Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Gözlerini getir bana...

Konusu 'Aşk Mektupları' forumundadır ve diSHe_SHEtan tarafından 1 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

1 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : diSHe_SHEtan
  1. diSHe_SHEtan

diSHe_SHEtan Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    86
    GözLerini getir bana

Dön ne olur .. Dayanamıyorum artık. O kadar büyüdü ki özlemin icimde, Taşıyacak gücü kalmadı yüregimin. Duy haykırışlarımı , Ölüşümü duy , Bitişimi duy. Sandıgın kadar sessiz değil çığlıklarım.Erişemeyecegin kadar uzak değilim..

Uzat elini , kapat gözlerini , Hisset ! yanında oldugumu hisset.. Elini ver ölüyorum.. Kayboluyorum karanlıkta. Hani hep yanımda olacaktın Söz vermiştin.? Kollarında verecektim son nefesimi.. neRdesin ... ?*

Her derdime derman olan gözlerini getir bana. Umudumu , tek çagremi , gözlerini getir bana .. Şifa olsun nefesin kokunu getir, ellerini,öpmeye doyamadıgım güzel yüzünü, hatıra kalsın bir resmini getir bana ..

Ölüyorum görmüyor musun ? Bitiyorum. Son adım kaldı sonsuzluga TUT düşüyorum.. Seni istiyorum.. Teselli eden sözlerini , beni seven adamı istiyorum.

Gel nolur geL. Son istegim senden noLur geL.. Gözlerini getir bana..

diSHE_SHEtan

2. 14 Ağustos 2008
  3. hadibakem

hadibakem oğlum bırakma anneni Üye

Ödül Puanları:
    146
    çok hoşuma gitti
    teşekürler paylaşımın için.

4. 16 Ağustos 2008
  5. dilek_a21

dilek_a21 Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    76
    çokkk güseell canimmmm tşkler paylaşimin için

6. 16 Ağustos 2008
  7. çxixtxixrdakk

çxixtxixrdakk Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    76
    gerçekten çokk gsl ben senin bütün yazılarını okudum hepsi gsl devamını bekliorum

8. 5 Eylül 2008
  9. sewos_85

sewos_85 Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    76
    güselmiss a.s. a.s.

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.