Hamile arkadaşlar hamileliğinizi idrar testinde ne zaman öğrendiniz?

Hamişler ve Anneler ; Hamileliğinizi idrar testinde ne zaman öğrendiniz?

• Ankete Katılan
    4.963

Lapsssss

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
3
Ya ne tatlısın sen sonunda ne güzel dua edip amin demişsin senin de tüm dualarına amin 🙏🏼

Ela-can

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
37
Slm kızlar iyi bayramlar benim reglim bir hafta geçti ve negatif yanılma payı varmıdır hiçbir belirtimde yok açık pembe kanamm olmuştu yalnızca bu zamandaki testlerde yanılna payı yok denecek kadar azmış bu durumu yaşayan varmı aranızda

MNbeyaz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
693
Slm herkese biz ikinciyi istiyoruz calismalar basladi bakalim ama bu sefer cok kariaik oldu durumlar tam bayrama geldi çalışmalar yumurtlama günü kaçtı mi tutturduk mu bende anlamadim test yaptım çok erken tabi ama negatif 🙄daha ağdete 12 gün var yok mu şu gebeliği dollenmeden itibaren bilen bir test yaw🙈

maiii

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.328
Slm herkese biz ikinciyi istiyoruz calismalar basladi bakalim ama bu sefer cok kariaik oldu durumlar tam bayrama geldi çalışmalar yumurtlama günü kaçtı mi tutturduk mu bende anlamadim test yaptım çok erken tabi ama negatif 🙄daha ağdete 12 gün var yok mu şu gebeliği dollenmeden itibaren bilen bir test yaw🙈
Aynı durumdayız.benim adete 4 gün var fakat ben kazadan şüpheleniyorum.test yaptım iki adet:) biri silik birinde hiç yok.anlamadım ben de...

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 29-10-2019

Hamileliğimin 27. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 97 gün kaldı.

Bugün bebeğinizin gelişiminde çok önemli bir gün. Bebeğinizin ciğerleri artık hava tenefüs etme yeteneğine sahip. Bebeğiniz artık nefes alabileceğine göre sizde rahat bir nefes alabilirsiniz. Bebeğiniz yeterli hava kesecikleri ve sürfaktan sayesinde dış dünyada kendi başına rahatça nefes alabilir. Bebeğinizin boyu ortalama 24 cm ve ağırlığı ortalama 850-1000 gr. arasında. Bazı bebekler bugünlerde 1 kg ağırlığa ulaşabilirler.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 960 gr. - Yaklaşık boyu : 36.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

maiii

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.328
Aynı durumdayız.benim adete 4 gün var fakat ben kazadan şüpheleniyorum.test yaptım iki adet:) biri silik birinde hiç yok.anlamadım ben de...

Eklentiler

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 29-10-2019

Hamileliğimin 27. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 97 gün kaldı.

Bugün bebeğinizin gelişiminde çok önemli bir gün. Bebeğinizin ciğerleri artık hava tenefüs etme yeteneğine sahip. Bebeğiniz artık nefes alabileceğine göre sizde rahat bir nefes alabilirsiniz. Bebeğiniz yeterli hava kesecikleri ve sürfaktan sayesinde dış dünyada kendi başına rahatça nefes alabilir. Bebeğinizin boyu ortalama 24 cm ve ağırlığı ortalama 850-1000 gr. arasında. Bazı bebekler bugünlerde 1 kg ağırlığa ulaşabilirler.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 960 gr. - Yaklaşık boyu : 36.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

MNbeyaz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
693
En iyisi kan testi yaptırmak galiba senin günün de yaklaşmış ilişkiden 20 gün sonra kanda çıkıyor diyor drlar hatta bugün bir dr u dinledim ilişkiden 10 gün sonra bile belli olur diyor ama 🤔

Ela-can

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
37
Slm kızlar benim reglim bir hafta geçti ve negatif yanılma payı varmıdır hiçbir belirtimde yok açık pembe kanamm olmuştu yalnızca bu zamandaki testlerde yanılna payı yok denecek kadar azmış bu durumu yaşayan varmı aranızda

Deryakadir

Üye
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
345
Merhaba bizde ikinciyi istiyoruz fakat benim fsh 21 çıktı böyle olunca hanile kalmak zorlaşıyormuş nette okuduğum kadarıyla benim de adetime 10 gün var bakalım inşallah hamilelik olur isteyen hepimizin🙏

guzelgunler2019

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
Emoji Skoru
1.301
Hamişler ; çok merak edilen bir konu bu , biz hamile kalmaya çalışan bayanlar için. Kan testini her ay yaptırmamız mümkün değil. İdrar testlerine güvenmek zorunda kalıyoruz çoğu zaman. şutarafagitti

Sizlerden ricam anketimizi cevaplamanız olacak. Şeniz

Hamileliğinizi idrar testinde ne zaman öğrendiniz? Kaç gün önce veya kaç gün sonra? Sadece idrar testini soruyorum. Kan testinin zaten yoruma açıklığı yok. Silik de olsa ilk gördüğünüz çift çizgi ne zamandı? (hamile kalmak şartı ile) yerimseniben

İlginize teşekkürler. a.s.

Allah herkesin gönlüne göre versin inşallah. Hamişler sağlıkla kucaklarına alsınlar , hamiş kalmak isteyenler de tez zamanda hamiş kalsınlar. :Saruboceq:

CANLARIM CEVAPLARINIZ BİZİM İÇİN ÇOK DEĞERLİ , ÇOK TEŞEKKÜRLER. ANCAK BELLİ BİR YERDEN SONRA MESAJLARI TAKİP EDEMİYOR OLUYORUZ. ANKETİMİZİ DE OYLARMISINIZ LÜTFEN...

İMKANI OLANLAR İDRAR TESTLERİNİN FOTOĞRAFLARINI DA KOYARLARSA ÇOK SÜPER OLUR KIZLAR a.s.
Ben özellikle yazmak istedim şuraya 😂 adetim genelde 30-45 arası düzeninde. Bende kana çok güvenip 35. Gün kan vermiştim, negatif çıkmıştı değilim sanmıştım gebe. Adet söktğrücğ ne varsa kullanmıştım bi hafta. Sonra 42. Günde idrar testinde pozitifi görmüştüm. Aslen yumurta çatladıktan on gün sonra yani nerdeyse 4 haftalık gebelik şans eseri kanda çıkmamış ama 5 haftalıkken idrarda çıkmıştı. Annem bana gebeyken ben hastane testinde çıkmamışım onu da ekleyeyim. Yani hiçbişiyi güven olmuyo datlum

Yukarı Alt