Güzel kizim dünyaya geldi

M

mehtapbaygus

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi: mehtapbaygus
KIZLAR AĞUSTOS ANNESİ OLAMADIM AYIN 29UNDA SABAH SUYUM GELDİ.APAR TOPAR HASTANEYE GİTTİK GÜZEL MİNİK KIZIM SAĞSAĞLİM SU ANDA KUCAĞIMDA:nazar: EPİDURALLİ SEZERYAN OLDUM.O KADAR HEYECANLIYIMKİ BURAYA DOĞUM HİKAYEMİ NE ZAMAN YAZARIM DİYE DÜŞÜNÜRKEN KIZIM SÜPRİZ YAPTI MUBAREK GÜNDE GELDİ.SONUNDA BENİMDE Bİ DOĞUM HİKAYEM VAR DAHA SONRA ANLATICAM SU AN KIZIMA BAKMAM LAZIM MIKIRDIYO.ALLAH İSTEYEN HERKESE NASİP ETSİN ÇOK GÜZEL Bİ DUYGU ALLAHIM YAVRULARIMIZI BİZE BAĞIŞLASIN

Ç

ÇİLEK-79

Ziyaretçi
KIZLAR AĞUSTOS ANNESİ OLAMADIM AYIN 29UNDA SABAH SUYUM GELDİ.APAR TOPAR HASTANEYE GİTTİK GÜZEL MİNİK KIZIM SAĞSAĞLİM SU ANDA KUCAĞIMDA:nazar: EPİDURALLİ SEZERYAN OLDUM.O KADAR HEYECANLIYIMKİ BURAYA DOĞUM HİKAYEMİ NE ZAMAN YAZARIM DİYE DÜŞÜNÜRKEN KIZIM SÜPRİZ YAPTI MUBAREK GÜNDE GELDİ.SONUNDA BENİMDE Bİ DOĞUM HİKAYEM VAR DAHA SONRA ANLATICAM SU AN KIZIMA BAKMAM LAZIM MIKIRDIYO.ALLAH İSTEYEN HERKESE NASİP ETSİN ÇOK GÜZEL Bİ DUYGU ALLAHIM YAVRULARIMIZI BİZE BAĞIŞLASIN

geçmiş olsun gözünüz aydınn allah bebeğine uzun ve sağlıklı bir ömür versin. darısı başımıza. doğum hikayeni bekliyoruz cnm:nazar:a.s.

yigitnil

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
69
canım gözün aydın.allah analı babalı büyütsün.:nazar: darısı bizim başımıza inşallah.

mavixsxxsxxsxxsxxsx

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
tebrikler canım.allah analı babalı büyütsünn.darısı başımızaaaaaaaa:))

ayse38

canımın ta içisin sen:)
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
canım geçmiş olsun allah analı babalı büyütsün............darısı bizeeeeee!!!!!!!!!!!!!!! ve isteyen herkeseeeee........kızının ismi ne ?
:nazar::nazar:

nisan annesi

bebegım
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
5
GEÇMİŞ OLSUNNNN ALLAH analı babalı sağlıklı bir şekilde büyütmek nasip etsin darısı tüm hamişlere

^^gxoxzbebexgxi^^

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
canım hadi gözün aydın... darısı bizlerin basına işallah... allah analı babalı büyütsün...

cadi kasanxix!

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
:nazar:canım geçmiş olsun Allah analı babalı büyütsün.....:nazar:

35papatya

Duruşunuz,duruş belirler.........
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
63
Ne güzel.. Allah analı babalı büyütsün..

ertuxgx

ERTUĞ'UN anneçiiii TUĞBAA
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
canım allah analı babalı saglıkla büyütsün.darısı benim ve tüm hamişlerin başına:nazar:

Yukarı Alt