hadi kızlar test sonucunu almayaaaaaaaaaaaaa

3MELEKANNESI

ikinci çiçeğimiz yolda. .sağlıkla gel inşallah♥
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
47
saat 3 ü bekleyen arkadaşlar hadi pc leri kapatalım.gitme vakti yaklaşıyoooooooooooooooor.çıldıracağım heyecandan.allahım yardım et.hepimize.hadi herkesi opt dönüm noktama doğru gidiyorum.byeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeŞeniz

PembePanter

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
12
canım hemen haberi bizimle paylaş.inşallah hayırlı ve güsel hebrlerinin verirsin bize.....ayy çok heyecanlandımmmm bakk :)

MORBONCUK

ECRİN&SELİN
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1
inşallah hamilesindir canim gelir gelmez inşallah müjdeli haber verirsin

açeyla

Açelya
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
11
senağlamaHadi inşallah arkadaşlar hamilesinizdir. ben idrar testi yaptım adet günümdü bugün tek çizgide kaldı.

YEXSXXIXMNUR

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
25
saat 3 ü bekleyen arkadaşlar hadi pc leri kapatalım.gitme vakti yaklaşıyoooooooooooooooor.çıldıracağım heyecandan.allahım yardım et.hepimize.hadi herkesi opt dönüm noktama doğru gidiyorum.byeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeŞeniz
ayyy canım benim hayırlı sonuçlarını bekliyoruz hep beraber:CüvCüv:

meral_83

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
Kizlar ben aldim sonucumu 1.sonucum 597 idi.2.sonucum 2277 nasil acaba..allahim sana şükürler olsun..darisi herkesin başina kizlar o kdar mutluyum ki rabbim böyle mutluluğu sizin gibi kardeşlerimede yaşatsin aminnnnnn...

Saboli

Miniğim..
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
96
meralcim çok ama çok tebrik ederim bende pco mağduruyum malesef ve böyle hamişlik haberi alınca umudum daha çok artıyor bende senin geçtiğin aşamalarda geçtim 3kez yumurtlama takibi yapıldı ama yok yok yok bu ay ara verdim ve bugün adet günüm olmayayım diye dualar ediyorum ..
merak ettiğim senle aynı dertten muzdaribiz bana belirtilerini yazar mısın tatlım?
ikinizide çokk öpüyorumm

meral_83

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
2
canım benim inan kasık ağrımdan başka belrtim yoktu onuda adet olacağım diye yorumladım her ay kendimi dinlerdim ve ümitlenirdim bu ay 5 gün geçtiği halde hiç ümitlenmedim çünkü beklemiyordum inan bana birde göğüslerden şüphelenirdim her ay ama bu ay hiç göğsüm ağrımadı ama hamileymişim canım inşallah en yakın zamanda hamile kalırsın canım üzme kendini

Saboli

Miniğim..
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
96
:icecream: cnm sağol zaten umudum yokta insan yinede bir nebze olsun düşünmeden edemiyor desteğin için sağol :icecream:

Yukarı Alt