• Önemli uyarı ; outlook.*, hotmail.* gibi adrese sahip iseniz maalesef onay maili sizlere gelmediği için üyelik bu adresler ile üye olamaz, şifrenizi isteyemezsiniz.

Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

gülüşlerimiz de bir hüzünlerimizde

Daisyyg

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2013
1.668
3.792
Ay ne guzel nisanlimi simdi ya banada bi teyze sôyledi yasi fln buyuktu dedim tecrubedir fln cok mantikli geldi ben yapcam sanirim riske girip sansimi deniycem aramiz biraz duzelirse eger yapcam bakalim ne yapcak ya tamamen gidicek ya tamamen gelcek :KK70:
Coktan evlendiler bile cnm ama iyi düşün gelmeme riskini de göze Alman lazım

Asi00

Üye
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2019
448
538
Oglan istiyosa ailede istiycek emcburlar yani aile hayatini niye begenmesinlerki canim senin
Ne bileyim onlar hep bir arada sıkı sıkı aile ve akraba ilişkileri. Bizim dağınık ve uzak. Babamda ben cocukken baska kadinla gtti falan belki hoşlarına gitmemiştir bu durum

Tuana599

💪6.takm🧚‍♀️Başlangıç 67.7 kg Hedef 58 kg
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2019
659
923
Ailesi neden baski yapiyoki canim evlenmesin diyemi himm uzun bi zaman tabi 3 sene bizimde 5 sene olcak bana bi kadin sey demisti tavrini koy ortaya niyetini anla demisti egerki seninle evlenmiyosa cek kendini bitir demisti bu taktigi ben denemedim henuz ise yararmi bilmiyorum kadin seni seviyosa gercekten o yuzukle geri gelir zaten demisti sendemi denesen bilmiyorum ama iyi dusun kuzum ters teper fln allah korusun akli ben verdim:KK33:
tatlım ben öyle yaptım valla bayramda sürekli mesaj atıyor aramıyor
bende dayanamadım tavrımı koydum bu ne yaa dedım neden konusmuyoruz dedım çok düzelirsin diye bekledım ama olmuyo sen düzelmeyeceksın dedim sert konustum ayrıca facendekı kadınlardan bazıları beni rhatsız ediyor dedim
şimdi kuzu gibi oldu kız hep kendı arıyo facesındekı okadınlarıda sildi
bakalım evlenme teklıfını nasıl yapacak onada tavrımı koyacam
kuzu gıbı oldu masallah :) darısı basınıza @Nelizz @Asi00
Tavrınızı koyun artık iyi davranınca daha beter oluyorlar

Asi00

Üye
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2019
448
538
tatlım ben öyle yaptım valla bayramda sürekli mesaj atıyor aramıyor
bende dayanamadım tavrımı koydum bu ne yaa dedım neden konusmuyoruz dedım çok düzelirsin diye bekledım ama olmuyo sen düzelmeyeceksın dedim sert konustum ayrıca facendekı kadınlardan bazıları beni rhatsız ediyor dedim
şimdi kuzu gibi oldu kız hep kendı arıyo facesındekı okadınlarıda sildi
bakalım evlenme teklıfını nasıl yapacak onada tavrımı koyacak
kuzu gıbı oldu masallah :) darısı basınıza @Nelizz @Asi00
Tavrınızı koyun artık iyi davranınca daha beter oluyorlar
Kuzu gbi olmaya kuzu gbi benimki de ama beni tatmin etmiyor artık kuzu gbi olması. Parmagim sürekli boşta kalan kız kurusu gibi hep boş. 😶 ben bu konuda üstüne gttim çok hep bende çok istyorum diyor konu büyürse de aramiz kötü oldu bende pes ettm en son o lafı ettm artık yine bsey yapmazsa kalbime gomcem galiba 😓

Yukarı Alt