yavannan

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
40
Merhabalar, aşağıda hazırlamış olduğum listedeki doktorlara, bizzat Instagram ve Whatsapp aracılığıyla fiyatları sordum. Ortalama, kişiden kişiye esneme payı muhakkak vardır. Tecrübeli olanlar, doktor ve fiyatlar hakkında bu başlık altında bilgi verebilirse çok faydalı olur. Listeyi yeniler eklendikçe güncelleyeceğim. Bu fiyatlar geçtiğimiz hafta alınmış fiyatlar.

Son düzenleme:

Vakvvak

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
Merhabalar, aşağıda hazırlamış olduğum listedeki doktorlara, bizzat Instagram ve Whatsapp aracılığıyla fiyatları sordum. Ortalama, kişiden kişiye esneme payı muhakkak vardır. Tecrübeli olanlar, doktor ve fiyatlar hakkında bu başlık altında bilgi verebilirse çok faydalı olur. Listeyi yeniler eklendikçe güncelleyeceğim. Bu fiyatlar geçtiğimiz hafta alınmış fiyatlar.

Ameliyat olduğunuz mu siz peki?

Berraki

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
48
Gürkan Karabaşoğlu ne yapmış öyle uçmuş adam 1 sene öncesi 6-7 arası yapıyordu

yavannan

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
40
Ameliyat olduğunuz mu siz peki?
Yok henüz olmadım. Doktorlarla yüz yüze konuşmak ve hastalarını görmek çok yardımcı oluyor. Sakarya'da yaşadığım için gittiğimde 3-4 doktor birden ayarlayıp öyle gidiyorum. Henüz karar dahi vermedim diyebilirim.

Gürkan Karabaşoğlu ne yapmış öyle uçmuş adam 1 sene öncesi 6-7 arası yapıyordu
Evet. Meşhur olunca, TV ve gazeteler çıkınca böyle oldu maalesef.

dennty

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
13
Ömer faik sagun 9.500 TL. Ebru Topuz 6.500 TL. Alper Tuncel: 8 bin -12 bin TL arasında . Cem payaslı 12 Bin-14 bin tl arasındarakamı . Emel Yurdakul sıkar 6 bin - 8bin TL.Altan yücetaş kampanya varmış bu ay :) o nasıl oluyormuş anlamadım. 12 bin den 8 bin TL ye inmişler bunları da benden :)

Morcivert34

Biraz daha kaybet öyle dertleşelim!..
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.086
Evet mirza fırat 10bin tl olmuş. 6-7 bin civarıydı ocak ayında ama şimdi 10bin tlye olacağım ameliyat :KK45:

beyazpapatya33

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
642
Ben Volkan kahyaya oldum 7.000 tl ödedim son kuruşuna kadar helal olsun 20.000 bine yapan doktorlardan fersah fersah iyi bir burun yaptı şükür. Demem o ki fiyat kaliteyi belirlemiyor arkadaşlar:super:

Yukarı Alt