GYNELLE draje doğum kontrol hapı

nosey

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
prolaktin hormonu yüksekliği sebebiyle ilaç kullanmaya başlamıştım ama bu ilacı kullanırken gecikmeler devam ettiği için doktor doğum konrtol hapı da verdi adı : " GYNELLE draje " kullanan bilen varmı nası bi ilaç? sinirlilik fln yapıyomu???

nosey

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
kimse kullanmıyo anlaşılan ben başladım bakalım nolcak...

sadaozmen

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
merhaba nergis, ben de bu ilacı yarından itibaren kullanmaya başlayacağım.ama yan etkilerini merak ediyorum, sen bu ilacı kullanan biri olarak bişeyler söyleyebilir misin?

nosey

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
ewet bende tam bunun için bişeyler yazmak için açmıştım sorduğun iyi olmuş. adetin 1.günü kullanmaya başladım ve 11 gündür kanama devam ediyo bitmedi bi türlü :S eczaneye danıştım dün ilaçtan kaynaklanıyo olabilrmi diye östrojen oranı biraz yüksekmiş sanrım ilacı kullanmayı bırak şimdi dedi. tekrar kullancaksanda daha hafif olanını kullan dedi. önümüzdeki hafta doktora gitcem zaten bakalım bitmemiş olursa ne dicek. tabi bu bnm için böyle zaten adetim geciktiği için farlutal içerek adet olmuştum bununda etkisi olabilir. onun haricinde başka bi etkisi olmadı. umarım sende bi yan etki yapmaz..

sarxix papatya

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4
bılemeyyommm canım.bılmıyosunda nıye yazıyosun dersen sadece okudum demek ıstedım

biberiye

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
238
arkadaşlar doktor banada bu ilaçtan verdi adet düzensizliği için. ben henüz başlamadım. adetimin 2. günü başlayacağım. umarım herhangi bir yan etkisi olmaz...

S

senemxcn

Ziyaretçi
doktorumun bana söylediği kadarıyla bu ilaç diane 35 in muadiliymiş.Orjinal olanı gynelleymiş.bu ilacı 2 ay boyunca kulandım fakat bu ilaçla birlikte aldactone adlıı bir ilaç daha kulnmak zorunda kaldım,vicutta biriken suyu atmak için.

gamze21

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4.273
senağlamaya doktor bana da bu ilacı verdi kullanan arkadaşlar sizde herhangi bi yan etki yaptı mı.
bende kilo problemi yok ama sivilce var.dahada arttırır die korkuyorumm

gamze21

Guru
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
4.273
benim adetlerim düzenli.Tüylenme ve sivilce problemim var.daha beter olurum die korkuyom

Yukarı Alt