gülüşlerimiz de bir hüzünlerimizde

Daisyyg

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3.584
Daisyyg Daisyyg canim sen naptin ne durumda kontrol ediyo musun foto at istersen bi bakim gercekten merak ettim olmasi gereken neymis benimki fazla tuttuya ondan
Atayım cnm müsait olunca çekip atarım bakıyorum arada ama ne bilim yaa heralde olması gerektiği gibidir bir değişiklik yoktur inş Turgay bey tekrar gelmene gerek yok demişti

kuzuu21

oraleet ♡
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
604
Kızlar söylediklerinizi arkadaşıma okudum. Daha sonra bir sıkıntı çıkarmasin ne olur ne olmaz geçici yapayım dedi. Ama şundan çekiniyor mesela eşi dokunduğunda ipleri hisseder mi. Görünür mu. İlişkiden sonra düşer mi

Tuana599

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
317
Kızlar benmi yanlış anlıyorum bilmem ama
Benim bir arkadasım var kız cocukla sürekli bulusunca hesabı ödüyor mus :))
Kızı güzel bir sekılde sömürmüş cocuk
Erkekleri bu hale kadınlarmı getirdi acaba? hesabı bile kadınlara ödetiyorlar ve çogunlugu cimri
sizin bu konudaki düşünceniz nedir?

TatliDusler355

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
627
Erkekleri bu hale kadınlarmı getirdi acaba? hesabı bile kadınlara ödetiyorlar ve çogunlugu cimri
Ya aslında kimin ödediği önemli değil gercekten bir yola girildiyse eski ilişkimde ben o şahsı iki yıl cektim maddi manevi ama kullanma boyutu varsa o durum kötü

Bogazmanzarasi

🍇6.takm🧚‍♀️bslngc 69.8💁gncl 61.1🧚‍♀ hedef 55🍇
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
11.257
Kızlar söylediklerinizi arkadaşıma okudum. Daha sonra bir sıkıntı çıkarmasin ne olur ne olmaz geçici yapayım dedi. Ama şundan çekiniyor mesela eşi dokunduğunda ipleri hisseder mi. Görünür mu. İlişkiden sonra düşer mi
Yok canim bisey olmaz korkmasin
Ya aslında kimin ödediği önemli değil gercekten bir yola girildiyse eski ilişkimde ben o şahsı iki yıl cektim maddi manevi ama kullanma boyutu varsa o durum kötü
Valla kizlar ben önceden hesabi aman yanimdaki höduk ödemsin diye ödüm kopardi. Valla simdikine ödetiyorum sizde yapin bak tecrübe konusuyo unutmayin bu sözlerimi. Erkklere fedakar kadin hicbi zaman yaranmaz para harcatin ya öyleleri cook kiymetli olur.ben hala kiyamiyorum da kiyabildigim kadar aldiriyorum odetiyorum benimkine. Erkekler böyle bunu unutmayin. Birakin o dusunsun param bitince bu kizi nasil mutlu etcem diye. Sonra siz yemezseniz gider baskalaryla yer cok guzel. Bunu asla unutmayin hic sasmaz bi kural bu.

Bogazmanzarasi

🍇6.takm🧚‍♀️bslngc 69.8💁gncl 61.1🧚‍♀ hedef 55🍇
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
11.257
Namus namus dediler kendi psikolojimizi hice sayip gittik iliski yasadik fedakarlik yaptik hangisi kiymet bildi hangisi seni zor durumda birakamam dedi? Hepimiz kazik yedik. Artik acin gözünüzü acimayin erkeklere valla hakediyolar

TatliDusler355

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
627
Namus namus dediler kendi psikolojimizi hice sayip gittik iliski yasadik fedakarlik yaptik hangisi kiymet bildi hangisi seni zor durumda birakamam dedi? Hepimiz kazik yedik. Artik acin gözünüzü acimayin erkeklere valla hakediyolar
Sorma canım bana da çokta önemli değil takma demişti aklıma gelince sinir oluyorum :)

Masalruya6

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.308
kızlar işlemi ocak 25 de oldum artık spora başlayabilir miyim ne dersiniz fıtness ve plates yapacağım

Yukarı Alt