• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinize öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Grip olunca çekilmez bir eş

Zomzom3535

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
15 Mart 2020
18
13
Merhaba arkadaşlar,

Eşim şuan başka şehirde Eğitimi bitince gelecek. Malum şuanki durum yüzünden de her şey durdu oradaki dairede kalıyor. Eşim hastalanmış, kulaklarından boynuna doğru inen bir ağrı varmış ve hasta yatıyor. Ateşi falan yok. telefonlaşıyoruz. Rahat bırakayım dedim belki uyuyordur dedim ve işlerimden dolayı anca saat 4 de aradım öğleden sonra zatende geç kalkmıştım. O kadar huysuz ve çekilmez ki. İlk defa hasta halini görüyorum. İlk önce neden daha önce aramadım diye fırça yedim. Daha sonra geç kalktım peki sen ne yaptın ne zaman kalktın diye sorduğumda ona hesap soruyormuşşum diye bir suçlamada bulundu ve tartışdık. Kendimi anlatırken bana “suuusss başım ağrıdı” diye sesini yükseltti resmen bağırdı. Bana bağıramazsın dedim. Daha sonra telefonu kapatmak zorunda kaldım çünkü dinlemiyordu beni suçlamaları da hala devam ediyordu. Beni tekrar aradı bu sefer de neden hasta bir insanın suratına tlf kapattığımı sordu. Söylediği her şeyde hep bir suçlama var. Sen şöyle yapıyorsun sen böyle yapıyorsun. O gün sonra normal konuştuk. Bir şekilde hallettik. Vedalaşırken birden kocaya nasıl davranışır kitabını okumanı tavsiye ederim dedi tartışmamak için sustum.
Hep halini hatrını soruyorum. Acaba çok mu ilgisizim diye düşündüm daha çok ilgilendim. Demin yine tartıştık. Onunla sohbet ediyorduk gayet normal bir biçimde. Daha iyiyim dedi. Neyse ona bir resim gönderdim bahsettiğim bir şeyle alakalı. “Başım ağrıdı onu ovuyorum” dedi yani şuan bakamam gibisinden. Tamam güzel dedi. Oysa ki bakmamış bile resme. Bakmadan nasıl biliyorsun ki dedim. Anlattıklarına göre dedim dedi. Resmi sildim öadem benim için önemli olan bir şeyi önemsemiyor sileyim bari diye düşündüm. En azından baksaydın ama olsun sildim artık dedim bu seferde “sen tepki koyuyorsun ortaya” diye kavga çıkardı. Hasta insana böyle böyle mi davranılır bilmem ne. Ben de artık dayanamıcağımı söyledim. Sen beni tehdit mi ediyorsun ayrılacakmısın asıl ben böyle huzursuzluk çıkaran eş istemiyorum dedi. Telefonda dır dır dır etti. Sana kitaptan bir hanımın kocasından beklentileri kısmını okuyacağım dedim ve okudum. Sustu. İlgi sevgi alaka yazıyordu ki bunları bana göstermiyor. Eş karısından gizli işler yapmamalı diyordum ki bunu okurken çok iyi biliyor neyi kastettiğimi. Kendisi bundan birkaç ay önce chatten tanıştığı Bir kadınla muhabbet edip buluşmuştu neymiş kadının psikolojik sorunlarını dinlemişmiş kendisi pedagog ya. Ben de yazışmalarını öğrenmiştim. Kesinlikle yanlış bir şey yoktu yani suLanma vs gayet mesafeli bir yazışmaydı bu yüzden uzatmadım ama en azından bana da söyleyebilirdi gizledi. Konu bana sevgisini hissettirmemesine geldi. Sen beni böyle kabul ediyor musun. Öfkeyle karar vermek istemedim. Kendini düzeltmen lazım dedim ayrıca sen sürekli suçlayacak tartışmayı büyütecek şeyler yapıyorsun iğneleyici şeyler söylüyorsun dedim. Bu adamı ben ne yapayım ya. Ararsam kavga çıkarıyor. Aramazsam da ilgisiz eş diyor bana.

Son düzenleme:

benneyanginlargordum

İroniden anlamayan nesle aşina değilim.
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2015
7.694
28.892
Kocaya nasıl davranılır kitabını okumanızı tavsiye etmıs ya size konuyu orda bıraktım.
Koca ne ekerse onu bıcer.
İşin basından askınken ve gundem bu derece üzüp strese sokarken annesının minişini eyleyemezsınız. Kaldı ki aramıssınız.
Sorun onun ıstedıgı saatte aramamanız, soruna bak.
Sanki beyin ameliyatı oluyor da ameliyata gitmediniz.

Sizde suc yok, kendinizi sorgulamayın
Ilk kez hasta Gordugunuze gore yeni evlisiniz. Nasıl alıstırırsanız oyle gider.

Gsyabk

Inanmazsan dayiya sor
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2019
1.107
3.004
chatten tanıştığı Bir kadınla muhabbet edip buluşmuştu.
Bu durumu nasıl atlattınız yahut bu konu nasıl kapandı dalga vs amaclı değil sahiden merakımdan soruyorum...

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 14-06-2020

Hamileliğimin 30. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 73 gün kaldı.

Bebeğinizin göz kapakları artık kaynaşmış olmadığı için bebeğiniz göz kapaklarını açıp kapatabiliyor. Eğer bebeğiniz rahminizin üst tarafında konuşlanmış ise tekmelerinden dolayı göğsünüzün hemen altında kaburga gölgesinde bazı ağrılar ve hassasiyet yaşayabilirsiniz. Mümkün oldukca uzanarak ve öne doğru eğilmekten kaçınarak, kaburga bölgenizdeki ağrıların azalmasını sağlayabilirsiniz. Bebeğinizin gözleri ışığa tepki gösteriyor ve kemikleri iyice gelişti.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1400 gr. - Yaklaşık boyu : 39.9 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

benneyanginlargordum

İroniden anlamayan nesle aşina değilim.
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2015
7.694
28.892
Bu durumu nasıl atlattınız yahut bu konu nasıl kapandı dalga vs amaclı değil sahiden merakımdan soruyorum...
Ben o kismi kitap tavsiyesini gorunce bıraktım, konu sahıbı kadınla bulusmus kocan ve beni böyle kabul ediyor musun demıs sana. Sende etmıssin.
Nasil ettin ne dusunerek ettin?

Zomzom3535

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
15 Mart 2020
18
13
Ben o kismi kitap tavsiyesini gorunce bıraktım, konu sahıbı kadınla bulusmus kocan ve beni böyle kabul ediyor musun demıs sana. Sende etmıssin.
Hayır beni böyle kabul ediyor musın kısmı ilgisiz bir eş olmasıyla bana sevgisini hissettirmesiyle alakalı bir soruydu

Gsyabk

Inanmazsan dayiya sor
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2019
1.107
3.004
Uyku tutmuyor diye baştan aşağı okudum o cümle beni resmen vurdu. Ve gerçekten de merak ettim konu sahibi hepsini nasıl sineye çekti ve bu ilişki devam etti

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 14-06-2020

Hamileliğimin 30. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 73 gün kaldı.

Bebeğinizin göz kapakları artık kaynaşmış olmadığı için bebeğiniz göz kapaklarını açıp kapatabiliyor. Eğer bebeğiniz rahminizin üst tarafında konuşlanmış ise tekmelerinden dolayı göğsünüzün hemen altında kaburga gölgesinde bazı ağrılar ve hassasiyet yaşayabilirsiniz. Mümkün oldukca uzanarak ve öne doğru eğilmekten kaçınarak, kaburga bölgenizdeki ağrıların azalmasını sağlayabilirsiniz. Bebeğinizin gözleri ışığa tepki gösteriyor ve kemikleri iyice gelişti.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1400 gr. - Yaklaşık boyu : 39.9 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Zomzom3535

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
15 Mart 2020
18
13
Kocaya nasıl davranılır kitabını okumanızı tavsiye etmıs ya size konuyu orda bıraktım.
Koca ne ekerse onu bıcer.
İşin basından askınken ve gundem bu derece üzüp strese sokarken annesının minişini eyleyemezsınız. Kaldı ki aramıssınız.
Sorun onun ıstedıgı saatte aramamanız, soruna bak.
Sanki beyin ameliyatı oluyor da ameliyata gitmediniz.

Sizde suc yok, kendinizi sorgulamayın
Ilk kez hasta Gordugunuze gore yeni evlisiniz. Nasıl alıstırırsanız oyle gider.
Kesinlikle bir baş ağrısı yüzünden şu yaptıklarına bak. Manipülatif biri buna katılıyorum. Evlendiğime pişmanım evet yeni evliyiz.

Aybush

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2019
2.099
2.273
Hayır beni böyle kabul ediyor musın kısmı ilgisiz bir eş olmasıyla bana sevgisini hissettirmesiyle alakalı bir soruydu
Bacım sen ezik durdukca bu sana her türlü kötülüğü yapar. Ne demek ben sana karşı ilgisiz sevgisiz davrancam sende bunu kabul edecen? Akıl mantık işi değil bu? Bu güç savaşı gibi geldi bana.

Yukarı Alt