• Korona Virusünden korunmanın 5 yolu
    1- Ellerinizi sabunla sık sık yıkayın!
    2- Dirseğinizin iç tarafına öksürün!
    3- Yüzünüze dokunmayın!
    4- Diğer insanlardan en az 1 metre uzak durun!
    5.a- Hasta hissediyorsanız evde kalın! 184 arayın!
    5.b- Zorunlu bir durum olmadıkça evden çıkmayın!

Gururuma yediremiyorum.

Ktrmtm

Cahildim dünyanın rengine kandım.
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2016
401
591
Bir buçuk aydır ayrıyız. Bu dönemde derin bir depresyona girdim. Regl düzenim bile şaştı, 22 gündür kanamam oluyor.
Üç gündür daha iyiydim ta ki bugüne kadar. Mutsuzluğun, dibe çöküşlerin, heves ve hayal kırıklığının geri geldigini hissediyorum.

Daha 2 gün önce depresyondayım mutsuzum diye yazılar paylaşıyordu. Dün doğum günüydü, yazmadım. Bir sene boyunca fedakarlık yaptım, ilk mesajı atan ben oldum. Bu sefer de o gelsin istedim. Gelmedi.

Doğum gününde bir başkası ona yazmış olacak ki WhatsApp'a girmeyen adam şimdi çıkmaz oldu. Kendime hakim olamıyorum sürekli kontrol ediyorum. Bana 'haram temeller üzerine helal inşa edemeyiz' diyen, bunun için soğuk yapıp sonunda beni ayrılmaya zorlayan adam şimdi bir başkasıyla 'haram temeller' üzerinde ilerliyor, canım yanıyor.

Ben onun yüzünden bu denli zor zamanlar geçirmişken onun bir kere bile 'nasılsın' diye sormaması canımı yakıyor. Benim için mücadele etmiyorsun, beni kaybetmekten korkmuyorsun dediğimde ne kadar da haklıymışım. Ben hala onda tutukluyken onun hayatına başkasını alması canımı yakıyor. Telefon numaramı dahi silmeden bunu yapması çok daha canımı yakıyor, numaramin kayıtlı olmasını dahi umursamıyor, beni umursamıyor.

Biraz uzun oldu ama desteğe ihtiyacım var. Tekrar depresyona giremem

Güncelleme: hanımlar, o kritik aşamalardan geçtim. Abartiyorsun demenizi anlıyorum çünkü yazdıklarımı okumadım, hatırlamıyorum hatta ama muhtemelen o anki duygusallıkla abartmışımdır. Çok şükür geçti, zaman her şeyin ilacı. Destek olan, köstek olan herkese teşekkür ediyorum:)

Son düzenleme:

bpordogan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2013
50
14
Kimse için üzülmeye acı çekmeye değmez.Zaman herşeyin ilacıdır çok doğru bir laf..Seni seven isteyen özleyen insan şartlar nolursa olsun zaten yanında olacaktır.İnsanlar annesinin babasının ölümüne alışıyor Aşk acısı nedir ki..Boşver

antimind

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2011
293
136
Sil ve yoluna devam et. Kimse icin depresyona girmeye degmez. Sen hayatini yaşa mutlu olmaya çalış.

minebayram

Yeni Üye
Pro Üye
18 Kasım 2019
33
8
Aşırı fazla abartmışsın bu durumu. Ayrılıp terketmişsin doğum gününde birileriyle konuşma ihtimalinden kafayımı yiyorsun ? Hep ilk mesajı attın diye onun yazmaması mı koyuyor ? Ne yani ayrısınız bitmiş ilişkiniz ne yapsın çocuk bakmasın mı önüne yeni fırsatlara kapı aralamasın mı

BusraH

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2020
16
9
En güzel tavsiye unutman olacaktır eğer sürekli sen gideceksen ne önemi var bütün bunların. Böyle bir ilişkiyi kimse istemez, sen ne kadar sevsen de.

Yukarı Alt