Hamile arkadaşlar hamileliğinizi idrar testinde ne zaman öğrendiniz?

Hamişler ve Anneler ; Hamileliğinizi idrar testinde ne zaman öğrendiniz?

• Ankete Katılan
    5.217

Lapsssss

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2019
10
3
merhaba canlarım.
bende dun yaptırdıgım kan testıyle hamıs oldugumu ogrendım.
yalnız ben ıdrar testınde pozıtıfı beklenen adete 5 gun varken gordum.sılık cıkmıstı ılk yaptıgımda.
48 saat gecınce yaptıgımda bıraz daha koyu cıktı.adet gunumde ıse daha belırgındı.
yalnız ben kan testıne gıdene kadar ınanamadım..kaydirigubbakcemile3
ALLAH ım bu duyguyu herkese yasatsın ınsallah..:Saruboceq:

Ela-can

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2019
74
52
Slm kızlar iyi bayramlar benim reglim bir hafta geçti ve negatif yanılma payı varmıdır hiçbir belirtimde yok açık pembe kanamm olmuştu yalnızca bu zamandaki testlerde yanılna payı yok denecek kadar azmış bu durumu yaşayan varmı aranızda

MNbeyaz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2017
532
1.447
Slm herkese biz ikinciyi istiyoruz calismalar basladi bakalim ama bu sefer cok kariaik oldu durumlar tam bayrama geldi çalışmalar yumurtlama günü kaçtı mi tutturduk mu bende anlamadim test yaptım çok erken tabi ama negatif 🙄daha ağdete 12 gün var yok mu şu gebeliği dollenmeden itibaren bilen bir test yaw🙈

maiii

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2013
1.989
1.342
Slm herkese biz ikinciyi istiyoruz calismalar basladi bakalim ama bu sefer cok kariaik oldu durumlar tam bayrama geldi çalışmalar yumurtlama günü kaçtı mi tutturduk mu bende anlamadim test yaptım çok erken tabi ama negatif 🙄daha ağdete 12 gün var yok mu şu gebeliği dollenmeden itibaren bilen bir test yaw🙈
Aynı durumdayız.benim adete 4 gün var fakat ben kazadan şüpheleniyorum.test yaptım iki adet:) biri silik birinde hiç yok.anlamadım ben de...

maiii

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2013
1.989
1.342
Aynı durumdayız.benim adete 4 gün var fakat ben kazadan şüpheleniyorum.test yaptım iki adet:) biri silik birinde hiç yok.anlamadım ben de...

Eklentiler

Nurmur87

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2013
574
309
Yumurtlamadan sonraki 12. Gunde erken gebelik testinde.😊

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 03-04-2020

Hamileliğimin 30. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 70 gün kaldı.

Bebeğinizin ayak tırnakları görülmeye başlamış olabilir. Bugün bittiğinde gebe kalmanız ve bugün arasında tam yedi ay geçmiş olacak. Bebeğinizin büyümesi bu kadar hızlı ve haftalardır devam ederken bundan sonra bebeğinizin büyüme hızı doğum yaklaştıkça yavaşlaşacaktır. Emziren anneleri desteklemek için ve kar amacı gütmeyen çeşitli dernekler bulunmaktadır. Bunlarla iletişime geçebilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1400 gr. - Yaklaşık boyu : 39.9 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

MNbeyaz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2017
532
1.447
En iyisi kan testi yaptırmak galiba senin günün de yaklaşmış ilişkiden 20 gün sonra kanda çıkıyor diyor drlar hatta bugün bir dr u dinledim ilişkiden 10 gün sonra bile belli olur diyor ama 🤔

Ela-can

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2019
74
52
Slm kızlar benim reglim bir hafta geçti ve negatif yanılma payı varmıdır hiçbir belirtimde yok açık pembe kanamm olmuştu yalnızca bu zamandaki testlerde yanılna payı yok denecek kadar azmış bu durumu yaşayan varmı aranızda

Deryakadir

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2019
2.892
3.367
Merhaba bizde ikinciyi istiyoruz fakat benim fsh 21 çıktı böyle olunca hanile kalmak zorlaşıyormuş nette okuduğum kadarıyla benim de adetime 10 gün var bakalım inşallah hamilelik olur isteyen hepimizin🙏

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 10-06-2020

Hamileliğimin 21. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 138 gün kaldı.

Amniyotik sıvı bebeğin hareketi desteklemek için mükemmel bir maddedir. Bebeğiniz amniyotik sıvı içinde takla, bükülme, keskin dönüşler gibi her türlü hareketi yapabilir. Amniyotik sıvı bebeğinizin büyümesi ve gelişmesinde çok önemlidir. Amniyotik sıvı bebeğinizin neşeli, sıcak ve temiz kalmasını sağlar. Bebeğinizin cildini koruyon Verniks tabakası hala bebeğinizin cildinde.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 400 gr. - Yaklaşık boyu : 25.6 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Yukarı Alt