Diyet | Estetik | Güzellik / Bakım | Moda | Sağlık | Dekorasyon | Anne Çocuk | Kadın Sağlığı | Kadın | Yemek / Mutfak
Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Gün içinde eşle haberleşme

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve Selenay92 tarafından 17 Mayıs 2018 başlatılmıştır.

17 Mayıs 2018
    Konu Sahibi : Selenay92
  1. Selenay92

Selenay92 Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    93
    Kızlar iyi geceler, ben 7 aylık evliyim eşimle aşık olarak evlendik birbirimizi seviyoruz ama eşim beni sevgiliyken nişanlıyken sürekli arayıp sorarken evlendikten sonra aramamaya başladı. yani gün içinde sadece 1-2 defa mesajlaşıyoruz.ben ne yaptığımı hep haber verirm evden çıktım şurdayım vb. o ise ben sorduğumda napıyosun dediğimde söyler.bana haber vermez.Bu konuyu bikaç defa sorun ettim başkalarıyla kıyasladım sinirlendi ben içimden gelmeden mecburmuş gibi bişey yapmam dedi.bi cafede oturup arkadaşlarla takılcak olsam haber veririm, bilmen gereken bişey olursa veririrm, ama çalışıyorum ordan oraya koşturuyorum diyo ama evlenmeden önce hep haber verirdi artık işleri yoğunlaşmış akşam zaten görüşüp konuşcakmışız gerek yokmuş öyle sürekli gün içinde mesaja aramaya.bende istiyorum ki hayatım nasılsın desin bikaç defa beni arasın telefonum çalsın ama zorla olmuyo işte.O böyle olunca bende aramaya yazmaya çekinir oldum halbuki çekindiğim insan kocam yani.Siz eşlernizle ne sıklıkla konuşuyosunuz?

Pink_Butterfly92 ve Sumeyye-F bunu beğendi.
  2. 17 Mayıs 2018
  3. Memleketsevdalisi

Memleketsevdalisi Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    28
    Canim benim sanirsam hepimiz ayniyiz. Bizde nisanliyken 7/24 gorusurduk evlenince onlar azaliyor. Bende esime sordugumda ayni cevabi aliyorum aksam zaten yine birlikteyiz :halay:

4. 17 Mayıs 2018
  5. Saksi_Degilim_Ben

Saksi_Degilim_Ben Guru Pro Üye

Ödül Puanları:
    288
    Merabaaaa evlilik müessesesine hoşgeldin :))
    Ne anlatsın hergün aynı işi yapmıyor mu adam? Dediği gibi zaten akşam gelicek uzun uzun görüşeceksiniz. Ya benim kocam gibi işten gelir gelmez bilgisayar başına geçip oyun oynasaydı Hı?

Eses07, Pembepusula, MorVampirella ve diğer 14 kişi bunu beğendi.
  6. 17 Mayıs 2018
  7. witch hunt

witch hunt 1gunluk SucukluKuruFasulye ÜZGÜN Üye

Ödül Puanları:
    363
    Gun icinde whatsapp = ne yapiyorsun ,nerdesin
    Aksam ustu tel = bi sey lazim mi ?

Bussra53, KupaKizi61, 8993 ve diğer 29 kişi bunu beğendi.
  8. 17 Mayıs 2018
  9. Roselin2525

Roselin2525 -G ♡♡ Üye

Ödül Puanları:
    33
    Keske benim esimde oyle olsa bende 4 aylk evliyim ama esim surekli arar nerdesin naptn diye halbuki calismiyorum bile bence kiymetini bil en azindan sıkmıyo seni...

MorVampirella, nezesali, MissPeaceful ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  10. 17 Mayıs 2018
  11. zynptgc

zynptgc Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    93
    Ekmek al, su al gündüz. O kanalı aç, çorabını yere atma da akşam ki muhabbetdi. Neyse ki boşandım

Estella-, BaBing, UmutlarTukenmez ve diğer 7 kişi bunu beğendi.
  12. 17 Mayıs 2018
  13. Selenay92

Selenay92 Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    93
    Aynı bizim sistemde bu bir defa napıyosun o da demiş olmak için bence akşam da bişey lazım mı hiç tatmin edici değil :110:

Pembegomlek bunu beğendi.
  14. 17 Mayıs 2018
  15. pitpigim

pitpigim Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    78
    Sabah ise giderken ararim is yerine varinca ararim 1-2 saat sonra o arar sonra ben sonra o bu boyle uzar gider :) evde olunca bi defa ararim o bi kac kere arar ay yazinca sıkınti basti esimin iside cok yogun aramak isteyen arar bence aramayin o sizi arayacaktir

gulendam_34 ve Spizella bunu beğendi.
  16. 17 Mayıs 2018
  17. Selenay92

Selenay92 Aktif Üye Üye

Ödül Puanları:
    93
    Ben sıkılmam ki

18. 17 Mayıs 2018
  19. witch hunt

witch hunt 1gunluk SucukluKuruFasulye ÜZGÜN Üye

Ödül Puanları:
    363
    Ben evleneli 12 sene oldu
    Su anda da karsimda atletiyle telden ok oynuyo.
    Tatlim Turk erkegi stili bu ..
    Alisacaksin :KK66:

Eses07, Nurciloji, genc-anne ve diğer 14 kişi bunu beğendi.
İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren kadinlarkulubu.com adresimizde 5651 Sayılı Kanun'un 8. Maddesine ve T.C.K' nın 125. Maddesine göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.

Kadinlarkulubu.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler iletişim linkinden iletişime geçildikten sonra en geç 5 (beş) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.