Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Gümüş

Konusu 'TV Salonu' forumundadır ve Emez tarafından 3 Şubat 2007 başlatılmıştır.

  3 Şubat 2007
  Konu Sahibi : Emez
 1. Emez

  Emez Guru Üye

  Katılım:
  12 Aralık 2006
  Mesajlar:
  1.286
  Beğeni:
  2
  Ödül Puanları:
  306
  Mehmet ile Gümüş ölümle yüz yüze


  Boşandıkları için aileden büyük tepki gören Mehmet ve Gümüş eve dönerlerken büyük bir kaza geçirirler. Gümüş arabada sıkışıp kalır. Kaza sonucu araba alev alır. Mehmet, Gümüş’ü yalnız bırakmaz. Gümüş’ün kendisini bırakıp gitmesi yönündeki ısrarlarına rağmen Mehmet onunla ölmeyi göze alır. Yardım gelir, fakat Gümüş’ü sıkıştığı yerden çıkarmak kolay olmaz. Mehmet’in de yardımı ile araba tamamen alevler içinde kalmadan Gümüş kurtarılır. Bu kaza Mehmet ve Gümüş’ü yeniden birbirlerine yakınlaştırır. Hastaneden çıktıktan sonra Mehmet geceyi Gümüş’ün evinde geçirir. Ölümün soğuk rüzgarı ile kendilerine gelen inatçı aşıklar, birbirlerinden ayrılamayacaklarını sonunda anlarlar. Mehmet ile Gümüş’ün barıştıklarından haberleri olmayan aile, onlara sırt çevirir. Gümüş ve Mehmet barıştıklarını ilk olarak Onur ve Pınar söylemek ister. Ancak onlar bile ikisi ile konuşmak istemeyince bir süre barıştıklarını gizlemeye karar verirler.Berk’in şirket ile ilgili kararlarını öğrenen M. Fikri çılgına döner. Yönetim kurulunda hiç ummadığı bir tavırla karşılaşır. Mehmet’in ise Gümüş’e büyük bir sürprizi vardır.
   
 2. 5 Şubat 2007
  Konu Sahibi : Emez
 3. incigizem

  incigizem Aktif Üye Üye

  Katılım:
  3 Şubat 2007
  Mesajlar:
  12
  Beğeni:
  0
  Ödül Puanları:
  76
  Bana kızmasın Gümüş seyircileri ama bana artık gereksiz uzatılıyor gibi geliyor.Ben de başlarda severek seyrediyordum ama eski tadı vermiyor bana artık.yeni dizilere yönleniyorum dolayısı ile.:1yes2:
   
 4. 5 Şubat 2007
  Konu Sahibi : Emez
 5. eny

  eny Ziyaretçi

  Son bölüm bence de çok saçmaydı, araba havaya uçacak bunlar pek bir sakin aşktan meşkten bahsediyorlar:Roflol:
   
 6. 6 Şubat 2007
  Konu Sahibi : Emez
 7. Emez

  Emez Guru Üye

  Katılım:
  12 Aralık 2006
  Mesajlar:
  1.286
  Beğeni:
  2
  Ödül Puanları:
  306
  Berk ve hazımsız istekleri yüzünden şadoğulları ailesinde huzursuzluk var.Bahar Berk ile konuşarak onu isteklerinden vazgeçmesi için ikna etmeye çalışıyor.Ancak Didem sürekli kocasını şirketin başına geçmesi için fitneliyor.Dilruba’nın kızı ve torunları yetmezmiş gibi bir de damadı karısı ve çocuklarını almak için yalının kapısına dayanıyor.Şeref bu ani ziyarete çok seviniyor.Dilruba ve kızı ise tedirgin. Damadın evde bir rezlettin çıkmasından korkuyorlar.Bahar ile hesapları inceleyen Şeref M.Fikrinin bankadan 10 bin dolar çektiğini öğreniyorlar.Paranın Dilruba kızına gittiğini tahmin eden Şeref onların gerçek yüzlerini ortaya çıkarmaya kararlı.Kaçak aşıklar ise ailelerine barıştıklarını söyleyemedikleri için tatile gideceklerini de saklıyorlar.Mehmet Gümüş’e büyük bir süpriz yapıyor ve aşk tazelemek için onu yurtdışına uzak doğuya müthiş bir yere tatile götürüyor.Gümüş ve Mehmet güneşin denizin tadını çıkartırken birbirinden ayrı kaldıkları zamanı da telafi etmeye çalışıyorlar.Hamileliğini gizleyen Rukiye ise bebeği aldırmak için doktora gidiyor.

  alıntıdır
   
 8. 14 Şubat 2007
  Konu Sahibi : Emez
 9. Emez

  Emez Guru Üye

  Katılım:
  12 Aralık 2006
  Mesajlar:
  1.286
  Beğeni:
  2
  Ödül Puanları:
  306
  SRİ LANKA’DA BALAYI YAPAN MEHMET VE GÜMÜŞ AYRI KALDIKLARI GÜNLERİN ACISINI ÇIKARIYORLAR

  MEHMET GÜMÜŞ’E SÜPRİZ YAPIYOR ...

  VE AŞIKLAR UZAKDOĞU’DAKİ TATİLLERİNDE HAYATLARINI 2. KEZ BİRLEŞTİRİYORLAR...

  Sri Lanka’ya giden Gümüş ve Mehmet ayrı kaldıkları günlerin acısını çıkarıyorlar.Güneş deniz kum ve egzotik yerlerin tadına birlikte varıyorlar.İstanbul’da ise M.Fikri ve Şeref’in ikisine kızgınlıkları sürüyor.Berk’in istekleri yüzünden Onur aileye tavır alıyor.Şirketteki pozisyonun kendisine Pınar ile evli olduğu için verildiğine inanıyor.Bu nedenle Defne’nin Yalı’daki doğum günü kutlamalrına katılmıyor.Pınar, kocasının şirketteki pozisyonunu isteyen Berk ile kapışıyor. Dilruba’nın görgüsüz damadı ise işleri karıştırıyor.Eğer karsı ve çocuğu kendisi ile Bursa dönmezse o da yalıda kalacağını söylüyor.Dilruba damadı ile restleşiyor.Bir an önce Kenan’ı evden göndermezse foyları ortaya çıkacaktır.Bu durum Şeref’in gözünden kçamaz ve keyfini yerine getirir.Gümüş’e adada özel bir tur düzenleyen Mehmet ona büyük bir süpriz de yapar.Gümüş ve Mehmet Sri Lanka’da yeniden evlenirler.
   
 10. 17 Şubat 2007
  Konu Sahibi : Emez
 11. dunya

  dunya Yanliz Üye

  Katılım:
  19 Aralık 2006
  Mesajlar:
  180
  Beğeni:
  2
  Ödül Puanları:
  106
  sana katiliyorum bencede bitmesi lazim artik
   
 12. 24 Şubat 2007
  Konu Sahibi : Emez
 13. Emez

  Emez Guru Üye

  Katılım:
  12 Aralık 2006
  Mesajlar:
  1.286
  Beğeni:
  2
  Ödül Puanları:
  306
  Mehmet ile Gümüş’ün sırrı ortaya çıkıyor

  Defne bavuldaki eşyalarından Gümüş’ün olduğunu anlar. M. Fikri de Safiye Nine’yi arayınca gerçek ortaya çıkar. M. Fikri ve Şeref bu kez de barıştıklarını gizledikleri için Mehmet ve Gümüş’e öfkelenirler. Her şeyden habersiz olan Mehmet ve Gümüş güçlükle de olsa İstanbul’a dönerler. Mehmet durumu açıklamaktan yanayken Gümüş alıştıra alıştıra söylemek ister. Mehmet ile Gümüş’ün beraber tatile gittikleri haberi ailede bomba etkisi yapar. Kimse neden sakladıklarına anlam veremez. M. Fikri ise onlara yaşattıkları bu üzüntünün hesabını sormaya kararlıdır. Berk ise Onur’un yardımcısı olmayı kabul eder. Bu geri çekilişi ile tekrar ailede göze girer, fakat esas niyeti başkadır. Rukiye ise Orhan’a söylemeden bebeğini yasadışı yollarla aldırır. Rukiye aynı akşamı ateşlenir ve fenalaşır. Kenan’ın varlığı ise yalıda her gün katlanılmaz hale gelmektedir. Damadı, Dilruba’yı M. Fikri ile konuşmakla tehdit eder.

  ALINTIDIR
   
 14. 25 Şubat 2007
  Konu Sahibi : Emez
 15. xsxahxsxehriyar

  xsxahxsxehriyar Aktif Üye Üye

  Katılım:
  19 Şubat 2007
  Mesajlar:
  83
  Beğeni:
  0
  Ödül Puanları:
  76
  Kızım çok seviyor daha 3 yaşında olmasına rağmen o baktığı için bende bakıyorum.
   
 16. 1 Mart 2007
  Konu Sahibi : Emez
 17. Emez

  Emez Guru Üye

  Katılım:
  12 Aralık 2006
  Mesajlar:
  1.286
  Beğeni:
  2
  Ödül Puanları:
  306
  Uçağı kaçıran Mehmet ve Gümüş’e M.Fikri’nin şok bir süprizi var. M.Fikri kendilerini gereksiz ayrılıkları ile günlerce üzen Mehmet ve Gümüş’e foyalarını ortaya çıkaran bir oyun oynuyor. Sri Lanka’da 2.kez evlenen Mehmet ve Gümüş bu haberle sevdiklerinin gönlünü almayı başarıyorlar.Mutluluğu tekrar yakalayan Mehmet’i üzen haber ise İzmir’den geliyor.Hayatını yeniden düzene koyan Mehmet oğlu Mehmet Can’ı yanında istemektedir.Nihan’ın yaşamında yaptığı değişiklikler ise Mehmet ile oğlunun ilişkisini derinden etkileyecektir.Damadı da yalıya yerleştiği için zor güğnler geçiren Dilruba hiç de hoşuna gitmeyen bir süpriz ile karşı karşıya kalır.Geçmişinin karanlıkta kalan sırlarının ortaya çıkmasından korkan Dilruba bu gelişme ile panik olur.Bahar ise hayatı ile ilgili yeni bir karar alır.Ancak son anda gelen bir telefon her şeyi alt üst eder.
   
 18. 8 Mart 2007
  Konu Sahibi : Emez
 19. Emez

  Emez Guru Üye

  Katılım:
  12 Aralık 2006
  Mesajlar:
  1.286
  Beğeni:
  2
  Ödül Puanları:
  306
  .FİKRİ’NİN YAKIN ARKADAŞI HİKMET’İN ANİ ZİYARETİ DİLRUBA’YI YATAKLARA DÜŞÜRÜR...

  KÖŞEYE ŞIKIŞAN DİLRUBA,

  KARANLIK GEÇMİŞİNİN ORTAYA ÇIKMASINI ENGELLEMEK İÇİN HAREKETE GEÇER...

  M.Fikri’nin yakın arkadaşı Hikmet Dilruba’nın tüm sılarını ve Şadoğullarına oynadığı oyunları bilmektedir.Dilruba entrikaları ortaya çıkacak diye paniklemiştir.Hikmet’in yalıya M.Fikri’ye yaptığı ziyaret Dilruba’yı iyice huzursuz eder.Hikmet’ten kurtulmak için birden fenalık geçirip yataklara düşer.Dilruba’nın birden kötüleşmesi ancak Hikmet Bey gidince düzelmesi Şeref’i şüphelendirir.Dilruba Hikmet M.Fikri’ye bildiklerini anlatmadan onu susturmanın yollarını arar.Gökhan’ın ani gelişi ise yalıda sert rüzgarların esmesine neden olur.M.Fikri başta olmak üzere herkes karısını ve çocuğu bırakıp gittiği için ona tavırlıdırlar.Bahar ise hayatı ile ilgili önemli bir karar vermek üzeredir.Mehmet ile Gümüş hala balayı yaşamaktadır.Yalı gittikçe kalabalılaşırken huzur ise azalmaktadır.Rüzgar,Dilruba yüzünden zor günler geçiren Şeref’in lehine dönmüştür.Herkesin evde olduğu bir gece büyük bir rezalet yaşanır.

  ALINTIDIR
   
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.