Günlük

Happylullaby

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2019
44
40
Bugün 9 ağustos 2019 saat şu an 16:45 ben mutsuz bir gün geçiriyorum kendi halimde hayalimden ve rüyamdan uzak

Bilmem kaçıncı rüyam bu ama uzun zamandır görmemiştim ve rüyası bile okadar güzel ki ... keşke bu rüyadan hiç uyanmasaydım.

Eşimle bir bebeğimiz olmuştu ve biz beşiğin başında onu izliyorduk aşkla ... simsiyah saçları vardı ve ben eşime bende böyle saçlı doğmuşum diyordum.

Bilmem kaçıncı yakarışım bu hiç söylemekten vazgeçmediğim Allah'ım ne olursun yalvarırım bana ve benim gibi hasretle bekleyen herkese bu duyguyu nasip et, kimsenin kucağını boş bırakma.

Safieee

Üye
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2018
55
18
Bugün 9 ağustos 2019 saat şu an 16:45 ben mutsuz bir gün geçiriyorum kendi halimde hayalimden ve rüyamdan uzak

Bilmem kaçıncı rüyam bu ama uzun zamandır görmemiştim ve rüyası bile okadar güzel ki ... keşke bu rüyadan hiç uyanmasaydım.

Eşimle bir bebeğimiz olmuştu ve biz beşiğin başında onu izliyorduk aşkla ... simsiyah saçları vardı ve ben eşime bende böyle saçlı doğmuşum diyordum.

Bilmem kaçıncı yakarışım bu hiç söylemekten vazgeçmediğim Allah'ım ne olursun yalvarırım bana ve benim gibi hasretle bekleyen herkese bu duyguyu nasip et, kimsenin kucağını boş bırakma.
Canım benim bendeki senin gibi evlat hasreti çekiyorum.. Rabbim dualarımızı kabul etsin çok zor bişey yaşamayan bilemez.
Çevremdeki herkese güçlü gözüküyorum ama evimde eşimin yanında ağlıyorum.
Çok zor çok :KK1: :110: :110:

Happylullaby

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2019
44
40
11 ağustos 2019 pazar 02:44

Bugün bayram. Aile ve akrabalardan uzak olduğum bayramı yalnız geçirdiğim için çok mutluyum bugün. Hamile ve tatli bebekleri olan eş, dost, kuzenleri görmediğim için çok mutluyum. İmalara maruz kalmayacağım için, imalı bakışlar Allah sanada nasip etsinli sözlere maruz kalmayacağım için çok mutluyum.
Bende okadar isterdim ki kucağımda bebeğimle bayram ziyaretlerine gideyim, güzel bayramlıklar alıp giydireyim .. kimseyi böyle boynu bükük bırakma Rabbim nolursun kimsenin kucağını boş bırakma. Tükeniyorum daha nekadar içim gidebilir diyorum her gecenin sabahı var diyorum ama bitmiyor sabah olmuyor. Bizimde yuvamıza gün doğsun artık Rabbim nolursun bizede bu sevinci yaşat.

Bulutum86

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2013
221
130
Allah kavuştursun inşallah canım duanı eksik etme.Her şeyi veren Rabbim seni de görür inşalllah.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 16-01-2020

Hamileliğimin 19. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 148 gün kaldı.

Verniks bebeğinizin vücudu üzerinde oluşmaya başladı. Göğüslerinizde olan değişikliklerin yanında alnınızda ve yüzünüzün yanlarında lekelenme pigmentasyonu olabilir. Bu pigmantasyonlar genellikle doğumdan sonra geçerler. Anneler dişlerinizi fırçalarken diş eti kanaması yaşayabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 280 gr. - Yaklaşık boyu : 15.3 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Happylullaby

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2019
44
40
14 ağustos 2019 çarşamba 16:53

İçimde hiç bitmeyen hiç geçmeyen bir boşluk var
İçimde hiç dinmeyen bir sızı var, durmadan sızlıyor ne yapsam geçmiyor ... içim ağrıyor. Bu tarz cümleleri okurdum hep eskiden ne güzel şiir derdim, ne dokunaklı bir hikaye derdim, keşke sadece şiir olarak kalsaydı hiç hissetmeseydim...

Bu yaşıma anne olarak girecektim, bu evlilik yıldönümümüze üç kişi girecektik, eşim bu yaşına baba olarak girecekti, bu yeni yıla bizde yavrumuzla girecektik... hep her sene aynı hayal, aynı umut ama her sene o günler geldiğinde geçen seneyi hatırlıyorum hiç değişen birşey olmuyor hepsi hayal olarak kalıyor.. sadece içimdeki boşluk büyümeye devam ediyor.

Çok huzursuzum bugün. Herzamankinden daha çok. Yalnızım. Yalnızlık tek başına kalmak değil çoktan anladım ve bunuda hiç anlamamış olmayı isterdim. Kalabalıklar içinde yalnızım.

Happylullaby

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2019
44
40
18 ağustos 2019 pazar 20:13

Bugün bebek görmeye gittik. Maşallah Subhanallah ne güzel bir mucize, her gün el açıp banada ver Rabbim diye dua ettiğim mucize. Hissettiklerimi anlatamam bence anlatacak dil henüz yok anca yaşayan bilir, Allah kimseye yaşatmasın. Kendimi tutamayıp ağlarım, gözlerim dolar, sesim titrer diye korkudan kucağıma alıp sevemedim. Okadar tatlıydı ki Allah uzun ömürler versin. Allah'ım bana ve benim gibi bu mucizeyi yaşamak isteyen herkese nasip et. Bende artık anne olmak istiyorum lütfen bu duyguyu yaşamayı nasip et ...

Happylullaby

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2019
44
40
20 ağustos 2019 salı 00:25

İki aydır adet olamıyorum söktürücülere rağmen .. bir an once adet olmak istiyorum, doktorumun verdiği ilacı kullanmak istiyorum. O küçükte olsa yeni bir umut benim için, belki o vesile olur hamile kalmama. Şu an maydanoz suyumda elimde inşallah artık herşey yolunda gider diye dua etmekten başka elimden birşey gelmiyor. Psikolojim ve sinirlerim çok bozuk. Kimseye ve birşeye tahammulum yok.

İnşallah artık hepsi gelip geçer, inşallah eylül mutlulukla gelir bana ve canım eşime. İnşallah

Yukarı Alt