Gratis Resim Yarısması 2017

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
12 Temmuz 2006
33.083
25.099
56
Tarihler: 07 Mart 2017 Salı ~ 31 Mart 2017 Cuma

Yer: GratisTürkiye’nin Küçük Ressamları Hayallerindeki Mesleği Boyalarla Anlatacak

Gratis'in çocuklar için düzenlediği geleneksel resim yarışmasında bu yıl, küçük ressamlar hayallerindeki mesleği resmederek yarışacaklar. Ödüllü yarışmanın son katılım tarihi 31 Mart olarak belirlendi.

Gratis’in gelenekselleşen resim yarışmasında çocuklar bu yıl hayallerindeki mesleği resmedecekler. Bu yıl 8’incisi düzenlenen yarışmaya Türkiye’nin her yerinden 7-10 yaş aralığındaki tüm çocuklar katılabilecek.

Yarışmaya katılmak isteyen küçük ressamların yapması gereken tek şey, herhangi bir Gratis mağazasından veya www.gratis.com web sitesinden ücretsiz olarak temin edecekleri katılım formunu doldurmak ve hayallerindeki mesleği boyalara dökmek olacak.

Yarışmaya son katılım tarihi olan 31 Mart’a kadar resimlerini Gratis mağazalarına teslim eden çocukların eserleri jüri tarafından değerlendirilecek ve seçilen 12 Gratis Resim Yarışması finalisti, 22 – 23 Nisan tarihlerinde eğlenceli bir haftasonu geçirmek üzere Gratis davetlisi olarak İstanbul’a gelecekler.

23 Nisan tarihinde İstanbul’da gerçekleşecek yarışma finalinde seçilen ilk 3 resmin sahibi yaz kampına gitmeye hak kazanırken, diğer finalistler ise birbirinden güzel sürpriz hediyelerin sahibi olacak. Yarışmayı kazanan ilk 3 resim aynı zamanda 23 Nisan tarihinde Gratis’in resmi web sitesinde açıklanacak.
İstanbul.net.tr
 


Yukarı Alt