Gslerdeki tylere zm

geniekiller

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
senağlamaarkadaslar bununla ılgılı bı baslık varmı bılmıyorum ben bulamadım varsada kusura bakmayın
goguslerdekı tuyler ıcın bı cozum onerınız varmı aynı sekılde gobek ve gogus arasındada oluyor gogus arasında tek tuk ama gobegımde ve goguslerımde baya var ne yapmam gerekıyor goguslerdekını almak sakıncalıymıs oyle soluolar napıcam ya basım dertte bu tuylerlesenağlama

PELXIXN

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
aynı şekilde arkadaşım
bende de var bu durum
vallahi ben çok sinir olduğumdan,sir ağda ile alıyorum
alınınca çok güzel oluyor,ama tabi yine çıkıyor
bende yine alıyorum,napiyim
bir çözümü varsa diğer arkadaşlarda paylaşsın :-(

minish 21

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6
aynen ya benim de iki göğsümün ortasında ve göbeğimde var esmerde değilim beyaz tenliyim ama son zamanlarda bi tüylenme oldu...napabiliriz...kız kardeşim bunun için doktora gitmiş doktor adetin düzenli mi demiş düzenli olduğunu duyunca hiç bişiyin yok demiş ilgilenmemiş bile göndermiş eve resmen...

D

deadlock.

Ziyaretçi
aynı şekilde bendede var göbeğimde göğüslerimin arasında. adetim pek düzenli sayılmaz. aklıma takıldı acaba gitmem gerekir mi doktora?

minish 21

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6
walla doktor sadece adetini sormuş düzenli mi diye sonra da yollamış başka ne bi ilaç ne bi açıklama hiç bişiy de yapmamış göndermiş...sinir olmuştuk insan açıklar en azından yani bizde öğrenelim demi...ama nerde öyle doktor??

TATARGUL

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
Adet düzensizliği ile beraber göğüslerde tüylenme var ise bunun nedeni hormon bozukluğudur.derhal doktora gidin kizlarrr.fakat sadece göğüslerde tek tk tüy var ise boşverin gitsin üzülmeye değmez.benimde çikiyor ama tek tük cimbizla aliyorum ama korkuyorum damar çatlamasi yapar diye o yüzden herzaman almiyorum uzuyolar anca ozaman aliveriyorum.

esrtml

esra
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
arkadaşlar ben de var doktora gittim testlerimi yaptırdım hormon seviyesi yüksek çıktı ilaç da vardi doktora gidince tedavi oluyosun ama sonuçta tüyler gene olduğu gibi kalıyor doktora gitmeyin demiyorum ama tedavi ayrı boyutu olayın doktorun tüylerin giderilmesine yönelik vereceği tek şey diane 35 oda epilasyona destek olarak yardımcı bi ilaç adet düzenleyici doğum kontrol hapı.göğüsler için en mantıklı iğneli epilasyon bence hemde daha ekonomik lazerden hemde tüyleri dağıtmadan kesin çözüm

esrtml

esra
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
göğsüme iğneli epilasyon yaptırdım asla yüz gibi acımıyor hassas bi yer ama deri kalın yağlı diyemidir nedir çok abartılacak bi acı yaşamadım yüzde gözümden yaşlar geliyodu tabi oarada hormon tedavisinede devam ettim

gulay_fethiye

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
benim de göğüslerimde ve göbeğim de tek tük vardı cımbızla aldım ama bi tanenin yerinden iki tane gelmeye başladı o da kötü yani hiç almayanlar cımbızı denemesinler kesinlikle kökünden 3 tane birden geliyo walla zor bir durum?????????????

Yukarı Alt