Hafif anksiyete

milkyway26

Üye
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2016
92
53
Bu kesinlikle anksiyetenin bi özelliği. Zaten bipolar olsaydınız bipolar oldugunuza inanmaz, inkar eder ve cok baska turlu belirtiler olurdu şimdi o belirtileri yazmıyorum beyniniz hemen kapıp birini yaşıyormuş gibi hissettirendir size :) O iç sıkıntısı bana da geliyor va 3 4 dakika değil 3 4 gün kaldığı oluyor. Çok kötü oluyorum, yaşadığım andan kopuyorum sanki ama geçiyor bi şekilde. Umarım sıkıntılarımız azalır bir şekilde..

Kadifepembe

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2017
558
487
Bu kesinlikle anksiyetenin bi özelliği. Zaten bipolar olsaydınız bipolar oldugunuza inanmaz, inkar eder ve cok baska turlu belirtiler olurdu şimdi o belirtileri yazmıyorum beyniniz hemen kapıp birini yaşıyormuş gibi hissettirendir size :) O iç sıkıntısı bana da geliyor va 3 4 dakika değil 3 4 gün kaldığı oluyor. Çok kötü oluyorum, yaşadığım andan kopuyorum sanki ama geçiyor bi şekilde. Umarım sıkıntılarımız azalır bir şekilde..
Zaten öyle oluyor.Okuduğum bir kaç belirtiyi hemen hissettiriyor :) inşallah geçecek

Yildizasya

Bugün yeni bir gün🌷
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2018
128
170
Bende de yaygın anksiyete bozukluğu var. Daha bugün teşhis konuldu doktor ilaçlar yazdı en az bir sene kullanıcakmışım. İnşallah düzeliriz ve kurtuluruz bu sıkıntılardan

Kadifepembe

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2017
558
487
Bende de yaygın anksiyete bozukluğu var. Daha bugün teşhis konuldu doktor ilaçlar yazdı en az bir sene kullanıcakmışım. İnşallah düzeliriz ve kurtuluruz bu sıkıntılardan
İnşallah canım.Ben bugün kontrole gittim.2 ay daha kullanıp bırakacağım inşallah,iyiye doğru gidiyormuşum :) İnşallah hepimiz kurtulacağız birbirimize destek olalım

Kadifepembe

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2017
558
487
Çok sevindim senin adına :) benim de 9 ay oluyor , bir yılı geçecek heralde benim :) inşallah iyilesebilirim bende
Hiç belli olmaz kuzum belki ben de daha uzun kullanırım.
Geçe çok zordu :/ Bronşit olmuşum biraz da onun verdiği sıkıntıyla patladım neredeyse

iyidesanane

Üye
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2016
10
0
Merhabalar

Ben de 9 aydır anksiyete ile savaşıyorum 3 kere çarpıntımdan acillikoldum. Şimdi çarpıntım yok ama günde en az 10 kez göğsümde kısa süreli ağrı oluyo anksiyeeteden olurmuş ama hep korkuyorum. Bunu yaşayan va mı aranızda?

Yukarı Alt