Grey's Anatomy

E

eny

Ziyaretçi
Yakında showtv de taklidi çıkacak olan bu dizi de benim favorilerimden, digitürk ün dizimax kanalında 24 Ocak tan itibaren yeni sezon bölümleri başlayacak...

Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!

Grace Hastanesi'ne hoş geldiniz! Burada yeni ve acemi doktorlar için en zorlu doktorluk ihtisas devresi programlarından biri uygulanıyor. Bu acımasız eğitimle başa çıkmak zorunda olan kahramanlarımız ise Meredith, Izzie, George, Alex ve Cristina... Onlar dün öğrenciydiler, bugün doktorlar... Eğer yedi yıl boyunca Grace gibi bir cehennemde başarılı olurlarsa, cerrahlığa da hak kazanmış olacaklar. Ancak, ihtisas devresinin bu kadar zorlu olması, onlar için yaşamlarının geri kalanının durdurduğu anlamına da gelmiyor. Yani bu grup, aynı zamanda kıskanç sevgililer, ebeveynler, tek gecelik ilişkiler ve ev bulma krizleriyle mücadele etmek zorunda... Üstelik kahramanlarımız, bu stresli ve rekabet dolu ortamda dostluklar da kurmaya çalışıyorlar.

tuluat

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Benim en sevdiğim kesinlikle kaçırmadığım dizilerden biri bu.Eskiden George Colonynin oynadığı hastane dizi vardı TGRT ' de onuda kaçırmazdım. Grey's Anatomy ^de hemen hemen ona benziyor zaten. Bir kere seyredince insanda bağımlılık yapıyor.Friends de aynı şekilde.Zaten dizimaxin bir çok dizisi bana göre güzel.

L

lütfenzarfıkapatmayınız

Ziyaretçi
bizde digiturk yok :çok üzgünüm: show tv'dekine kaldım sanırım..

E

eny

Ziyaretçi
Bugün sezon finalini izledim, yazın seyredememiştim.Tek kelimeyle muhteşemdi..Ama keşke Danny i öldürmeselerdi çok acıklıydı.Yeni bölümleri iple çekiyorum.....

tuluat

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Walla bir kaç aydır dizimaxı kapattırmıştım zaten oğluşumdan da vakit kalmıyor bir şey seyretmeye ... Ama hangi kanalı açsam greys anatomy ve diğer sevdiğim dizilerin reklamına rastlıyorum ve sinir oluyorum. Yeni sezon başlamadan açtırmalıyım artık dizimaxi.

İsimleri unutmuşum Danyy hangisiydikine acaba??. (Yoksa doktor eşini yine doktor olan sevgilisiyle aldatan yakışıklıyımı diyosun) Bak şimdi bende üzüldüm öldüğüne.

Bu arada show tv de başlayan doktorlar dzisini izledim. Greys deki bayan zenci doktorun (biraz asabi olan) taklidini yapmışlar Doktorlar dizisinde. Yalnız biraz abartmışlar asabiliğini geldi bana.

E

eny

Ziyaretçi
Doktorlar dizisi Grey s Anatomy nin tamamen kopyası zaten o yüzden hiç bakmadım.Danny kalp hastası internlerden İzzie aşık olmuştu ona, kalbi değişti, İzzie ye evlenme teklif etti, 1 saat sonra da öldü çok duygusaldı..

Bunlar da Danny nin öldüğü ve İzzie nin ona sarılarak ağladığı sahneler

Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!

tuluat

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
İzzy ' i biliyorum. Sarışın, yakışıklı bir doktor adayı vardı. Onunla bir ilişkisi vardı. Ne zaman Danny buldu??? (Yazık ya bu kızın da yüzü bir gülmedi walla.)

Ben bayağ geri kalmışım anladığım kadarıyla. Neyse bende yakında seyretmeye başlıcam. Önemli bişiler olursa habersiz bırakma eny.

Bu arada bişi daha sorucam. Friends'den haberin varmı.?? Artık reklamlarını göremiyorum. Yani bölümleri başlıcak mı acaba. Bilgin varsa yazarmısın?

E

eny

Ziyaretçi
Golden Globe Awards - En İyi Dizi(Drama) ödülünü aldı sevgili dizim..

Bununla ilgili Golden Globes'un official sitesinde bir video var izlemek isteyenler varsa eğer.

Link Silinmiştir.

geceninrengi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
17
Canim eger 3. sezonu da seyrettiysen 4. sezon 27 Eylul'de basliyor Amerika'da. Nette torrent siteleri var, oralardan indirebilirsin, eger daha fazla detay istersen bana yaz anlatayim tum detaylariyla...

geceninrengi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
17
canim valla cok sevindim benim gibi birine daha rastladigima...

Yukarı Alt