gülüşlerimiz de bir hüzünlerimizde

Tuana599

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
317
Erkeklere hersey müstehak zerre kadar acımıyorum valla :)
100 tanesınden belki 1 iyidir geriye kalan 99 tanesi neyse:)
O kadınlar hep bu erkekler yüzünden bu hale geldi ayrıca ters ilişki falan çok iğrenç böğğğ
Bogazmanzarasi Bogazmanzarasi o sayfaya girme cnm cinsellikten sogursun allah korusun ne halleri varsa görsünler

Bogazmanzarasi

🍇6.takm🧚‍♀️bslngc 69.8💁gncl 61.1🧚‍♀ hedef 55🍇
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
11.259
Erkeklere hersey müstehak zerre kadar acımıyorum valla :)
100 tanesınden belki 1 iyidir geriye kalan 99 tanesi neyse:)
O kadınlar hep bu erkekler yüzünden bu hale geldi ayrıca ters ilişki falan çok iğrenç böğğğ
Bogazmanzarasi Bogazmanzarasi o sayfaya girme cnm cinsellikten sogursun allah korusun ne halleri varsa görsünler
He ya daha girmem. Bencede igrenccc. Dogru soyluyosun acimicaksin hala akillanmadm aciyorum bu erkeklere. Iste biz bu saflikla buralara geldik .

Nelizz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
6.108
Aynen öyle erkeklere acidim hak verdim resmen o konuyu okuyunca bi yandan ya. Defalarca arkadan tecrube yasamis daha hala da yani.. cocukla sevismek icin elde etmete calsiiyo cocuk istememis ben senden hoslanigorum demis kizcagizin butun hevesi kacmis kiyamam :KK70: valla bunlari islak sopayla dövecen.
Bunlar yuzunden biz karalanmayalim bi eslerimiz idrak etsin inansin güvensin bize de baska bisey istemiyorum. Cunku biz gercekten onlardan degiliz.. degiliz yani..

İste masallah kafa zehir zari korumus o kadar kisiyle beraber olurken. Biz saf hemen evlencez sandik mal gibi kendi adima yani.
Ay bende malmisim peki bunu yazana ne demisler alkismi tutmuslae burda bize yapmadiklarini birakmadilar reziller ya kimse bize namussuz demesin asil namussuz bu ve bunun gibiler

Bogazmanzarasi

Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
11.259
Ay bende malmisim peki bunu yazana ne demisler alkismi tutmuslae burda bize yapmadiklarini birakmadilar reziller ya kimse bize namussuz demesin asil namussuz bu ve bunun gibiler
Ya bu ters iliski zaten günah olan bisey nasil cesaret ediyolar ben anlamadim mide bulandiriyolar ya
Alkis tutmuslar tabi. Bi günahkar biziz bacım millet haram iliski yasiyo ona bile alkis tutuyolar. Haram ve cok igrenc bisey.

Bogazmanzarasi

Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
11.259
Hayir erkeklerde zaten beyin yok hepsi mal yarim akilli. Bide bunun gibi kizlar olunca hepten yoldan cikiyolar daha da duzene girmez bu erkkler tabi veren var nasil olsa nie istemesinki

Bogazmanzarasi

Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
11.259
Daisyyg Daisyyg canim sen naptin ne durumda kontrol ediyo musun foto at istersen bi bakim gercekten merak ettim olmasi gereken neymis benimki fazla tuttuya ondan

Yukarı Alt