Granit devri başladı !

Curly

🙈🙉🙊
Yönetici
Administrator
Katılım
14 Kasım 2001
Mesajlar
102.314
Emoji Skoru
714
Yaş
44
İtalyan Granit Teknolojisi Karaca İle Türkiye’de

Ailemizin sağlığı bizim için çok önemli. Onlara lezzetli, sağlıklı ve görüntüsü ile iştah açan yemekler pişirebilmek için farklı tencere ve tavaları denemekten vazgeçmiyoruz.

Mutfakta kullandığımız ürünler içinde en çok değiştirdiğimiz ürünler tencere ve tavalar. Bu ürünlerde markadan ziyade materyal ve pişirme teknikleri tercih sebebi oluyor. Bakır, alüminyum, çelik, teflon, döküm ve seramik derken şimdi de Granit tencere ve granit tavalar çıktı karşımıza.

Granit tava ve tencereler %100 doğal granitten üretildiği için kaya gibi sağlam ve kaya gibi doğal. Granit tencere ve granit tavalarda yemek pişirirken yağ kullanmanız gerekmez. Isıyı eşit dağıtan tabanı sayesinde yemeğiniz vitamin değerini kaybetmeden gerçek lezzeti ile sağlıklı bir şekilde pişer.


Granit teknolojisi özünde İtalyan pişirme tekniklerinden esinlenilerek üretilmiştir. Granit tencerelerde oluklu taban hemen dikkat çekiyor. Bu özellik tahmin edeceğiniz üzere yemeklerin ısı ile direk temasını önlüyor. Uzun süre korunan ısı yemeğin her yerine eşit miktarda dağılıyor ve yemeğin her yeri kıvamında pişiyor.

Yemek hazırlarken özellikle tahta kaşıkları tercih etmenize gerek yok. Aklınıza gelen metal kepçe, kaşık, çatal ne varsa gönül rahatlığıyla granit tencere ve granit tavalarda kullanabilirsiniz. Ürüne herhangi bir zarar vermez. Bu ürünler bulaşık makinesinde rahatlıkla yıkanabilir.

Ailenizde alerji hastası varsa veya sevdiklerinizi bu hastalıktan korumak istiyorsanız granit tencere ve granit tavaları tercih edin. Bu ürünler alerjiye sebep olan hiçbir madde içermez.

Granit tava ve granit tencerelerin tasarımları, mutfağında estetik bir hava yakalamak isteyen bayanlar için ideal bir tercih. Karaca’nın İtalya’dan getirdiği Bio Granit teknolojisiyle üretilen granit ürünler Türkiye’de bir ilk.

Kalite, şıklık, sağlık ve lezzeti bir arada sunan Karaca granit tencere ve granit tavaları denemek için geç kalmayın.
 

Kazen

Babalar ve Oğulları
Yönetici
Administrator
Katılım
12 Temmuz 2006
Mesajlar
15.775
Emoji Skoru
39.524
Katılamıyorum diyenler F5 e basabilir mi ? yani sayfayı yenilesin lütfen ...
 
Yukarı Alt