Terlemesi de gerginlikten olabilir
Bilmiyorum ki olabilir yani :KK43:

girlolita

Queen B.
ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2019
2.460
8.793
Bilmiyorum ki olabilir yani :KK43:
Üzülmenizin sebebi yarım kalmışlık hissi. Belkide böyle olmasaydı, daha çok vakit geçirseydiniz siz devam etmek istemeyecektiniz. Eminim çok güzelsinizdir, çok daha iyileri çıkacak karşınıza. Kendinizi daha fazla üzmeyin, artık bu şekilde görücü usulü tanışmazsınız. Sizin için bir tecrübe olmuş olur

ilhytzehra

Akademisyenkız🌼
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2015
517
213
Canım her görücü usulü böyle değil ki bunlar usulsüzlük yapmışlar Ümit ver yarı yolda bırak evet dediğine katılıyorum bende tecrübe ettim çünkü normal olarak tanısaydı konuşsaydı bir kaç ay falan kendisi istemezdi böyle bir insanı

Üzülmenizin sebebi yarım kalmışlık hissi. Belkide böyle olmasaydı, daha çok vakit geçirseydiniz siz devam etmek istemeyecektiniz. Eminim çok güzelsinizdir, çok daha iyileri çıkacak karşınıza. Kendinizi daha fazla üzmeyin, artık bu şekilde görücü usulü tanışmazsınız. Sizin için bir tecrübe olmuş olur

girlolita

Queen B.
ÜZGÜN
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2019
2.460
8.793
Canım her görücü usulü böyle değil ki bunlar usulsüzlük yapmışlar Ümit ver yarı yolda bırak evet dediğine katılıyorum bende tecrübe ettim çünkü normal olarak tanısaydı konuşsaydı bir kaç ay falan kendisi istemezdi böyle bir insanı
Elbette hepsi böyle değildir, yine karşısına kötü insanlar çıkar ve hayal kırıklığına uğrar diye dedim. Allah hepimizi iyi insanlarla karşılaştırsın🙏🏻

mutsuz_cicek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2014
49
24
28
Canım sen aklına takma bu cocugu o cekingen falan değildir. ilk konusmada olabilir ama adam istemiyor demekki seninle hiç alakası yok, onun altından baska seyler cıkacak görürsün. 38 yasında belki baska sekilde devam ediyor hayatına evlilik düşünmüyordur. Seni görünce bakması falan da sevdiğinden değildir erkeklerin kafasında 40 tilki döner.

Arya6237

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2020
166
168
Canım sen aklına takma bu cocugu o cekingen falan değildir. ilk konusmada olabilir ama adam istemiyor demekki seninle hiç alakası yok, onun altından baska seyler cıkacak görürsün. 38 yasında belki baska sekilde devam ediyor hayatına evlilik düşünmüyordur. Seni görünce bakması falan da sevdiğinden değildir erkeklerin kafasında 40 tilki döner.
Umursamıyorum artık 😏Dediklerinizde haklı da olabilirsiniz ben soğudum zaten ondan da ailesinden de.Fikirleriniz için ayrıca teşekkür ederim 😊