Görümcemin bitmek bilmeyen tatili

Bisorunumvarrr

Üye
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2018
51
51
22
Merhaba arkadaşlar. 2 senedir beraber olduğum biri var ve 6 aydır sözlüyüz. Sözlümün bir ablası var ve kendisi 10 yıldır evli, 1 buçuk yaşında da çocuğu var. Benim problemim görümce ile. Kendisi eşi ile ankara da yaşıyor ama 3 4 ay ailesinin yanına gelip 1 ay ankara da duruyor sonra tekrar ailesinin yanına gelip Aylarca eşinden ayrı kalıyor. Tabi bu beni ilgilendirmez ama beni ilgilendiren nokta burada durduğu Aylar hep bizimle gezmek istiyor nereye gitsek gelmek istiyor. Ve hep arabada öne oturmak için koşuyo resmen. Ben bunu sorun yapıcak bir insan değilim ama eşi varken de o kardeşiyle araba da önde oturuyo ben eşiyle arkada oturuyorum. Sözde midesi bulanıyormuş arkada ama biz saatler boyu yol gitmiyoruz ki toplasan 5 dk yol gidiyoruz. Bir de ne zaman bir yere gitsek asla para ödemiyor. Parayı kasaya gidince elinde tutar ama uzatmaz. Anlamadığım nokta da Aylar a eşini görmezden durabiliyor ve eşi bunu sorun yapmıyor. Bir kez sordum yemek işini nasıl hallediyor diye yemek kartı var onun dedi. O da 500 tl bişi kime yeter 3 öğün o. Bir de daha ilk tanıştığımız zaman bana arkadaşlarımın yanında konudan alakasız biçimde bana zamanında 9 bilezik yaptılar babamda sana 4 tane yapar merak etme dedi. Bir de bana alınacak bileziğin gramına bile kendi karışıyor 16 18 gram yaparlar sana diyor. Napıcam ben yoruldum artık
 

Samsonn

Guru
Pro Üye
25 Mart 2012
17.220
39.540
Ben götürmüyorum kendi plan yapıp bizi dahil ediyor ve Sözlüm de bunları yanlış görmüyor. Hatta artık resmen Sözlümle gizli gizli buluşuyoruz
Hayır diyin, gelemicem diyin, korona iyice arttı risk almak istemiyorum diyin...niye takılıyorsunuz ki bu kadar peşine...kendi gezsin dursun.
 

Minnnacik Mouse

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2020
457
1.674
Ortada bir düzen var. Henüz evli bile değilsin.
İnsanları ve düzenlerini değiştiremezsin Ve görümcenin hayat stili seni ilgilendirmez. Doğru ya da yanlış. İnsanları değiştirme umuduyla evlenme.

Seni bağlayan kişiye yani sözlüne söyleceksin bu şekilde birlikte takılmak istemediğini. İşine gelirse kabul eder etmezse de ya sen katlanacaksın ya da katlanmayacaksın.

Bunun başka bir çözümü yok.
 

warrior princess

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2019
436
2.124
Sen küçüksün alttan al diyip geçiştiyor
Ben bana bunu söyleyen adamla evlenmezdim net. Sen de bari evlenmeyi bir değil bin kere düşün.
Onun böyle demesini asıl sen geçiştirme, yoksa sonra sayfa sayfa kaynana görümce ve eşin savunmaması temalı konularını okuruz burada.