Gyno - lomexin fitili kullanan var m?

nemida

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Mart 2008
1.308
5
Merhaba kontrol için gittiğim doktor bende hafif bir mantar enfekiyonu saptadı. Aslında anlamadım da hiç şikayetim yoktu ama vucüt direnci düştüğü için olurmuş önemli birşey değilmiş neyseki,

Kullanmam için gyno - lomexin isimli fitilden verdi
Günde 1 tane kullanılacak dedi zaten iiçinde 2 tane var.

Dün birini kullandım, ama prosprktüsünde de ilk kullanımdan sonra 3 gün beklenir ikincisi öyle kullanılur diyor.

Bu fitilden kullanan var mı? ben şimdi ne yapayım gerçi saat geç oldu birazdan kullanmam gerekecek ama bilmiyorum ne yapsam.. Haftasonu diye doktorda yerinde yok soramıyorum. Acaba bugün beklesem yarın mı kullansam?

giznur

GİZem ve ELvin'İN ANnesi
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2008
2.042
4
44
canım geçmiş olsun .. bu fitil genelde 3 gün veya 1 hafta araylada kullanılabilir.. mantarın yoğunluğuna bağlı..ama genelde dr lar haftada 1 uygulama yazıyorlar.eğer hafifse seninki ikincisini 7. gün kullansan da olur yani

SurcuLisan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2008
134
1
merhaba, geçmiş olsun.bende kullandım o fitilden.ilk fitili kullandıktan 3 gece sonra 2. yi kullandım bende..doktorum bana öyle tarif etmişti.

I

ilaydaa

Ziyaretçi
o fitilden bende kullandım
3 gün arayla kullanılıyo
yani doktor bana öyle önermişti

beyz@

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2008
247
0
bende ilkini kullandım o fitilin ikincisini kullanmadım henüz ama sanki faydası olmadı gıbı siz faydasını gördünüzmü

serapÇ

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2008
43
0
bizde bu fitille beraber biteral grubu ilaçta verilir çünkü tek başına bu fitil pek etkili olmuyor

esila@mxixsra

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2008
759
4
41
nemidacım canım ilk kullanımdan 3 gün sonra kullanacaksın diğerini. bana dr geçmezse kullan demişti. ama ben yine de kullandım sağlam olsun diye.çünkü bi başladımı mantar çok zor geçiyor malesef. ben çok çektim. geçmiş olsun

deniz15

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Mart 2008
102
0
39
bende kullandım ama faydasını görmedim aynı tarif ettiği gibi kullandım doktorun

nemida

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Mart 2008
1.308
5
Çok teşekkur ederim kullandım bakalım şimdilik şikayetim kalmadı gibi greçekten zor illet Allah herkese şifa versin..

kapkara

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2008
605
2
bende kullanmıştım..çok iyi geldi bana..bi hafta arayla kullanmıştım..ama bildiğim kadarıyla mantar tedavisinde eşininde ilaç kullanması lazım..benimki krem kullanmıştı mesela..o tedaviden sonra çok şükür artık hiç yok....

E

EU3

Ziyaretçi
senağlamaDeli olucamm sinirdenn patlıycam...BU FİTİLİ 3 gün aralar ile uyguladım fakatt uygulamak ne kelimee elime yüzüme bulaştırdım yani beceremedim .senağlamaBu kadarda evhamlılık olmazkii itemedimm vagina :KK43: etkide etmicek kesinn..tekrar 1 kutu daha aldrıcam bakalım onları yapabilicekmiyim..Ağlamak istiyorumsenağlama

prensesfb

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2008
26.228
7
arkadaslar benim yanma sikayetim var kasintim yok eczaci bu ilaci verdi ama bana iki gun ust uste gece yapcan dedi siz diosunuz uc gun arayla hangisini yapmaliyim eczaci iki gun ustuste gece koycan dedi

prensesfb

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2008
26.228
7
arkadaslar etkisini ilk kapsulde goosteriomu yoksa ikinci kapsulude koydiktan sonrami sikayetleriniz kayboldu?

whatsup

Guru
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2009
292
59
arkadaşlar ben vajinismus tedavisi görüyorum. doktorum o kapsülü verdi. dilatör kullandığım ve parmak egzersizi yaptığım için kullan vajina içini temizler dedi. bitanesini dün kullandım ikincisinide salı günü kullanıcam. kullandıktan sonra bende hafif yanma ve birazda rahatsızlık hissi yarattı ama ertesi gün hiç bişeyim yoktu.

mdn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2009
1
0
bu fitil başka bir yan etki yapıyor mu? daha önce hiç fitil kullanmadım fitil eriyor mu yoksa çıkartıyormuyuz sabah..

palet

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2009
147
0
ben de tek bi fitil kullnadım acayip yanma oldu o gece kabus gibi geçti :S ama simdi iyiyim bide krem vermişti fitille beraber. sana geçmiş olsun

cmr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2009
378
4
Kızlar yardım lütfen!!
Benimde kaşıntım olduğu içn dr.um mantar başlangıcı diyerek bu fitili verdi
Dün gece uyguladım, ay keşke uygulamaz olsaydım.
Şu anda 38 haftalık gebeyim ve uyguladıktan 2 saat sonra uyandım ve çamaşırım çok fazla ıslanmıştı ve daha da çok kaşınmaya başladım.
Bende gittim soğuk suyla yıkadım, ancak o şekilde geçti.
Sabah kalktığımda yine ıslanmıştı çamaşırım.
Kızlar 38 haftalık hamile olduğum için korkuyorum,
Bu gelen su, fitilin etkisi mi yoksa suyum mu gelmeye başladı?
yardım lütfen...

mavi_lina

TOPRAK ATA❤FENERBAHÇE
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2009
3.237
3.061
36
Bende idrar yolu enfeksiyonu için gecen hafta bu fitili kullandım. Bende de kaşıntı ve akıntı oluştu. Aynı mantar hastalığında olduğu gibi. Bende yıkayınca kaşıntı geçti ama akıntı 2.dozu da alana kadar devam etti. Yine de doktorunuza danışmanızı tavsiye ederim, hamilesiniz sonuçta ihmal etmeyin.

nesrincan58

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2009
6
0
38
bu mantar tüm kadınlları yokluyor sanırım. bende çok yoğun birşekilde mantar hastalığına yalkalanmışım 3 aydır ilaç kullanıyorum banamısın demiyor ... yeni tedavi ilaçlarımı bugun aldım 3 ayrı fitil en son kullanmam gereken gyno lomexın miş... fitil kullanmaktan nefret ediyorum :KK43:

prensesfb

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2008
26.228
7
Bende idrar yolu enfeksiyonu için gecen hafta bu fitili kullandım. Bende de kaşıntı ve akıntı oluştu. Aynı mantar hastalığında olduğu gibi. Bende yıkayınca kaşıntı geçti ama akıntı 2.dozu da alana kadar devam etti. Yine de doktorunuza danışmanızı tavsiye ederim, hamilesiniz sonuçta ihmal etmeyin.
bana doktor idrar yolu enfeksiyonu icin monural toz vermisti ama iyi gelmedi sonra bi kutu azosilin ictim ondan sonra kesildi

E

EU3

Ziyaretçi
kaydirigubbakcemile3Kızlar ya ben 2 kutu fitili ziyan etmiştim bir türlü beceremedim siz nasıll uyguluyrodunuz yaa bütün taktikleri demedık olmadıkaydirigubbakcemile3

prensesfb

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2008
26.228
7
kaydirigubbakcemile3Kızlar ya ben 2 kutu fitili ziyan etmiştim bir türlü beceremedim siz nasıll uyguluyrodunuz yaa bütün taktikleri demedık olmadıkaydirigubbakcemile3
valla canim ben kisin kullanmistim once ellerini bi guzel yika sonra fitili cikar comelme poziyonundayken fitili el yordamiyla koyacagin yerin icine iyice it sonra hemen kalk bi sure uzan hareket etme canim bide idrarini yapmis ol fitilden once

E

EU3

Ziyaretçi
valla canim ben kisin kullanmistim once ellerini bi guzel yika sonra fitili cikar comelme poziyonundayken fitili el yordamiyla koyacagin yerin icine iyice it sonra hemen kalk bi sure uzan hareket etme canim bide idrarini yapmis ol fitilden once
İşte itmeyi bir türlü beceremiyordum itiklemekten eriyordu artık herneyse :)bir daha kullanmak zorunda kalmam ınsalhh.dr da dıyememistim yapamadım dıye.Ben delülüğümden 2.kutuyuda aldırdım eşime etki etmemiştir diyekaydirigubbakcemile3Sonra hemşire arkadaşım vardı o fitil eriyince azda olsa etki göstermiştir dedi:1rolleyes:sağolasınn yorumun ıcın

prensesfb

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2008
26.228
7
İşte itmeyi bir türlü beceremiyordum itiklemekten eriyordu artık herneyse :)bir daha kullanmak zorunda kalmam ınsalhh.dr da dıyememistim yapamadım dıye.Ben delülüğümden 2.kutuyuda aldırdım eşime etki etmemiştir diyekaydirigubbakcemile3Sonra hemşire arkadaşım vardı o fitil eriyince azda olsa etki göstermiştir dedi:1rolleyes:sağolasınn yorumun ıcın
canim benim makata fitil koymak gibi dusunup ittirceksin guzelim

cosmopoli

Nazar boncuğummm
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2008
6.516
2
40
kIZLAR BUGÜN DOKTOR BANADA VERDı BU FıTıLDEN
ÖLÜYOM KAŞINTIDAN GECE YATARKEN KOYCAM BıDE YANINDA MUNORAL VERDı BıDE KREM
ıNŞ. FAYDA EDER. GERÇı BENDE 2-3 AYDA BıR TEKRAR EDıYO BU MELET AMA NAPALIM