gözenekler için ilaç varmı

esrtml

esra
Kayıtlı Üye
Katılım
7 Haziran 2008
Mesajlar
1.201
Emoji Skoru
5
arkadaşlar bi sürü ilaç var leke için akne için bu gözenekleri yoketmeye yarayan bi ilaç varmı
 

mavi deniz

son 4 gün
Kayıtlı Üye
Katılım
22 Ekim 2007
Mesajlar
5.736
Emoji Skoru
4
gözenekleri yok edecek bir ilaç duymadım hiç ama olacagınıda sanmıyorum o kadar çok bundan şikayetçi olan arkadaşlar varki burada inan bir yerde okurduk mutlaka ama gözeneklerin için peeling yapabilirsin bide gözenek sıkılaştırıcı tonikler var araştır iyisini bulmaya çalış yada bir cildiyeciye sor.aha içeren (meyve asitleri)peelingler hem leke açıcı hemde sıkılaştırıcı özelligi var sanırım onlardan kullanabilirsin ama cildi sayuyor biraz diye biliyorum bende araştırıyorum onu alcamda bir tane.bide buradan maden suyu limon buz haline getirilip peeling yaptıktan sonra gözeneklerin üzerindede gezdirdiginde zmanla gözenekleri sıkıştırdıgını duydum.ama maalesefki gözenekleri tamamen yok eden laç yok.duyarsan bize de haber ver emi:1hug:
 

poyyeb

2. dereceden bilinmeyenim :)
Kayıtlı Üye
Katılım
20 Ağustos 2008
Mesajlar
989
Emoji Skoru
500
Merhaba arkadaşlar benim eşimin cildi çok açık gözeneklerle dolu emin olun sizde öyşe değildir. 0.3 cm çapında falan ben iyi bir şekilde araştırdım ve ürünü aldım daha ilk kutuda ve gerçekten iyi sonuca gidiyor ayrıca gözenekler geniş ve yağlı bir cilde sahip olduğundan bu sıcaklarda kötü bir koku oluşuyordu kendisi de rahatsızdı ve eşim kendisine öyle bakım yapan birisi de değildi ben bu ürünü aldım ve şimdi sabah akşam kesinlikle kullanıyor sonrada tonik işte güzel sonuç . Ürün md formulation internette bakın göreceksiniz fiyatı peşin 90 ytl 2 kutu kullanımında gözle belirgin olarak sonuç veriyor . Şunu unutmayın ben ve eşim kozmetiğe gerçekten karşıyız bu ürün kozmetik olarak geçmiyor sadece seçkin eczanelerde satılıyor bence deneyin. Ucuz diye aldığınız kozmetik kimyasallar saedce cilde daha çok zarar ve boş yere para israfıdır.
 

R

rüzgardakitoz

Ziyaretçi
yaa bu cildin yapısyla alakalı bazı kimseler bişe yapmıyor ama cildleri dümdüz bana kozmetikçi ablalarımdan biri neyarpsan yuap geçmez demişti bu biraz stress ve yiyip içtiklerimizle alakaı ben la roche aldım cidlimi toparladı baya ama gözenkeler henzü geçmedi
 
Yukarı Alt