Gramofon

terlik

İYİLİK MELEĞİ
Pro Üye
Emoji Skoru
8
Merhaba Arkadaşlar,
Ben televizyonun olmadığı ve insanların sadece radyodan dinleyerek bilgilendiği hikayelerden bahsetmek istiyorum...
Yani bir anlamda Radyo Hikayelerinden...
Sizler bu konuya vakıf olabildiniz mi bilmiyorum fakat bilenlerle eski günlere gidelim bilmeyenlere de bu duyguyu yaşatalım istiyorum.
Arkadaşlar hadiii o hikayeleri dinlemiş olanlarınız varsa o duyguyu yaşatalım burada... kaydirigubbakcemile3

yoruldum71

Evli, mutlu, çocuklu
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
ay ay ne güzeldi o eski yıllar ben her gece trt radyosundan piyesler dinlerdim ne heycanlıydı ay acaba yarın devamı nasıl olacak diye düşünürdüm
şimdi nirdeeeeeeeee öyle eskisi gibi günler
ben o eski günlerimi senağlama çok özlüyorum çokkk

nevbahar

Herkes Olmuş Sahtekar
Pro Üye
Emoji Skoru
12
Kaçtır yanlış yere yanlış başlıklar açıyorsunuz konunuz silindikçe açmaya devam ediyorsunuz.

Lütfen önce forumun işleyişine bakına.s.

terlik

İYİLİK MELEĞİ
Pro Üye
Emoji Skoru
8
ay ay ne güzeldi o eski yıllar ben her gece trt radyosundan piyesler dinlerdim ne heycanlıydı ay acaba yarın devamı nasıl olacak diye düşünürdüm
Merhabalar,
değilmi hey gidi günler heyyy dedirten şanslara sahibiz. Ne mutlu bizlere o hazzı alabilmek... Bende özlediğim için bu tip bir paylaşım oluşturmak istedim.
Bu tip bir paylaşıma rastlamadım çünkü...

kaydirigubbakcemile5

terlik

İYİLİK MELEĞİ
Pro Üye
Emoji Skoru
8
Kaçtır yanlış yere yanlış başlıklar açıyorsunuz konunuz silindikçe açmaya devam ediyorsunuz.

Merhabalar nevbahar
İlgilenip bilgilendirmeniz güsel ama ben böyle bir sayfaya rastlayamadığım için bu tip bir paylaşımda bulunmak istiyorum.
Lütfen bana sayfanın adresini yazarsanız bende görmüş olayım şu benim yazdığım konuyu kim ele almış diye...
bilgilenmek isterimmm
Buyrunnn
Yada yazmam gereken yer neresidir lütfen o zaman yardımcı olunuz...
Bu arada cevap verenlerde oldu...
Ayrıca silindikçe açmadım ben hepsini açtım sonradan silindi...

kaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:

terlik

İYİLİK MELEĞİ
Pro Üye
Emoji Skoru
8

Bu yazınız beni kızdıran ''konunuz silindikçe açmaya devam ediyorsunuz'' ben silinen bir şeyi tekrar açmam...
Onları açmıştım sonradan diğerleri silindi (çünküsünü hanımefendiye
izah ettim)

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
Emoji Skoru
20.807
canım terlikim arkadaş forumda yetkili ve açılan çift başlıklar silir açıklama konarak bunu izaha çalışmış sadece :)

terlik

İYİLİK MELEĞİ
Pro Üye
Emoji Skoru
8
canım terlikim arkadaş forumda yetkili ve açılan çift başlıklar silir açıklama konarak bunu izaha çalışmış sadece :)
Anlaşılmıştır elif,
Hayırlı akşamlar dilerim.................
Ayrıca terlikim yerine terliğim demenizi tavsiye ederim bir yazınızda daha bu şekildeydi...
Türkçenin doğru kullanılması adına... teşekkürler...

:sm_cool:

Son düzenleme:

terlik

İYİLİK MELEĞİ
Pro Üye
Emoji Skoru
8
Arkadaşlar hepinizin 30 Ağustos zafer bayramınızı kutlarım.......
Eski Radyo hikayelerini dinleyenler nerelerdesiniz gelin paylaşımlarda bulunalım...

a.s.

terlik

İYİLİK MELEĞİ
Pro Üye
Emoji Skoru
8
Merhabalar gündüzün karanlığı,
Eski günleri yad ediyorduk yarım kaldı muhabbetimiz, benim gibi o günleri unutmayıp özleyenler varmış. Sizinde dediğiniz gibi ertesi günü iple çekerdik bakalım devamı ne olacak diye...
O kadar güzel aksettiriyorlardı ki, etkilenmemek elde değil...

a.s.a.s.a.s.

Yukarı Alt