Günde tek öğün yiyerek ayda kaç kilo verilir

• 5

Toplam Oy: 7 53,8%
  • 10

Toplam Oy: 5 38,5%
  • 15

Toplam Oy: 1 7,7%
  • 20

Toplam Oy: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    13

Selin4791

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2019
12
9
Selam arkadaşlar ben 1.55 boyunda 79 kiloyum acil kilo vermem gerekiyor. Her yolu denedim hiç birinde başarılı olamadım 😞 aklıma en çok yatan günde tek öğün yiyerek zayıflamak oldu ☺ YouTube da bir doktorun videosunu izledim 2 gün ketojenik ve tek öğün beslenerek 4 kilo verdi 😃 aranızda tek öğün beslenerek kilo verenler varmı? Saat kaçta neler yediniz bizimle paylaşırsanız sevinirim 🥰 ben bugün başlıyorum diyete 😍 sadece her gün akşam 4 te yemeyi düşünüyorum, sabah kalkınca şekersiz tereyağlı veya sade şekersiz kahve acıktıkça su, Yeşilçay içeceğim ☺ Benimle bu diyeti yapmak isteyen varsa lütfen yorumlara bekliyorum 🙃 hadi hep birlikte zayıf günlere 🥰 gün gün kilomu burada paylaşacağım
29 Haziran: Kilo: 79

Rojjin

La Tahzen...
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2013
2.190
6.589
Valla kuzu ben aylardır aç geziyorum gram kilo veremiyorum.
Bu işin tek çaresi spor. Spora yazılacağım.

Selin4791

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2019
12
9
Valla kuzu ben aylardır aç geziyorum gram kilo veremiyorum.
Bu işin tek çaresi spor. Spora yazılacağım.
Vallahi kuzum ben aslında aç kalınca güzel kilo veriyorum üç gün yaptım üç kilo verdim ☺ Ama devamını getiremiyorum dr acil zayıfla dedi 10 gün sonra göbek fıtığı ameliyatı olacağım kilolu olunca ameliyat zor geçiyormuş 😞 acil zayıflamak istiyorum apartmanımızda bedava sor salonu var kilodan dolayı hareket edemiyorum bel kemiğimde incelme var kemik içi eğilmiş bel ağrısından spor yapamıyorum bugün diyetimin ilk günü inşallah başarılı olurum 🙏 çok teşekkür ederim canım cevap yazdığın İçin 🥰

Rojjin

La Tahzen...
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2013
2.190
6.589
Allahım şifalar versin...:KK43:
Ben inanıyorum yaparsınız. Günde iki üç tane kayısı yemenizi de tavsiye ederim. Metabolizmayı çalıştırıyor. Bir de Şekeriniz düşünce eti form püskevit :) hurma. :eek:
Bu yazdığınız listeyi yaparsanız ben inanıyorum başaracağınıza..

Selin4791

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2019
12
9
Allahım şifalar versin...:KK43:
Ben inanıyorum yaparsınız. Günde iki üç tane kayısı yemenizi de tavsiye ederim. Metabolizmayı çalıştırıyor. Bir de Şekeriniz düşünce eti form püskevit :) hurma. :eek:
Bu yazdığınız listeyi yaparsanız ben inanıyorum başaracağınıza..
Çok teşekkür ederim canım benim inşallah zayıflarım hep 55 kiloydum 3 sene içinde 3 ameliyat geçirdim bu 4. Olacak birde sigarayı bıraktım üç sen oldu böyle kilo aldım kıyafetlerim bile olmuyor 😞

Enisem06

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2019
43
7
geç kalkıyorsan 12 veya sonrasında saat 4 gibi yemek uygun. Görüncem bu şekilde bir haftada 2 kg. verdi. Denemekten ne çıkar.

Aycoregi22

Rabbim kalbimize inşirah ferahlığı ver..🤲🏻
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2019
695
1.647
Karatay diyeti çok sağlıklı kitabı da okudum ama bir türlü yapamadım 10 kilo fazlam var benim de bugün Leslie ve 30 günde fit ol uygulamasını yaptım başladım İnsAllah başarılı olurum canım boğazımi tutmayı bı basaramiyorum :/

gulfuren

gülfuren
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2007
4.813
3.574
Selam arkadaşlar ben 1.55 boyunda 79 kiloyum acil kilo vermem gerekiyor. Her yolu denedim hiç birinde başarılı olamadım 😞 aklıma en çok yatan günde tek öğün yiyerek zayıflamak oldu ☺ YouTube da bir doktorun videosunu izledim 2 gün ketojenik ve tek öğün beslenerek 4 kilo verdi 😃 aranızda tek öğün beslenerek kilo verenler varmı? Saat kaçta neler yediniz bizimle paylaşırsanız sevinirim 🥰 ben bugün başlıyorum diyete 😍 sadece her gün akşam 4 te yemeyi düşünüyorum, sabah kalkınca şekersiz tereyağlı veya sade şekersiz kahve acıktıkça su, Yeşilçay içeceğim ☺ Benimle bu diyeti yapmak isteyen varsa lütfen yorumlara bekliyorum 🙃 hadi hep birlikte zayıf günlere 🥰 gün gün kilomu burada paylaşacağım
29 Haziran: Kilo: 79
İnşallah kolaylıkla verirsin. Sürüyle zayıflama yöntemi var. Kendine hangisi uyuyorsa onu yapmak mantıklı. Tek öğün de neler yiyeceksin? Dörtte sonra yine hindistan cevizli kahve içilebilir mi? Ameliyatının kolaylıkla geçmesini niyet ediyorum. Ameliyattan sonra da kilo verme sürecini devam ettirebilirsin inşallah. İnsan kilo verdikçe kendini daha iyi hissediyor. Belinde de sorun varmış. Onada iyi gelir sanırım.

Yukarı Alt