Gurbete evlendiğinize pişman mısınız?

denizkabugu

Evli, mutlu, ...
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
Ailenizden uzak başka bir şehire evlendiğinize pişman mısınız ?sengözlerimebaksanab

Yorumlarınızı merak ediyorum bayanlar...CADIARZU

Not: Aynı konu varsa özür dilerim...

çedene

papatya yüreğim
Pro Üye
Emoji Skoru
15
evetttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt.....

memleketımı, ailemi çoooook sevıyorum ve istedıgımde dokunamıyorum.. havasını içime cekemıyorum..

eşimide sevıyorum ama.. bazen gurbet çokk agır gelıyor

cigdemnaz

Her Günüm Ayrı Bir Zehir!
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Benim cnm ablam gurbette... Onu öyle çok özlüyorum ki.. Bence gurbette olan içinde zor bekleyen için de çok zor.. biz ablamın kızını 4 yaşında ilk defa gördük.. Şimdi bir bebeği daha oldu ablamn onu henüz görmedik bile.. anca msnden görebiliyorz..Gerçekten zor bir durum.. allah herkesi sevdgine kavuştursun.. Ablamı çok özledim.. O benim annem gibi:KK43:

denizkabugu

Evli, mutlu, ...
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
Çok üzüldüm canım ya
Ağlattın beni
Hayırlısıyla ablanla görüşürsünüz
Hem size hem de ablanıza allah yardımcınız olsun

Son düzenleme:
S

sarikiz2008

Ziyaretçi
\evet cok kotu bisey bu kizlar
nerden biliyorsunuz derseniz bende gurbetteyim cok amam cokk zor ailemi birsenedir sadaece msn de goruyorum ama bu bana yetmiyo onlari kucaklayip siki siki sarilip doyasiya opmek isterdi kocami cok seviyorum ama ailemdende kopamiyorum bu yuzden cok mutsuzum hic biseyden zevk almiyorum bazen bilmiyorum benim de kaderim buymus bu saatden sonra hic biseyi degistiremem

zeytingxoxzlxux

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
Allah daha başka ayrılıklar vermesin ama gerçekten zor . Bazen eşinin arkadaşlarının yetersiz olduğu durumlar oluyor aile sıcaklığı arıyorsun tek yapabileceğin arayıp seslerini duymak. Bir de yaşadığın şehirde eşinin ailesi varsa ve onlardan yana hep problemlerin oluyorsa eziklik hissediyorsun :KK43:(

Sumak

🌾
Pro Üye
Emoji Skoru
581
gurbete gidicem ben de arkadaslar yapmayın demeyın böyle :çok üzgünüm:

BeyzaNur-HH

Elhamdulillah Seni Gönlümde Yar Yanımda Var Edene
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
8
Evet hemde cok pismanimmmmmmm cokkkkkkk
esimle mutluyum tabiki ama insan ailesini kardesini ne bilem candan kandan birilerine ihtiycai oluyor bazen
cok isterdim ailemin benim evime gelmesini onlarla kahvalti yapmayi ne bilem herseyi isterdim ofssssss

Yukarı Alt