• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Gri ocak lekesi

Efsun97

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2020
2
1
Merhaba arkadaslar insallah çözum bulurum gri ocak kullaniyorum temizlemek icin domestos ve cif doktum sildikten sonra bir baktim ki hareler olusmus ve ne denediysem cikmadi nasil o hareleri gecirebilirim acaba

kinderpingui

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2012
718
1.077
Highgenic'in paslanmaz çelik yüzey ve ankastre temizleyicisini deneyin. Benim ocağım da gri ve hiç iz bırakmıyor.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 23-05-2020

Hamileliğimin 34. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 46 gün kaldı.

Sizin bebeğinize sağladığınız bağışıklık korumasının yanında, bebeğiniz de hafif enfeksiyonlara karşı kendi bağışıklık sistemini geliştirmeye başladı. Hamileliğiniz boyunca, bebeğinize solunum ve sindirim sistemiyle ilgili enfeksiyonlara karşı bağışıklık sağladığınız gibi kızamık vb genel viral enfeksiyonlara karşıda antikor koruması sağlamış olursunuz. Eğer bu antikorlar sisteminizde varsa, antikorlar plesanta yardımıyla sizin kan dolaşımınızdan bebeğin kan dolaşımına geçer.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2200 gr. - Yaklaşık boyu : 45.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

kinderpingui

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2012
718
1.077
Benim iz var ama suan benim bunu yok etmem lazim once
Eğer leke gibiyse dediğim ürünle geçiyor ama cifle yaptıysanız yüzeyi çizmiş olabilirsiniz o yüzden iz kalmış olabilir.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 23-05-2020

Hamileliğimin 34. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 46 gün kaldı.

Sizin bebeğinize sağladığınız bağışıklık korumasının yanında, bebeğiniz de hafif enfeksiyonlara karşı kendi bağışıklık sistemini geliştirmeye başladı. Hamileliğiniz boyunca, bebeğinize solunum ve sindirim sistemiyle ilgili enfeksiyonlara karşı bağışıklık sağladığınız gibi kızamık vb genel viral enfeksiyonlara karşıda antikor koruması sağlamış olursunuz. Eğer bu antikorlar sisteminizde varsa, antikorlar plesanta yardımıyla sizin kan dolaşımınızdan bebeğin kan dolaşımına geçer.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2200 gr. - Yaklaşık boyu : 45.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

sunsea

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2011
3.151
2.483
Merhaba arkadaslar insallah çözum bulurum gri ocak kullaniyorum temizlemek icin domestos ve cif doktum sildikten sonra bir baktim ki hareler olusmus ve ne denediysem cikmadi nasil o hareleri gecirebilirim acaba
Aynı seyi esim yapmıstı. Ankastre ocagı mahvetmişti. Biz çözümü cilada bulduk. İşyerinden ucak cilası getirip yaptı leke falan kalmadı. Ama bunu ocak tamircileri de bilir illa ki. Ayrıca rossmannda satılan domol ocak temizleyiciyi kullanıyorum ben leke bırakmıyor.

Yukarı Alt