• İstediğin her konuda başarılı olabilirsin! Saklama Kendini…
    Detayları incelemek için tıkla!
  • Pınar Labneli Tarif Yarışması 4. Hafta yarışma başladı.
    Pınar Labne lezzetlerı yarışıyor. Her hafta birinciye süpriz hediyeler.
    Lezzetli yarışmaya katılmak için HEMEN TIKLA !..

gülüşlerimiz de bir hüzünlerimizde

NurBey

Üye
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2020
230
72
24
Canım normal olan vajinada da açılma olmayabiliyor kesi atılıyor ya sorun teşkil etmez esnek zarlarda zarlı Doğum yapıyor sonuçta Doğumda yırtılıyor
Canım bu kesi işlemi anestezili mi yani nasıl oluyor kolay mı ben esneğim ve artık kestirmek istiyorum

Asi00

Üye
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2019
483
578
Ya boyle kandırıyorlar nasıl sınır oluyorum guzel haberlerını beklıyruz canımm
Malesef öyle de ben zaten takıntılıyım yani gel demese de yine ilişkiden önce giderdim her türlü. Önemli olan hayırlısı ile atlatmak artık sonuç önemli insallah güzel olur kizlar

Tuana599

💪6.takm🧚‍♀️Başlangıç 67.7 kg Hedef 58 kg
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2019
795
1.098
24
Malesef öyle de ben zaten takıntılıyım yani gel demese de yine ilişkiden önce giderdim her türlü. Önemli olan hayırlısı ile atlatmak artık sonuç önemli insallah güzel olur kizlar
Evleniyormusun kız

Asi00

Üye
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2019
483
578
Kızlar kusura bakmayın habersiz bıraktım sizi. Bu hafta sonuçla gelecektim size ama abim kaza geçirdi çok şükür şimdi durumu iyi. Bu yüzden ertelemek durumunda kaldım tatili. Haftaya size insallah güzel sonuçlarla gelirim dua edin benim icin🙏

fatmaya

En anlamlı bakış, bir çift ıslak gözde saklıdır 😢
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Temmuz 2019
88
42
26
Kızlar kusura bakmayın habersiz bıraktım sizi. Bu hafta sonuçla gelecektim size ama abim kaza geçirdi çok şükür şimdi durumu iyi. Bu yüzden ertelemek durumunda kaldım tatili. Haftaya size insallah güzel sonuçlarla gelirim dua edin benim icin🙏
Geçmiş olsun canım dualarımız seninle sende atlatacaksın inşallah