GÖZ ALTI IŞIK DOLGUSU YAPTIRIP MEMNUN OLAN VARMI ?

gonul akturk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Eylül 2020
9
0
32
Arkadaslar göz altlarım cok çökük göz altı ısık dolgusu yaptırıp memnun olan varmı acaba kalıcılıgı kaç yıl sürüyo yapılırken acı hıssı cok oluyomu

Melisam2020

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2020
17
5
40
Arkadaslar göz altlarım cok çökük göz altı ısık dolgusu yaptırıp memnun olan varmı acaba kalıcılıgı kaç yıl sürüyo yapılırken acı hıssı cok oluyomu merhaba canim ben yaptırdım iki yıl oldu etkisini oldukça gõrûyorsun doktorun çok önemli ben memnun kaldım her hangi bir ağrisi olmuyor sonrasi için.ama yapilirken bir küćük ağri oluyor iki yil önce yaptirdim etkisi hala geçmedi tam oturması bende 3 ayı buldu çökük gõz altlarım ve mor gibi gõrüntüm gitdi ve hala da eskisi gibi gõrünmüyor ama iki yilda bir yeniletmek gerekir

ebrydlts

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2017
2.198
4.235
SENN ADINA COK SEVINDIM BENDE COK KARARSIZ KALDIM CNM YAPTIRIP MEMNUN OLANDA VAR YAPTIRIP PISMAN OLANDA NERDE YAPTIRDIN ACABA ACILI BI ISLEMMİYDİ
Hayır hiç acımıyor uyuşturuyorlar o yeri zaten. Kaliteli bir yer olursa memnun kalmama durumu yok iyi olmayanlar yerde yapılan her işlem kötü olur zaten. Bir yere gideceğiniz zaman mutlaka ön araştırma yapın