Grade 4 ile Tüp Bebek

selinka

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Mart 2010
107
108
Merhaba arkadaşlar

Biz 2008 den beri azospermi ile mücadele vermekteyiz ara ara çıkışlarımız oldu ama dondurulmadı.ve şuan sperm analizinde grade 4 deyiz ve Centrum Tüp bebek merkezinde tüp bebek sürecine girdik iğne vurulmaya başladım Gonal f ile 6.gün muayenemiz olacak yumurtanın gelişimine bakılacak eşim o zaman akadar çıkış olmazsa teseye alınacak ve daha olmadı rosi tekniği olacak ama kafam çok karışık ya olmazsa tamam herşey Rabbimin elinde hayırlısını sağlıklısını nasip etsin tüm isteyenlere ve bana...Çok zorlu bi sürecin içindeyiz.36 yaşındayım ve olmazsa herşeyin sonu gibi geliyor..Rabbim tüm benim kardeşlerimin yardımcısı olsun..dualarınızı bekliyorum
Benim sormak istediğim bizim gibi grade 4 ile tüp bebek yapılıp hamile kalan oldu mu acaba umut olsun istiyorum

yagmur0790

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Ekim 2015
232
94
Merhaba arkadaşlar

Biz 2008 den beri azospermi ile mücadele vermekteyiz ara ara çıkışlarımız oldu ama dondurulmadı.ve şuan sperm analizinde grade 4 deyiz ve Centrum Tüp bebek merkezinde tüp bebek sürecine girdik iğne vurulmaya başladım Gonal f ile 6.gün muayenemiz olacak yumurtanın gelişimine bakılacak eşim o zaman akadar çıkış olmazsa teseye alınacak ve daha olmadı rosi tekniği olacak ama kafam çok karışık ya olmazsa tamam herşey Rabbimin elinde hayırlısını sağlıklısını nasip etsin tüm isteyenlere ve bana...Çok zorlu bi sürecin içindeyiz.36 yaşındayım ve olmazsa herşeyin sonu gibi geliyor..Rabbim tüm benim kardeşlerimin yardımcısı olsun..dualarınızı bekliyorum
Benim sormak istediğim bizim gibi grade 4 ile tüp bebek yapılıp hamile kalan oldu mu acaba umut olsun istiyorum
Micro tese olsanız sperm çıkma ihtimali olabilir ara ara sperm çıktıysa

Asumanelly

Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2018
186
253
Merhaba arkadaşlar

Umarım hayırlı haberleriniz vardır tedaviniz sonuçlandı mı?

selinka

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Mart 2010
107
108
Umarım hayırlı haberleriniz vardır tedaviniz sonuçlandı mı?
Merhaba arkadaşım ayın 9 da başladık tedaviye ve ayın 20 yumurtam toplandı eşim.teseye girdi derken 6 yumurta toplamış 5 tanesi ıyi dediler 3 tanesi embriyo oluşturmuş 2 tanesi de cabaliyo dediler ve bugün aradılar yarın 14 de hazır olun transfer edicez dediler saskiniz çok çabuk gelisiyo herşey hakkımızda hayırlısı bize rosi tekniği uygulandı bu arada

Asumanelly

Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2018
186
253
Rabbim onları size hayırlı sağlıklı evlat etsin çok sevindim yıllardır bu uğurda savaş vermişsiniz dilerim evlatla taçlandırsın. yolunuz açık olsun Allah evlatlarınıza kavuştursun inşallah

Yukarı Alt