Green Card Çıkarsa diye hazırlık :)

ZeyMurEl

Hamdım, pişiyorum, yanmaya daha çok var...
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2015
4.664
14.555
şu şartlarda aynı şeyi düşünüyorum.. o yüzden bu işlemler uzarsa diye her ihtimale karşı Kanada, Avustralya gibi ülkelere de başvuru yapıyorum.. o olmadı herhangi bir okyanusun ortasında ki ada da olur :KK70: inan bana güney Afrika da yaşayan arkadaşımın keyfi hiçbirimizde yok, orayı da düşünebiliriz :KK53:
Güney Afrika tabiiki olur hani ben Etiyopya, Somali falan için demiştim :KK70: :KK70: Yoksa o güney Afrika sahilleri falan, hani mühendis olarak gidince para da veriyorlar, düşünülesi bir durum bu... :KK53:
 

dolcefarniente

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2010
266
354
Selam uzun zamandır konu boş ama belki bir işe yarar yazdıklarım. Biz yıllardır düzenli olarak greencard a basvuruyoruz. O arada 2 çocuğumuz oldu hayatımız düzene girdi ve bu sene 2019 lottery de eşim kazandı. Sevindik ama hayatımız iyi kötü rayına oturdu 2 de çocuk. Kara kara düşünüyoruz ne yapsak diye. Eşimin abisi var Kentucky eyaletinde ama isciddiye binince sesi soluğu kesildi kaldık tek başımıza. Önümüzde karar vermek için 6ay süre var. Bizim durumumuz da olan var mı acaba. Aşırı ikilemdeyim
 
Yukarı Alt