• Önemli uyarı ; outlook.*, hotmail.* gibi adrese sahip iseniz maalesef onay maili sizlere gelmediği için üyelik bu adresler ile üye olamaz, şifrenizi isteyemezsiniz.

Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

Ücretsiz üye olmak için tıklayın...

Hadi artık ! Birikime başlayalım mı?

Leame

Üye
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2018
522
411
Cnm çeyrek altın al sakliyacagina yer varsa yada dolar Euro yap derim hangi erkek olursa olsun bir kadın birikimi olacak valla ben kızlardan burdan takip ederek çeyrek almaya başladım çocukların harcliginada Euro alcam
Euro işi nasıl oluyor nerede yaptırıyoruz , ve kazançlı mı oluyor bilgi verir misiniz

Leame

Üye
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2018
522
411
Banka da altın hesabı açtır o paraya en az 5 gram altın alırsın. Hem evde tutmamış olursun.
Evde kalsın dersen 3 tane çeyrek alırsın arefe günü 405 ten aldım. Ben Düğün için aldım birikime değil.
Çeyreği bu hafta alsam düğün sezonunda bozdursam kar eder miyim ?

FusyAsk

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2015
698
917
Altın hesabı açtım ama eşimin borçları falan oluyor senin hesaptan keserler dedi bilemedim o hesapta öyle kaldı
Ortak hesap değilse kesemezler, ve altınsa zaten kesmiyorlar. Benim telefon faturam otomatik ödemedeydi hesapta para yoktu altın olmasına rağmen kesmemişler.

Yukarı Alt