hadi bakalım kızlar!gelin arabamızın süsü nasıl olsun?ilginç fikirlerinizi bekliyorum

Mxixsra

Paşa nın annesi
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
10
Canım 2 gün önce evlendim.
Gelin arabam şöyle süslenmişti (resimler gelincede eklerim);arabamız griydi,kullanılan tül iki renki mor ve beyaz.Tüller aynalara fiyonk şeklinde bağlanmış,arabamızın arkasında isimlerimiz bir kalbin içinde yazılıydı ve birde şu cümle yazılıydı yan tarafında 'O GÜN BUGÜN :)))))'
Arabanın önünde ise seni seviyorum yazılı kırmızı bir kalp yastık vardı,çiçek konulan üst bölümdede yapay simli çiçeklerden kapı süsü olarakta kullanabileceğimiz birşey vardı.Umarım anlatabilmişimdir.

Hayat87

♥αşĸıм,oğlυм ve &
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
11

E

EU1

Ziyaretçi
çok harika yaaa.hele ben lila rengini ve tonlarına bayılırım.harika gerçektena.s.:lepi::1hug:

Tuyann

Varlığın öyle bi sevinçki
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
31
Temmuzda evleniyorum. Hele ogün bi gelsin hayırlısı ile bende eklerim fotoyu.Araba, süsleme nasıl olur bilmiyorum ama yazdıracağım yazıyı az önce buldum.

DÜNYA OYDU. O DA BENıM OLDU...:KK70:

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 27-09-2019

Hamileliğimin 30. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 74 gün kaldı.

Bu sırada dalak tarafından kırmızı kan hücrelerinin üretimi biter ve kırmızı kan hücresi üretimini kemik iliği üstlenir. (Kırmızı kan hücreleri geçmişte sırasıyla kan adaları denilen doku grupları, daha sonra karaciğer ve en son kemik iliğinden önce dalak tarafından üretiliyordu.) Bu noktadan sonra doğuma kadar hava yolculuğu hamileler için önerilmez. Bebeğiniz ritmik olarak nefes alma hareketi yapıyor fakat akciğerleri hala tam olgunlaşmış durumda değil.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1400 gr. - Yaklaşık boyu : 39.9 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

gulden81

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
artık çiçek ve tüllerle süslemeler yapılıyor gelin bebeklerlede süslemelere yer verin :)

gulden81

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
evlenen çiftlere mutluluklarrrrrrr

sedaemra

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
resim ekleyemiyorum ....

sedaemra

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
0
cok güzel mor süüsleme bayıldım..tebrikler..

Yukarı Alt