kubrakurt

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2020
44
32
30
Merhaba arkadaşlar; 31 yaşındayım Ataşehir/İstanbulda oturuyorum. Sülük-hacamat yapanlar bana ulaşabilir mi?

Mimozam0642

Üye
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2018
7
7
39
Merhaba arkadaşlar. 39 yaşında 2 yıllık evliyim. Eşimde ve bende sağlık açısından en ufak bir prıblem bulamadı doktor. 2 kez aşılama oldum. Artıkk tüp bebek dedi doktorumuz. Vajinal sülük tedavisini duydum. Bugün istanbulda yaptırdım. Ağrısız bir işlem 15 veya 20 dkbitti. Sonuç iyi olur inşallah. Güzel haberleri buradan veririm

Minee78

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2020
190
161
42
Merhaba arkadaşlar. 39 yaşında 2 yıllık evliyim. Eşimde ve bende sağlık açısından en ufak bir prıblem bulamadı doktor. 2 kez aşılama oldum. Artıkk tüp bebek dedi doktorumuz. Vajinal sülük tedavisini duydum. Bugün istanbulda yaptırdım. Ağrısız bir işlem 15 veya 20 dkbitti. Sonuç iyi olur inşallah. Güzel haberleri buradan veririm
[/QUOTE]
Memnun kaldiniz mi

ZehranurHifa

🌺Ehl-i Saadet. Nur İslamdan ayrılmadıkça..☝️🌺
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2015
2.120
8.831
Ben kendimde hacamat yapıyorum, yaptırıyorum. Ve çok memnunum. Hacamat ve sülük tedavisiyle hamile kalan çok insan duydum. Kirli ve hastalıklı kan dışarı çıktığı için şifa buluyorsunuz biiznillah. Dilerim Rabbim hayırlı evlat verir size.

Yukarı Alt